Aut. poznámka-House sekce

24. ledna 2009 v 21:50 | ©Bellatrix
Prohlášení: Slavnostně přísahám, že si nijak nepřivlastňuji okolnosti, postavy ani celistvou tvorbu producentů seriálu House M.D.Veškerá autorská práva náleží jim, jim a ještě jednou jim. Autorské právo House, spadá dle mého pouze pod Hugha Lauriého a raději bych si jazyk přikousla než bych jeho talent hanobila. Jsem pouze její obdivovatelkou, která využívá jejích stvořených okolností ve svůj prospěch.


Dále však upozorňuji, že jako autorka (ať už opravdu autorizovaná, či pouze překladatelka*) následujích povídek si vyhraňuji veškerá práva na své autorské postavy i autorské příběhy. V praxi převedeno, znamená vážení, že si nepřeji aby byly jinde publikovány mé reálné, či autorské postavy, příběhy ani jiná básnická díla. Vše je naší, či spoluautorskou prací.


*Jako překladatelka dané povídky jsem zodpovědná za její publikaci, zde na území ČR. Porušení výše uvedených práv by bylo nejen mé hanobení, ale taktéž i hanobení autorky originálu. Jako osoba ctící autorský zákon, bych nerada hlavně v případě překladu něco podobného řešila. Ke všem povídkám mám patřičné povolení a žádám ty, jenž by případně chtěli překládat mnou zvolené povídky, aby se taktéž dovolily daného autora.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama