Schizofrenické výlevy část prvá

11. června 2009 v 10:20 | ©Bellatrix |  Absolute fools
Země, můj zadek a další velké kulaté věci
(Carolyn Macklerová)-nečetla jsem to, ale jako titulek se to hodilo.


Jsem anděl, co tě dostal na povel
Ale mám-li tě vzít do nebe
Chci z toho něco pro sebe
Mám rád řeč těl a v kapse lubrikační gel
Tak mi namaž perutě
A já do nebe vemu tě
(To já bych chtěla více než namazat perutě,
práskne mi v hlavě a já do pekla vemu tě.)


Tohle mi tady smrdí, už nějakou dobu. Proč nedodělat, nedodělatelné a uveřejnit, neuveřejněné? Aneb, Bella se vrátila z Práglu má energie, že by je mohla za hranice vyvážet a vůbec se jí nechce patřit. Špatná kombinace říkáte? A to ještě nevíte, úplně všechno.

5. ledna 2009

 1. Krásný layout, že ano? Jsem si toho vědoma. Všechno co obsahuje podobenku Hilsona, Twilight či olejové tvorby je nádherné. Navíc v režii Pusy.ny, řečené layoutářky vrchní.
 2. Pustila jsem si We wish you a merry Christmas a přečetla si povídku od Styx vyvrženci pekla mám dojem, že jsem rozpolcená na dalších pár let dopředu. Vánoce se od teď děli na dvě části, Sadomaso povídky a romantické klidové písničky.
 3. Nebrat drogy, nikdy nikomu nebrat drogy!
 4. Nikdy se s nikým nelíbat potmě, nevíte, zda je to ten za kterého ho pokládáte.
 5. Hitler, Haydrich, Hlinka, to je jedna linka. Nikoliv sklinka vážení.
 6. Reakcí kyseliny s hydroxidem vzniká vždy voda plus kýžený solný tentýk. Tento děj nazýváme neutralizace. Nikoli urbanizace.
 7. Kdyby vám, po požití sedmi puškinů připadalo, že s vámi ještě nic není, zkuste si dojít na záchod. Stav beztíže se dostaví, vzápětí. Neplatí pro Yettiho a moji Rychlou prababičku L.
 8. Kdyby vám po požití osmi puškinů, nehořela cigareta, zkuste potáhnout více. Zkuste se u toho nepoblout.
 9. Kdyby nehořela ani později, zkuste ji otočit. Filtr bude ale bohužel již v ohořelým stavu.
 10. Když děláte dějepisnou olympiádu a nevíte kdy se narodil Karel IV. Máte předešlou výhru v kapse. Vážení 20Kč. Bylo mých. Tedy jen chvíli.
 11. Pokud na výherní los vyhrajete spolu s dalšími dvěmi podobně ujetými členy 10Kč. Neječte a neběhejte zpět do obchodu se slovy "Já su milionár!"
 12. Paní prodavačka, shodou okolností naše sousedka, si od té doby myslí, že jsme gembleři.
 13. Nestrašte zbytečně pošťačku která je na poště sama a má po zavíračce, že jsi jdete pro ty "Ionty, co přišly poštou." Kdyby už ano, na otázku: "Jaké džojnty?" Odpovězte: "Anody a katody."
 14. Svět je na hovno.
 15. Nevěřím už v nic, dokonce i Murphy mě zradil.
 16. Voltaire řekl, "Kdyby nebylo Boha museli bychom si ho vymyslet." Jednoho "boha" tedy schovávám doma vedle záchodového papíru. Říkám mu malej a často ho biju.
 17. Omyl, věřím v Chucka Norisse. Jeho apetit je věčný.
 18. Nechám si prodloužit vlasy, ale nikomu to neříkejte. Nemám, účet, kreditku, peníze a ani vlohy pro bankovní loupeže. Jo, jo, zmáknu to sama silonem.
 19. Je pár osob co mě v poslední době, krásně namíchly. Takže: "Nemám tě ráda!" "Nemám tě ráda!" "A tebe taky nemám ráda."
 20. Včera se mi potvrdila má teorie, jsem asi příliš vůdčí typ. Což mi připomíná…
 21. Včera jsem byla nakupovat dárky. Nakupuju dárky ráda, když mám kde za, co a s kým.
 22. V pět hodin jsem tvrdla v kavárně sama, s mým věrným přítelem LG a zeleným čajem.
 23. Dneska máme na oběd….KEČUP! Tedy bude jako příloha.
 24. Nejlepší světový hlod měsíce pochází s huby, mé ožralé kamarádky, týká se medvídka Pú a je to tak moc důvěrné, že se bojím krást autorské práva a zveřejňovat to.
 25. Děkuju za úžasný Silvestrovský večer své partě pařmenů. Děkují Adélce za to, že se obětovala a půjčila mi kousek peřiny, Terezce za to, že mě seznámila s novými skvělými lidmi a Míše za to, že mi prozradila svůj skutečný věk.
 26. Děkuji Gregovi za to, že dal… a že inkriminovaná osoba mužského pohlaví XYZ na Silvestr nepřijela.
 27. Jsem ráda, že jsem mohla poznat Brokolici, Mango a jeho skvělého psa Čerta. Omlouvám se tímto Mangovi za to, že jsem ho poslala spát na chodbu. Jen na koňskou deku.
 28. Vážení znovu se učím notovat na quitar, volejte sláva a radujte se na čtvrtou odmocninu s prvočísla 133.
 29. Fur Elise mě poněkud zmohlo.
 30. V tomto důsledku jsem s guitár, které říkám láskyplně Kejtro, málem praštila. Zachránila to Terinka jelikož se učí Bella´s lullaby na piano.
 31. Už nikdy se nezakecám na hlavním vlakovém ve F-M.
 32. Nikdy si nespletu Frenštát s Ostravou a nikdy nenechám Pusy.nku čekat.
 33. OMH, děkuji Gregovi za to, že dal a seslal mi Pusy. Pusy si skvělá osoba, aneb Jsme inteligentní do té nejvyšší možné míry, jsme totiž tak inteligentní až jsme úplně blbé.
 34. Ať žije náš Pražský plán, který musí vyjít!
 35. Retro! Retro! Navlíkám se do trička "IT IS NEVER LUPUS"
 36. Víte co jsem dostala? To neuhádnete…(Ne kupodivu nemyslím krámy.) Náramný dárek z poslanecké sněmovny.
 37. A víte co jsem se naučila? Včera akord "S"!
 38. полового просвещения
 39. A víte co to bylo přátelé?
 40. Velký třesk.
 41. Azbuka, tedy další mé nové slůvko. Tedy slovní spojení do sbírky nesmyslů, beze smyslu i pro smysly.
 42. Vím, že se málo angažuji.
 43. Vím, že nic nevím.
 44. Dobře že se Sokrates naučil kreslit.
 45. Moje nová přezdívka zní Dolly, prosím, proč to?
 46. Prý podle mých vznešených vnad, kdybych se byla momentálně schopná urazit asi bych to udělala.
 47. Chcípnul mi smysl pro humor, smysl pro ironii nabývá v mé hlavě vysokých rozměrů a buší mě pěstičkou do spánkového laloku.
 48. Nechci se chvástat, jsem však ta nejpipkovatější osoba na téhle síti. Víte proč? Protože, píp šou už dělají jinde.
 49. Nemůžu být gigolo ani dandy, ach Goldene, Goldene.
 50. Poznala jsem pár zajímavých lidí, některé věci se špatně vysvětlují, ale oni jistě ví o koho jde.
 51. Slíbila jsem, že konečně zredukuji svoji šílenou váhu, vždyť jenom můj sexy mozek váží půl kilogramu.
 52. Miluju dvojsmysly.

15. května 2009

Tak zdravím vás po jisté době, kdy jste beztak velmi trpěli po mně samotné. Né hodně bych kecala, kdybych vám mí drazí tvrdila, že jsem stále tak naivní, a nalhávám si, že na mě někdo čeká. Jak jsem zjistila svět zřejmě nespasím.

Nejsem zde abych vám ovšem povídala toto, ale informovala vás o vývinu situace. Nacházím se momentálně ve stavu, kdy jsem přepracovaná /Jo to jim pověz. Sklapni./ a jak jsem slyšela od jedné dobré přítelkyně (dobře, byla to ***) děje se tohle i jinde. Pocit, toho, že nutně potřebujete vědět všechno a dokonce i to co vědět nejde. Chcete zahrnout pozorností všechny staré přátele, kteří vás k vaší smůle zrovna moc neopěvují, jak jste si naivně představovala. Je smutné, že život není jako z pohádky o té panence barbie, té pravé od Matella. Je o té holohlavé, které jsem nikdy nemohla počesat vlasy, ano. Zjístila jsem, že nejspíše nebudu mít, krásného hippie kena, že ze mě nejspíše nebude ani krásná hippies barbie, možná ani metalová barbie, nebudu mít domeček jako z těch pohádek a děti nebudou spát čtyřiadvacet hodin denně. Nebudou mí drazí umět chodit už od malička, tak jak jsem si to vysnila. Nic není tak jak jsem si představovala a já se začínám litovat. Je to nejhorší stádium vývoje, povím vám se mnou pan Darwin nepočítal. A když se v tomto chmurném dni najde, ještě nějaký homofób, který mi zkritizuje homosexuály a mě nezbývá než buďto za á) Vyřvat si hlasivky a ubít ho lžičkou, nebo za bé) Ignorovat jmenovaného. Mám zkažený den, nechci ho kazit i vám, ale mám pak škodolibou radost. Každopádně, jsem Bella. Jsem. Prosím. Děkuji. Nashle.

6. června 2009

Včera jsem přijela z Prahy. Nechci se k tomu vyjadřovat, už to, že jsem usnula v Národním divadle vědí všichni a to jsem prosím nebyla jediná. Ubytovna se podobala spíše kasárnám, či komunistickému gulagu na Sibiři, či chcete-li koncentráku. Leč, bylo to všechno jen né pochodové. Bylo to úžasné, zábavné, hektické, ospalé, rychlé, pomalé, únavné, neúnavné, vtipné, složité, poblité, neposrané a podobné mě napadají momentálně.

Aktuální rozečtená četba:
+Děti ze stanice ZOO

Aktuální touha si koupit:
Provinilé slasti, Slovník symbolů mýtů a legend, Dlouhá trnitá cesta z pekla, Lolita, Sniff

Ano to víte, když máte moc energie před návštěvou doktora a máte radost, že jste právě dopsala písemku z matematiky, tak se vám to povídá. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morsy | E-mail | 11. června 2009 v 10:26 | Reagovat

Bello, ty štětko *ir* ty jsi doma pět minut a už dřepíš na blogu? Nu, nu, nu... styď se! Mimochodem pokud je tvůj zadek velký tak co je potom ten můj? Che, che... srandistko.

2 Bellatrix Black Lastrange | 11. června 2009 v 10:27 | Reagovat

Ehm... kdo je u tebe šťetka ty puritáne zakomplexovaný? Mimoto jak ty zafra víš, že nejsem ve škole? Jak to víš? Mimoto ty ve škole snad jsi, tak co mi dřepíš ny blogu? Ironičko.

3 Morsy | E-mail | 11. června 2009 v 10:29 | Reagovat

[2]: Tajemství výroby lásko. Ale zatím neplaš. Vše s ty-víš-čím jde podle ehm plánu c. Tedy plánu záložní verze od kopejtka. Huš, huš, huš ty jedna bláznivá. Navíc mám tady Hustone problém, mejdej.

4 Bellatrix Black Lastrange | 11. června 2009 v 10:31 | Reagovat

[3]: Běž se vycpat lolitko. Nebudu tady zahlcovat drahé komentáře tvými výlevy. Pokud budeš pokračovat v činnosti ufiknu ti imaginárního pinďu...:)

5 Morsy | E-mail | 11. června 2009 v 10:32 | Reagovat

[4]: Ale já nejsem ve škole, ty vyhrožovateli, koukni se o patro níže. Už mlčím... cha, cha, cha. To jsem tě doběhla. Podívej se na IP moje Bell.

6 cialis | E-mail | Web | 23. července 2014 v 16:00 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama