Než se pustíš do koukání

16. března 2009 v 18:07 | ©Bellatrix
Dobrý den, osobně vás vítám ve svém malém království.

Než začnete, bezduše bloudit, či se jinak pohybovat svým zažívacími i jinými spektry možností po zdejších rubrikách, poslechněte si mé rady a prosby. Bella

***

VZHLEDEM K TOMU, ŽE NA TOMTO BLOGU NEUVEŘEJŇUJI SAMA MUSÍM TO OBJASNIT.

BELLATRIX BLACK LASTRANGE
Jsem malitelka tohohle místa, stvořitelka. Tento blog je můj. Starám se o jeho chod a zveřejňuji veškerý materiál který se na blogu vyskytne.
Překládám a píšu do všech fandomů, ale nepřidávám moc často.
O veškeré zevrubní opravy stylu povídek se starám sama, není to mnony zrovna procházka růžovou zahradou- u překladů.

OTTAWIANNA
Ott je náš beta read co se týče gramatiky. Moc šikovná slečna, která vychytá ty poslední mušky. Sama zde překládá povídku s HP fandomu.

RAVENABLUE
raven je určitě nejaktivnější člen naší posádky. Překládá pouze co se HP světa týče. Specializuje se na pár Snarry. Patří jí zde jedna kapitolová a několik jednorázových povídek.

BEAUTIFUL NIGHTMARE
Jak s oblibou zkracuji Bjůty. Také velmi aktivní. Specializuje se na překlady ze světa Twilight. Konkrétně na femslashový pár Alice/Bella a slashový pár Edward/Jasper. Patří ji zde všechny, výjma tu první (ta je moje!!Tvrdošíjně.) povídky v rubrice jednorázové překlady Twiligt.

PUSY.NA
Jimmy k nám na blog nepatří fyzicky, ale psychicky. Všechny laye, které se zde vyskytují, jsou jejím dílem. Sama je na mou žádost vytvoří, či upraví a dokonce sama nastaví. Patří jí veliký dík.
Je hrozně šikovná a proto se jí snažím hýčkat. Navíc doufám, že smím říci, že je to má velmi dobrá kamarádka, kterou jsem stihla poznat i osobně.


datováno ke dni 4.8 2009
***

1.) Tento blog obsahuje slashovou a femslashovou tvorbu. Tj. důvěrný kontakt mezi osobami stejného pohlaví, (muž/muž - žena/žena). Pokud tě tato skutečnost jakkoliv pohoršuje, rozrušuje, jsi vůči homosexuálně laděným párům, literatuře, či jinými věcmi s homosexualitou spojenými jakkoliv pohoršen, či znechucen - obrať kroky své z těchto končin. Bude to jak jak pro dobro mé, tak pro dobro tvé. Blog je klasicky přísupný i pro mladší osazenstvo, jelikož i já se mezi něj řadím. Nebudu si vážení dávat na blog cedulku "Pokud vám není 18+ odejděte." -ani mě není toliko let.

2.) Nebudu číst komentáře typu: "Hlásni pro mě na ...."- na tohle já prosím nejsem stavěná, zásadně nehlasuji ani jinak nepodporuji jiné blogy. Takovéto komentáře budou rovnou smazány, nechci aby mi zde strašily. Nejsem ničí Sbéééééčko ani se jím nechystám stát, nezapojuju se do soutěží naivních posedlých holčiček.

Rovněž budou smazány komentáře, urážející (pozor ne kritické!) a vulgární, nejsme na Ghettu, nehodlám tu číst nějaké koniny typu "Seš pí*a a podobné." Urazit mě můžete kdykoliv jindy a osobně, garantuji vám, že to ustojím a užijeme si to řádně oba. Nejsem sice nějaká tvrďačka, ale nadávat někomu na netu a anonymě mi příjde značně ubohé


3.) Zanech komentář. Není to pravidlo, ani povinnost. Nedonutím vás k tomu, ale ráda si přečtu vaše, byť i hanlivé názory. Vždyť i záporný názor, je názor.

Co kde najdeš?

Absolute fools → Rubrika věnovaná bláznům, podílejícím se na průběhu tohoto blogu, budu tam přežívat já a zbytek mojí zatím malinkaté party...:) Najdeš tam tedy, povídání o nás, případně nějaké fotografie, řetězáky a podobné kraviny. V mém případě hlavně 100slovné bodíkovky.

Psychiatry room → Soukromá, i veřejná hulákána. Později by se právě zde měla objevit, zpovědnice a poradnice pánů House a Voldemorta. Budou zde probíhat diskuse a jiné jim podobné. Pokud tedy ovšem budete chtít.

FANFICTION → Nejdůležitější složka tohoto blogu. Pro tuto složku byl stvořen. Mé či ne-mé povídky různých fandomů i struktur. Naleznete zde jak překlady, tak vlastní tvorbu. Dále pak, drabble, psychologický cyklus, básničky i slohové práce. Vše co se týkalo, týká a týkat bude, mého-či ne-mého psaní.

****
Momentálně se v rubrice Fanfiction vyskytuje toto:

House MD - kapitolové (-), jednorázové (Smysly šálí... ), překlady kapitolové (Lights out), překlady jednorázové (Blázen, Ona)

Potter H. - kapitolové (-), jednorázové (Kolikráte musí člověk zažít, Tajemství růžové obálky I-II), kapitolové překlady (What men want, Hot peppermint chocolate), jednorázové překlady (Náměsíčný, Naplňěni úžasem, Praktické využití...)

Twilight - kapitolové (-), jednorázové (-), kapitolové překlady (-), jednorázové překlady (Pomoz mi zapomenout, Vlídný, Ráno poté, Jako gravitace, Spánek)

Křížení fandomů & Jiné fandomy (-)

Dále pak nějaká drablata a básničky....:)

datováno ke dni 4.8 2009
***


Hart people → Lidé mého srdce. Budou se zde vyskytovat slavné osobnosti, které mám z nějakého důvodu ráda, jsou mi blízké či jinak je uctívám či zbožňuji. Zpěvačky, zpěváci, básníci, spisovatelé, režiséři, herci, herečky, animované postavičky, malíři, fiktivní postavy a mnohem více objevíte právě zde.

Links → Mé oblíbené internetové adresy a odkazy na internetové portály. Smím-li říci někteří mí kaamrádi, přátelé a jiní kteří ví pramálo o mé existenci.

I´m Bellatrix → Článek o mě, o Belle. Nezáživný, ale můj.

Before you start → Složka ve které jsi teď, doufám, že k něčemu byla.

Jinak volejte v komentářích a pěkně úpěnlivě: "Teto Bello!!" (Děkuji slečně Shady, možná to tak nevyznělo, ale já ten komentář opravdu vzala vážně a vážím si ho.)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shady | 22. června 2009 v 9:02 | Reagovat

ahoj, nerada ti do toho mluvím, ale tuším že slovo "srdce" se v angličtině píše s "t" na konci, zatímco "heard" (jak to máš nahoře) znamená slyšel a "hard" (jak to máš dole) zase těžký. Stejně tak dole máš ve slově "absolute" písmeno "u" místo "o" a ve slově "fool" máš jednou množné číslo a podruhé jednotné, je mi jasný, že i tak každý pochopí o co jde, ale bylo by fajn mít to nějak sjednocený. Pokud je v tom ovšem nějaký rafinovaný skrytý záměr, který mi unikl, pak se omlouvám.

2 Bellatrix Black Lastrange | 26. července 2009 v 20:19 | Reagovat

Drahá Shady,
povím ti jednu věc. Nevšimla jsem si, že by jsi mi kdy napsala k něčemu komentář. očividně sis chtěla jen vylepšit den, rýpavou poznámkou. Hned ti povím proč tomu tak je. Jako většina lidí píšu články ve wordu a word jak víme je tvor který si dělá do chce, rsp. opravuje jemu uvedené chyby. A jelikož mám word český, tak nerespektuje slova anglická. Jsem nepořádná a proto tohle po sobě nekontroluji. Už i tohle svědčí o tom, co jsem říkala prvně. Překládám tyxty s angličtiny, myslíš, že bych sama od sebe udělala takové školácké chyby? Pěkně ovšem děkuji za komentář. Teta Bella.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama