Praktické uplatnění osiřelého srdce B/B

30. července 2009 v 22:02 | ©Bellatrix |  Harry Potter-překlady jednorázové
A pokračování...

000


Sejdou dolů a chlapec si sedne ke kuchyňskému stolu, zatímco Harry připravuje čaj. Je tak nervózní, že naštípne jeden z šálků, a pak ho vyhodí do povětří, když se ho hůlkou snaží opravit. Teddy se nervózně zasměje.

"To se může stát každému," mumlá Harry, a pak se oba začnou hystericky smát. Vezmou si svůj čaj - kuchyň je stěží dost pohodlná pro takový choulostivý rozhovor - a přejdou do obývacího pokoje. Harry si sedne na pohovku a Teddy do lenošky, kterou si vždycky zabere, když tu zůstává. Je to vlastně Harryho oblíbené místo, ale on se ho přes léto vždycky rád vzdá.

"Jsem tak ponížený," pípne Teddy.

"Nemusíš být," odpoví starší muž.

"My… on použil tvůj plášť a to všechno… omlouvám se. Kdyby byl nějak zašpiněný, budu… oh, Bože, nevím jak vyčistit takovou věc, ale budu se snažit."

"To je v pořádku," uklidňuje ho Harry, i když představa, že sperma nějakého mladého výrostka je na jeho plášti, ho dohání k zuřivosti, v žádném případě z toho neviní Teddyho. Ten druhý chlapec byl zjevně panovačný a dosti náročný.

"To je jen, že někteří lidé chtějí…" zasekne se Teddy a jeho tváře se zalijí červení. "Chtěl to mít na sobě, protože… ty víš… to bylo tvoje."

"Hm," zamručí Harry a má dojem, že se z toho pozvrací, ale náhle si uvědomí tíhu svého ptáka mezi stehny. Bože, je vzrušený. Možná za to může pohled na Teddyho, stočeného v jeho křesle, jak fouká do svého šálku, ve snaze čaj ochladit, oči stále červené, ačkoli to jistě nemohlo být ono. Možná je to myšlenka, že někdo měl v jeho domě fantastický sex. Ne, že on by ho tu někdy zažil. Merline, nesnáší toho malého prevíta…. Edwarda nevím-co… a má příšerně naléhavé nutkání kontaktovat jeho rodiče, i když kvůli Teddymu to samozřejmě neudělá.

"Tak… myslíš to vážně s tím chlapcem… s Edwardem?" zeptal se Harry.

"Já nevím," vzdychne Teddy.

"Nemusíš o tom mluvit, jestli nechceš."

"Je hezký, takový mohutný, ale trochu hloupý," začne mluvit Teddy a slovo mohutný klouže podél Harryho hřídele jako přízračný jazyk, i když ví, že to není to, co Teddy myslel. Nepohodlně se přesune na pohovce a jen s obtížemi poslouchá, jak si Teddy stěžuje na Edwardův nedostatek zájmů o nic jiného než sex a famfrpál. Harry ho však slyší říkat úplně jiné věci: Jeho pták je tak mohutný, stěží se do mě vejde, ale je to tak nádherný pocit, opravdu miluju, když mi tu mou prdelku někdo hezky projede, tys mě přece viděl… široce otevřeného a vzlykajícího touhou.

Harry si odkašle a vstane, nabuzený tak, že má jen několik drahocenných vteřin opustit místnost předtím, než by se trapně udělal přímo na místě. Rychle řekne Teddymu, že musí na záchod, ale místo, aby použil ten dole v chodbě, vyběhne nahoru po schodech do koupelny v hlavní ložnici. Stojí uvnitř, dveře bezpečně zamčené a cítí neuvěřitelnou hanbu, jako kdyby si Teddy byl plně vědomý, co tu bude dělat. Osvobodí svůj penis z nepříjemného sevření svých kalhot třesoucíma se rukama, opře se o pult, pevně ho obejme svými prsty a zběsile přiráží proti své ruce, blízko k propuštění, ale příliš uzavřen k svým přetrvávajícím vinným myšlenkám. Nakonec se jim vzdá a přestane se bránit. Udělá se při představě Teddyho stojícího ve dveřích, který ho sleduje širokýma očima zamlženýma touhou a s pootevřenými rty, úplně uchvácený. Přijde to tak tvrdě, že postříká skleněné dveře, které vedou do sprchy, odshora dolů. Při pohledu na to se šíleně směje, než ho jeho endorfiny opustí a jeho hanba se vrátí v plné síle.

000

Od té chvíle se snaží trávit s Teddym co nejméně času. Zdá se, že ten je tím dost zraněný, ale Harry prostě nemůže být blízko něho, aniž by se vzrušil.

Jeho masturbace už se naprosto vymkla z ruky a všechny jeho fantazie končí u Teddyho. Dokonce i ty, u kterých si na začátku představuje někoho úplně jiného. Ví, že je za tím víc, než jen ta scéna, ke které se nedopatřením nachomýtl, a to ho zneklidňuje nejvíc.

Nikdy pro Teddyho nebyl nějakým zosobněním otce - možná, že se záměrně snažil vyhýbat odpovědnosti. Teddy vyrostl se svými prarodiči a vždycky měl blíž spíš k jeho dětem než k němu samotnému.

Ve skutečnosti mohl Harry říct, že neměl blízko k nikomu. Veškeré své vztahy cítil spíš jako povinnost, nikdy nikomu nedokázal důvěřovat nebo se svěřit s tím, že je gay. Pokud ovšem nepočítal Nevilla, který mu ale také nebyl blízký, přestože spolu spali. On chce někoho, s kým může skutečně sdílet svůj život, ne jen svou společnost. A zjištění, že Teddy je sirotek a navíc gay jako on… on prostě nemůže zastavit ty představy úplně. Jen ten fakt, že tu je někdo jemu blízký, kdo by ho skutečně mohl pochopit, je víc vzrušující než jakákoliv jeho představa, když si ho honil, kterou mohla jeho zkroucená mysl vyprodukovat. Ale Teddy je o polovinu mladší než on a Harry nenávidí sám sebe za to, že dokonce jen přemýšlí nad takovými věcmi.

Tráví dlouhé hodiny v kanceláři neschopen se na cokoliv soustředit a potom doma zdvořile sní svou večeři, kterou pro něj Teddy dál vaří, omlouvaje se, že se tam po jídle nezdrží, protože má moc práce. Při poslední události se Harry obává, že Teddy propukne v pláč kvůli tomu, jak s ním jedná, ale on stejně opouští místnost, říkaje si, že jsou to všechno jen výplody jeho představ. Nakonec se zdá, že se Teddy přestává snažit a Harry ví, že nemůže být zklamaný, když jednou večer přijde domů z práce a najde kuchyň studenou a tichou. Večeři si tedy objedná a jí s Věštcem rozloženým před sebou na stole.

Teddy přijde do kuchyně, když už je téměř hotov. Vypadá podrážděně.

"Jsi v pořádku?" ptá se Harry, obávaje se, že by chlapce znovu mohl začít bolet žaludek. Je to záhadná nemoc, kterou byli lékaři Svatého Munga docela zmatení. Propukla těsně před odjezdem na pravidelné setkání Weasleyových a lékaři nemohli najít příčinu a léčit to obvyklými lektvary. Harrymu připadalo, jako by ta nemoc snad ani neexistovala, jako by byla vymyšlená. Teddy ale přece neměl žádný důvod lhát, ledaže by se chtěl setkání vyhnout, a Harry si nedokáže představit, proč by takovou věc vůbec chtěl, kromě toho, že by to po něm vyžadoval jeho přítel.

"Právě jsem dostal sovu," oznámí Teddy, který směřuje ke skříňkám, aniž by se na Harryho jednou podíval. "Edward se se mnou rozešel."

"Ach, Teddy, to je mi líto," tajně se raduje Harry, jako by ten rozchod dělal Teddyho pro něj více dostupným. Nic na plat, že je Harry ženatý a Teddymu je jen sedmnáct. Harry nad sebou jen vrtí hlavou, zvědavý, jak by jeho myšlenky mohly být ještě více opovrženíhodné.

"Nepředstírej, že je ti to líto," mumlá Teddy, stále otočený zády. Harrymu okamžitě ztuhne krev v žilách, jako by na něj Teddy vrhl nějaké kouzlo. "Já vím, že se ti nelíbí, že jsem gay."

Harry tak zpanikaří, že chvíli trvá, než si uvědomí skutečný význam těch slov. "Co?" vyrazí ze sebe, srdce zběsile bijící. "Nebuď směšný, já…."

"Ty ses na mě od toho dne sotva podíval!" Teddy se prudce otočí, na tváři podmračený výraz. Ale zjevné odsouzení rychle opouští jeho tvář a jeho brada se začíná chvět. "Nejprve jsi dělal, jako že ti to vůbec nevadí, ale já vím, že ses tak choval jen proto, že sis myslel, že by ses tak chovat měl."

"To je přeci nesmysl," brání se Harry, až příliš vášnivě.

Nyní před sebou stojí, srdce prudce bušící. Vzduch přímo jiskří napětím a leckdo by si mohl myslet, že se snad schyluje k boji.

"Vážně? Dobře, tak proč jsi na mě od té doby tak příšerně hnusný? To ses opravdu tak urazil kvůli tomu zkurvenýmu plášti?"

Harry na tom plášti nebyl schopný najít kapku čehokoliv a už by téměř zapomněl, jakou roli v celém incidentu hrál, kdyby mu to teď Teddy nepřipomněl.

"Ne," odpoví Harry, který už se také mračí.

Teddy se naštve ještě víc. Jeho hrudník se prudce zdvihá a chlapec vypadá, jako by měl každou chvíli vybuchnout. Jeho tvář se chvěje hrozbou pláče.

"Tak proč jsi na mě tak naštvaný," křičí Teddy. Osamělost v jeho hlase vábí Harryho, který jde přes kuchyň proti své vůli. Když pokládá své ruce na Teddyho třesoucí se ramena, ví, že je v průšvihu.

"Nejsem naštvaný," ujistí ho Harry. "Jsem na míle daleko od toho, abych byl na tebe naštvaný… ach bože, já si tak přeju, abych ti mohl… vysvětlit… říct… jak moc pro mě znamenáš." Harry neměl v úmyslu říct nic z toho, co právě vyslovil, a není si tak docela jistý, odkud to všechno vůbec přišlo, ale způsob, jakým Teddyho oči zjihnou, když mluví, ho nutí pokračovat.

"Tak mi to pověz," šeptá Teddy.

"Nemůžu," odpoví Harry, hrdlo najednou tak stažené, že se obává, že už se nebude nikdy schopen znovu nadechnout. To už se vážně dostává mimo kontrolu a on nutně potřebuje odstranit své ruce z Teddyho ramen nebo alespoň přestat myslet na to, jak je tělo pod jeho rukama horké.

"Dobře," řekne Teddy tenkým hlasem. "Fajn. Tak ti dám aspoň důvod, abys mě mohl skutečně nenávidět. To já jsem ten, kdo chtěl, aby si Edward oblékl ten plášť. Protože voní jako ty. Protože tak byl neviditelný a já si tak mohl lépe představovat, že tam vzadu jsi ty."

Teddyho tvář zesiná, zatímco mluví. Harry k němu přikročí blíž a Teddy zakloní svou hlavu, tak aby mu viděl do očí.

"Myslíš na mě, když tě tvůj přítel šuká do zadku?" ptá se Harry. Jeho hlas je drsný touhou, ale on ho sotva slyší přes válečné bubny, které zní v jeho srdci.

"Už to není můj přítel," šeptá Teddy, jako kdyby tu byl Edward, který by je mohl zastavit.

Harryho ruce kloužou dolů přes Teddyho paže a jeho prsty se sevřou jemně kolem jeho mírně vybouleného bicepsu. Na chvíli se zastaví a připustí, že už se nebojí, že do toho jde, ať ho to bude stát cokoliv. Tak se asi musel cítit Neville, než sklouzl rukou k jeho rozkroku.

Líbá Teddyho, aniž by se jakkoliv držel zpátky. Teddy vydechne překvapením a roztaje v jeho náručí. Tápe rukama skrz jeho pracovní hábit a dotkne se jeho hrudi… tam, kde divoce bije jeho srdce.

"Proč?" vzdychá Harry do Teddyho tváře. "Proč já?"

"Děláš si srandu?" zeptá se nevěřícně Teddy. Vypadá to, že je to všechno, co Harry potřebuje slyšet. Zdvihne Teddyho nahoru, složí ho na kuchyňský stůl a trhnutím odstraní jeho triko v jednom plynulém pohybu. Teddy se mezitím snaží dostat do Harryho kalhot a začne je trochu rozpačitě tahat dolů. Harry uchopí jeho ruce a přibouchne je na stůl, nahoru nad mladíkovu hlavu. Teddyho vyplašený výraz se pomalu mění na hříšný úsměv, když se Harry dostane dolů ke knoflíkům jeho kalhot.

Co následuje potom je šílené a závratné, něco, co Harry předtím nikdy nepoznal. Na jeho setkáních s Nevillem bylo spíš něco praktického než vášnivého a s jeho ženou to byla skličující připomínka jeho závazku. Teď se Harry zpátky nedrží a vloží do toho veškerou svou vášeň, tak jako v jedné z jeho představ. A Teddy je za to vděčný a chvěje se slastí pod jeho rukama, tak vstřícný, že se Harry obává, že se mu pod rukama rozplyne slastí. Líže Teddyho sladkou prdelku a mladík se vzpíná na stole, svíjí se šíleně proti Harryho ústům, zběsile tahá za svůj penis, dokud se jeho sperma nerozlije po celém jeho břichu a pár kapek nepřistane v Harryho vlasech. Harry je teď už tak vzrušený, že se stěží drží na rozklepaných nohou.

"Ošukej mě," prosí Teddy. "Prosím, Harry, udělej mi to pěkně tvrdě."

Harry si pobaveně odfrkne, z nějakého důvodu shledá tuhle situaci náhle legrační. Teddyho smích se přidá k jeho, rty stále vlhké od jeho polibků. Pohled na Teddyho, rozvaleného na kuchyňském stole s širokým oslnivým úsměvem, připraveného, aby si ho vzal, se Harryho srdce skoro zastaví.

"Chceš to?" ptá se Harry, který trochu ukročí dozadu s ptákem stále sevřeným ve své ruce.Ginny ho jednou popsala jako velkolepého, přičemž se cítil spíš směšně. Teddy se stále dívá na jeho tvář.

"Ano," sténá. "Co takhle postel? Přece jen už mě trochu bolí záda."

"Ach, Teddy." Harry ho zvedá ze stolu a Teddy obtočí své nohy kolem jeho pasu a položí si hlavu na jeho rameno. "Omlouvám se," šeptá Harry, svíraje pevně mladé tělo, i když jeho svaly už nejsou, co bývaly, a Teddy je rozhodně těžší, než se zdá.

"Co ti mám prominout?" ptá se Teddy.

"Nic. Všechno… Jdeme?" Teddy přikývne. Harry ho nese celou cestu do své ložnice a Teddy na něj nepřestává koukat zvídavým pohledem.

Mladík je tak nádherný, až se Harrymu tají dech. Po Removi zdědil všechnu tu sladkost, ale naštěstí nic z té jeho rezignace na život, po Tonksové zdědil jistou smělost, ale ne její nepozornost a ztřeštěnost. Po matce má nos a po tátovi oči. A něco v jeho nevyzpytatelném úsměvu mu připomíná Siriuse.

"Vždycky jsem tak žárlil na tvé děti," přiznává Teddy, když ho Harry něžně pokládá na postel. "Myslel jsem, že tě chci jako otce. Možná to tak i bylo, ale pak se to změnilo. Teď tě chci celého. Chci úplně všechno, ok? Tak se přestaň omlouvat."

A Harry se postará, aby jeho medvídek dostal úplně všechno, co chce. Teddy položí chodidla nahoru na jeho ramena, aby do něho mohl snáze proniknout. Když je v něm Harry úplně na doraz, bez rozpaků roztáhne nohy, co nejvíc to jde.

Harry ještě nikdy nepotkal někoho jako je on… dobrý bože, nikdy se ještě při sexu necítil tak dobře. Přijde mu to prudce, uvnitř Teddyho neuvěřitelně horkého zadku a mladík při tom něžně hladí jeho záda a šeptá mu uklidňující slůvka, jako by rozuměl, že Harry nebyl s žádným chlapem už šestnáct let. A Teddy je chlap. On je chlap víc, než kdy Harry byl. Postavit se Voldemortovi byla jedna věc, ale Teddy ví, kdo je a co chce. To je nejtěžší otázka, které muž může čelit. To je to, co on nikdy nedokázal.

000

Oba spí klidně až do pozdního rána. Harry se v průběhu noci dvakrát probudí, zmatený, a v obou případech si přitáhne Teddyho blíž do náručí, aby si byl jistý, že to není jen sen, že se to opravdu stalo. Chce cítit teplo Teddyho kůže proti té své, cítit jeho dech proti své klíční kosti. Chce důkaz o tom, že to všechno není jen jedna z jeho dalších fantazií, i když teď bojuje s touhou se do jedné ponořit.

Ve svých představách odchází s Teddym do nějaké cizí země a šťastně tam žijí. S penězi, které za ta léta nashromáždil, může klidně Teddymu dopřát cokoliv. Cokoliv, co Teddy chce, když s ním bude spát každou noc, tak jako teď, ne jen v té samé posteli, ale přitulený v jeho těsném objetí.

Ale ve skutečnosti je to daleko složitější a on bude muset opět volit a jeho vlastní váhání, sebenenávist a sebepopírání mu to rozhodně neusnadní. Může se to zdát trochu směšné poté, čím vším si prošel, ale když si představí tváře svých dětí a jejich reakci na to, až jim oznámí, že se mu ve skutečnosti líbí muži, se mu žaludek kroutí strachem.

"Teddy," třese s ním, aby ho vzbudil.

Teddy rozlepí jedno oko a znovu ho zavře. Harry hladí jeho tváře, dokud oči opravdu neotevře.

"Co je špatně?" ptá se jako by byl stařec, který ví, že má očekávat od života jen to nejhorší.

"Nic," lže Harry. Políbí Teddyho na čelo." Jen chci, abys věděl, že se nejedná a nějakou krizi středního věku. Myslím, že jsi… myslím... a teď to možná bude znít trochu egoisticky, ale... cítím... jako by... jako bys byl to... víš... něco, na co jsem celý svůj život čekal... bože, já jsem tu ležel hodiny a vymýšlel způsoby jak to vyjádřit a teď... cítím, že jsme tu spolu, protože si to oba zasloužíme...och, sakra... víš co, to je jedno. Klidně spi dál." Teddy se usměje a ospale ho políbí. Harry se směje do jeho horkých úst, ještě celý rozpačitý ze svého předchozího výstupu.

"Tak moc tě miluju," říká Teddy, usmívaje se na Harryho, ještě napůl spící, ale šťastný.

"Ach," unikne Harrymu. To je to, na co čekal celý svůj život.

"Dobře. Ty samozřejmě víš, že tě taky miluju." Teddy se začne šíleně smát, dokud ho Harry nepřevalí a nepřilehne svým tělem, lehce ponížený, protože ví, že zní jako nějaký fádní ministerský čůrák, ale Teddy mu to zřejmě všechno odpouští, když ho obejme a řekne: "Samozřejmě, že to vím." Harry ho začne líbat, nedbaje kyselé chuti mladíkova ranního dechu. A on to miluje, protože Ginny je tak umělá a chutná vždycky jako přeslazený kandovaný zázvor. Tak dlouho čekal na někoho, kdo k němu bude zcela otevřený, na někoho, kdo nebude strojený, na někoho, kdo se nebude zdlouhavě připravovat a líčit, někoho bez parfému a veškerého toho pozlátka, na někoho opravdového, ne zcela perfektního, se všemi jeho chybami, na někoho, kdo vymaže pryč všechny jeho dosavadní představy.

Teddy obtočí nohy kolem jeho zad a dál se šťastně směje.

A Harry jen přemýšlí, jak bude dělit majetek mezi své děti, protože Teddy mu za to stojí.

Stojí za to, aby už konečně odhodil všechny své masky, čemuž se tak dlouho vyhýbal. Aby se přestal skrývat, postavil se a řekl, kdo skutečně je a co chce. Aby už se konečně začal chovat jako chlap. Stojí to za to a on pro to udělá cokoliv.
000

Samosebou, též nějaké obrázky od hodné ravenablue.

000

A bordelář Bella, neví kde je dala, hrozně se omlouvám, až je naleznu, určitě doplním... leč našla jsem jeden krásný obrázek Severuse. Ukážu jej Ravence a pokud se jí bude zamlouvat, tak jej zveřejním u další kapitoly WMW, neboli PMT.

PROSÍM HLASUJTE V ANKETĚ, JSEM ZVĚDAVÁ KOLIK VÍRY V POPPY MÁTE. bÉla (Je úžasně osvěžující zahrát si někdy na velkého znalce EMO word vypatlátoru...*potutelný úsměv*)
 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ravenablue | 30. července 2009 v 22:33 | Reagovat

K anketě: Bello já myslím, že ne, protože nemá čas. Nehne se přece od Pottera, který má na ošetřovně už rezervačku a jejích ostatních pacientů :))))

2 Andromeda | Web | 30. července 2009 v 22:46 | Reagovat

K ankete: Je to sestrička, kriste...
K poviedke: Skrátka dokonalá :)

3 gleti | 30. července 2009 v 23:40 | Reagovat

k anketě: kdyby to Potty potřeboval na lektvary tak určitě ano, ale už je ve věku, kdy si to pětkrát rozmyslí.

povídka výborná, těším se na obrázky, hlavně na ně nezapomeňte.

4 Mandra | 31. července 2009 v 0:25 | Reagovat

Osvěžující povídka, plně v souladu a kánonem. Děkuji

5 Exa | E-mail | 31. července 2009 v 7:18 | Reagovat

Tohle bylo moc pěkné... Já osobně povídky z doby po Poslední bitvě (btw, i z dob Pobertů) moc nemusím, ale musím uznat, že povídka i její překlad (moc krásný) mě dostala.. Harry na mě tady působí jako dítě, dospělé dítě, které jako vždy myslí na ostatní a ne na sebe... :) Krása.. A Teddy byl k sežrání

6 Saskya | 31. července 2009 v 8:57 | Reagovat

ja tiež poviedky po Poslednej bitve moc nemusím, ale o HP a Teddym si vždy rada prečítam... z Teddyho je vždy taký "sladký macíček" :-D to meno ho vystihuje :) ... zatiaľ... :D
Mooooc pekné :)

7 Bellatrix Black Lastrange | 31. července 2009 v 10:30 | Reagovat

Dle mého je Poppy nedoceněná. Představuji si jí se šprehákem a krumpáčem...:)
Ano pár HP/TL je sladký!

8 Severina | 31. července 2009 v 10:32 | Reagovat

Četla jsem první povídku s tímhle párem a je úžasná, stejně jako překlad :)
K anketě:sice jsem dala, že ne, ale docela bych se vsadila, že by dokázala se svou umanutostí, nekoho donutit tu banku vyloupit za ni :D

9 mathe | 31. července 2009 v 12:10 | Reagovat

K ankete: povahový vlastnosti na to má perfektní ale proč by potrebovala peníze? nemyslím že je ten typ co touží po penezích...

K povídce: super .) originální, zajmave napsaná a i když tenhle pár normálne nečtu tak se mi líbila...

10 sigam | Web | 11. srpna 2009 v 23:29 | Reagovat

Povídku jsem původně nečetla, ani nevím proč. Možná kvůli tomu, že nemám ráda incest a tenhle pár mi incest prostě připomínal. Ale jsem moc ráda, že jsem to nakonec přečetla. HP/TL mi teď připadá strašně milý :). A co se týče sprostých výrazů... Tady mi vůbec nevadily. Harry - sexuální maniak mi připadal zvrhlý, ale takovým způsobem, že to dodalo povídce šmrnc :). To, jak roztrhl Teddymu tričko sice bylo jako z argentinské telenovely, ale tak... :D Moc pěkný překlad. Doufám, že se tady ještě někdy objeví povídka s tímto párem ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama