SECOND chapter A

3. července 2009 v 16:31 | ©Bellatrix |  Horká peprmintová čokoláda
Název: Hot peppermint chocolate / Horká peprmintová čokoláda
Autor originálu: BewitchetOne (angl. fan)
Přeložila: Ottawianna
Beta-reader: Ottawianna, malinko jsem koukala i já (Bella)
Fandom: HP
Pairing: Harry/Sirius/Remus (Trio HP/SB/RL)
Pokračování: Ano.
Stručně: Promrzlý Remus hledá útočiště v útulné kavárně, tam však nachází Harryho, mladého muže, který voní jako jeho druh… on však již jednoho druha má. Co s tím dobrosrdečný vlkodlak udělá?
Varování: Alternativní svět, což znamená že se vymyká dějové ose knih, obsahuje homosexuální styk, mezi zmíněnými muži (dva z nich 39letí a jeden 19letý). Navíc obsahuje poznámky z jiného fandomu (Kingdom Hearts). Neobvyklá jména i vedlejší postavy..
Pozn. autora: BewichetOne píše, o tom, že tato povídka je jako její dítě, má ji moc ráda, i proto, že je jedna z jejích nejdelších děl (co se množství textu týče). Žádá a prosí o komentáře a žádáme a prosíme je i my..


000

Dvěma starším mužům se dostalo poměrně překvapení, když Harry vykročil z Děravého Kotle s plachým úsměvem na svých perfektních rtech. "Čekal jsem na vás; už jsem vevnitř zabral stůl." Sirius několikrát rychle zamrkal před tím, než se mu přes obličej rozprostřel široký úsměv.

"Bezva, to odpovídá na otázku, jestli jsi kouzelník." Usmál se Remus a Harry přikývl, ti dva následujíc menšího chlapce do hospody.

"Jedl jsi už, štěně?" zeptal se Remus, ale hned by si nejraději nafackoval za tu přezdívku, co vypustil z úst. Harry zvědavě naklonil hlavu, když sledoval muže, jak si svlékají bundy a přehazují je přes opěradla židlí.

"Štěně?"

"Takhle mi Remus občas říká," zapojil se Sirius, jak si sedal. "Jsem zvěromág - přeměňuji se ve psa, takže to je jedna z jeho přezdívek pro mě." Harry se jemně pousmál.

"Ty jsi vážně zvěromág?" Harryho oči se rozzářily zvědavostí a úctou. Sirius přikývl. "Chtěl bych, abych se jím také mohl stát."

"Možná bych tě to mohl naučit," nabídl se Sirius.

"Vážně?!" Sirius se zasmál tomu dětskému úžasu v chlapcově hlase a přikývl.

"Samozřejmě, hrozně rád bych tě učil."

"To bych rád," zašeptal Harry s plachým zacukáním úst. Remus se usmál, sepjal ruce a opřel je o stůl.

"Jak probíhal zbytek směny v kavárně?"

"Jo, dělal ti ten podivín s růžovými vlasy nějaké problémy?" zeptal se Sirius. Harry se zasmál, melodický zvuk způsobil, že se do něj obě dvě psovité šelmy u stolu okamžitě zamilovaly.

"Marluxia působí vždycky každému problémy, ale byl tam Zexion, který by mi pomohl, kdyby to bylo nějak vážné," odvětil ten mladší, zářivě se na ty dva u stolu usmívaje.

"Dobře, ale kdyby to bylo někdy pro tebe a Zexiona těžko zvládnutelné, nebyl by pro mě problém přijít a trochu ho zcuchat."

"Siriusi, vážně," obrátil Remus oči v podráždění a vstal. "Chce někdo něco k pití?"

"V pořádku," zavrtěl Harry hlavou. Remus se zarazil, sedl si zpátky na své místo a podíval se na mladšího muže pronikavým pohledem.

"Co ti je, lásko?" zašeptal a Harry zadržel dech.

"Nic, vážně; nemám žízeň a už jsem jedl s rodiči."

"Je to něco jiného," prohlásil Sirius a Harry si povzdechl. Sotva tyhle muže znal a už ho tak dobře dokázali přečíst; bylo to nejen nebezpečné, ale také otravné.

"Jsem jen nervózní."

"Proč jsi nervózní?" zeptal se Remus jemně. Harry si chtěl schovat obličej v dlaních, aby tak skryl tu nekontrolovatelnou červeň, která se, jak věděl, rozlévala po jeho tváři.

"Jen nechápu … vy dva jste ti nejatraktivnější muži, co jsem kdy potkal, a nevím, proč byste se mnou chtěli trávit čas." Sirius a Remus se na sebe podívali s nevěřícným výrazem před tím, než posunuli své židle blíž k Harrymu, každý z jedné strany.

"Ty vážně netušíš, jak jsi nádherný, viď?" zamumlal Remus a Harry se zamračil.

"Nádherný? O čem to mluvíš? Nejsem nádherný." Sirius se zasmál, teď už Harrymu štěkavý zvuk dával smysl, když věděl, že se jako zvěromág proměňuje v psa.

"Jestliže nám nevěříš, že si nádherný, pak na tom budeme muset s Remem hodně zapracovat."
"Ukážeme ti, že jsi nádherný," upřesnil Remus a vzal jednu Harryho ruku do své. Harry koukal jako u vytržení, jak se jeho prsty proplétají s těmi Removými a Siriovými.

"J-jak to uděláte?"

"Máme své způsoby," řekl Sirius s posměšným, ďábelským smíchem. Remus se na oba dva usmál.

"Když už jsi jedl, chtěl bys jít někam jinam?"

"Ne, vy dva přeci musíte taky jíst, ledaže byste už jedli?" chtěl vědět Harry. Sirius potřásl hlavou.

"Dal bych si nějakou večeři, než někam půjdeme, jestliže vám to teda nevadí."

"Tak, co vám teda můžu přinést?" zeptal se čtvrtý hlas. Všichni tři vzhlédli a podívali se na Toma, majitele, který se na ně usmíval.

"Tome, jak ses měl, příteli?" zeptal se Sirius a Tom se zasmál.

"Dobře, pane Blacku, co to dneska bude?"

"Jako obvykle, Tome," barman přikývl a obrátil se k Removi, který mu věnoval úsměv a zavrtěl hlavou.

"Chodíte sem často?" zeptal se Harry, jakmile muž odešel.

"Samozřejmě, Remus by si nedokázal udělat jídlo ani, kdyby mu šlo o život, a já neuvařím vodu bez toho, aby nechytl sporák." Remus zčervenal, nervózně si pročisťuje krk. Harry ho povzbudil uklidňujícím stiskem ruky, kterou stále držel, a vlk uvnitř něj zařval, chtěje zavětřit, vymrštit se a domoct se.

"Mě vaření baví," řekl Harry, když se Removi konečně podařilo zatlačit vlka zpátky tak, aby už nemohl skočit na chlapce mezi nimi. "Možná bych vám jeden večer mohl uvařit?"

"To bychom byli rádi," řekl Remus.

"Proč nám o sobě něco neřekneš?" požádal Sirius. "Víme, že se jmenuješ Harry, pracuješ v kavárně a teď jsme se dověděli, že rád vaříš, ale jinak jsi pro nás záhadou."

"Dobře, co byste chtěli vědět?"

"Všechno," byla okamžitá odpověď od obou mužů. Harry zčervenal, ale usmíval se.

"Není toho moc co říct. Jmenuju se Harry Potter, je mi devatenáct, chodil jsem do Bradavic a teď, když chodím na mudlovskou univerzitu a studuji antropologii, bydlím u rodičů."

"Potter, Potter … to jméno mi něco připomíná," zamumlal Sirius.

"Víc než to; chodili jsme do školy s jeho otcem, Jamesem," pomohl mu Remus a Harry přikývl.

"S mojí mámou taky, táta se oženil s Lily Evansovou." Remus se rozzářil.

"Jak se má Lily? Příležitostně jsme se spolu učili v knihovně."

"Máma je v pohodě, pracuje v pečovatelské službě a bojuje za práva domácích skřítků a vlkodlaků." Remus se začal dusit a divoce pokašlávat. Harry se na něj starostlivě podíval. "Reme? Jsi v pořádku?"

"V naprostém," zachrčel ještě jednou, jak se jeho záchvat zmírňoval. "Jen jsem překvapený. Zrovna ne moc lidí se stará o práva vlkodlaků. Myslí si, že to jsou jen tupé bestie, co by se měly zabít."

"Pak se tihle lidé mýlí," odvětil Harry příkře, oči mu jiskřily nesouhlasem. "Někteří vlkodlaci jsou tupí, jenže nejen tehdy, když jsou vlkodlaky, ale i když jsou normálně lidmi, a to jsou ti jediní, kteří ostatní lidi během úplňku proměňují, ale mělo by se s lidmi, co byli takhle proměněni, zacházet jako se zlými bestiemi, přestože neměli na výběr? Když pravděpodobně útok téměř nepřežili, náhodou se zachránili, a pak mají být nenáviděni po zbytek svého života?"

"Ne," zašeptal Remus, zíraje na mladého muže zbožňujícím pohledem. "Ach, Harry…"

"Omlouvám se, jestli si kdokoli z vás myslí, že jsou vlkodlaci příšerní a měli by být zabiti, a tudíž jsem vás teď svým pohledem na věc urazil, ale zrovna za tímhle si dost silně stojím, takže se pravděpodobně pokusím a změním vaše stanovisko, jestli se se mnou budete chtít i nadále přátelit."

"Cítíme to samé," řekl Sirius s něžným úsměvem. "Třeba si můžeme s tvou matkou sednout a prodiskutovat způsoby, jak zlepšit práva vlkodlaků."

"Táta to cítí taky tak, takže by u toho chtěl rovněž být," zazubil se Harry. Tom Siriusovi přinesl kouřící se talíř s jídlem a vysokou sklenici vody. Sirius mu poděkoval, a jakmile muž odešel, otočil se zpět k ostatním sedícím u stolu.

"Je tu ještě něco, co bys nám o sobě chtěl říct?" Harry potřásl hlavou, krčíce rameny.

"Nenapadá mě nic zajímavého."

"Není na tebe žádný nevykonaný zatykač? A co nemanželské děti nebo přetrvávající vztahy?" Harry se měkce zasmál.

"Žádný zatykač, naštěstí, ani děti … a stejně tak neexistují ani žádné přetrvávající vztahy."

"Žádné tajné poměry nebo erotické schůzky v přístěncích na košťata?"

"Siriusi!" vykřikli jak Remus, tak i Harry, zatímco tázající se muž zařval smíchy. Několik lidí se na ně v pohoršení otočilo, ale ti tři jim nevěnovali pozornost.

"Žádné schůzky v přístěncích na košťata," trval na svém Harry. "V šestém ročníku tu byl někdo, s kým jsem si párkrát vyšel, ale jinak nic jiného."

"Z určitého důvodu tomu nevěřím; přece jen, že by sexy mladý muž jako ty měl jen jednou někoho vážnějšího?" popíchl ho Sirius se zdvihnutým obočím. Harry prudce zčervenal při poznámce, že je "sexy".

"Nevyskytlo se moc … vhodných lidí na randění se mnou."

"Všichni byli zadaní?"

"Nebyli to moc gayové," zašeptal Harry. Remus mu něžně odhrnul ofinu z obličeje.
"Jestliže existuje jedna věc, za kterou se před námi rozhodně nemusíš stydět, pak je to to, že jsi gay." Harry přikývl.

"Já vím, ale stejně je divné o tom mluvit." Sirius si vzal trochu bramborové kaše, nabízeje i ostatním mužům. Remus pozřel malé sousto, olizuje své rty od té krémové chuti.

"Rozumíme ti."

"Takže," začal Harry. "Proč mi o sobě taky něco neřeknete?"

"Možná by bylo lepší vést takovou konverzaci někde v soukromí," řekl Remus a Harry se zvědavostí zamračil.

"Proč to?" Vlkodlak si těžce povzdechl.

"Harry, je tu něco, co ti o sobě musím říct, ale radši bych to neříkal na takhle veřejném místě."
"Samozřejmě, omlouvám se," řekl Harry zkoušeně. Co mu jen Remus chce říct? Má snad nějakou zhoubnou chorobu, jako je rakovina, co ho postupně zabíjí?

"To je v pořádku, štěně," zacukroval Remus. Drobný úsměv Harrymu rozzářil rty.

"Mám rád, když mi tak říkáš."

"To jsem rád."

"Můžu vám přinést ještě něco?" přerušil je Tom. Sirius se podíval na ostatní, ti zavrtěli hlavou, a tak se na Toma široce usmál.

"Jen účet, prosím. Díky."

"Jasně."

"Chtěl by někdo z vás ještě něco k jídlu?" Remus se natáhl a uzmul z talíře zelenou fazoli, vychutnávaje si chroupání a chuť česneku ve svých ústech. Sirius přisunul talíř ke svému milenci, který šťastně pokračoval v přežvykování zbylé zeleniny a bramborové kaše.

Harry se na něj díval, náhle chtěl být tím nožem, s kterým Remus prakticky svými ústy souložil, jak si vychutnával kaši. Způsob, jakým se jeho ústa za příborem pomalu zavřela, rty sešpulily a sklouzávaly po vidličce, dokud jídlo nebylo pryč, slízávaje zbylé stopy svým růžovým jazykem, zapříčinil, že Harry sám toužil projet jeho tělem.

Sirius mladšího muže nespustil z očí, uculoval se, když Harry zčervenal, rty se mu pootevřely a oči tmavly hladovým pohledem. Sirius se zasmáním položil svou bradu na Harryho rameno, čímž způsobil, že chlapec jemně vzdychl, ale své oči neodvrátil od Remuse, který byl plně pohroužen v jídle. "Okouzlující, že?"

"Ano," zašeptal Harry.

"Měl bys ho vidět, když má čokoládu; máš orgasmus téměř už jen z toho, že se na něj díváš."

"Můžu udělat čokoládovou pěnu." Sirius se jemně zasmál a vtiskl Harrymu na rameno polibek.

"Takže," řekl zvěromág zas svým obvyklým hlasem. Remus vzhlédl od talíře s jídlem, na svém pohledném obličeji zvědavý výraz. "Nezamíříme už domů a neřekneme Harrymu to něco o nás?" Remus polkl a přikývl.

"Samozřejmě." Stoupl si, popadl kabát a prostrčil ruce rukávy, pak se usmál na Toma, kterému už Sirius zaplatil účet, a všichni tři se z hospody vzdálili.

"Bydlíte někde blízko nebo se budeme muset přemístit?" zeptal se Harry. Remus svou rukou opatrně sklouzl po štíhlém pase černovlasého chlapce, narážeje do něj svou sladce vonící, širokou hrudí. Harry nedokázal potlačit sten plný rozkoše, který unikl přes jeho rty, když se přitiskl k jemné košili. Removy oči se přivíraly, jak naléhavě bojoval s vlčími i svými vlastními hormony najednou, a Sirius si hladově olizoval rty.

"Můžeš se přemístit s Remem a já se s vámi sejdu až tam," zaskřehotal Sirius a s napjatým úsměvem se kolem sebe rozhlédl, než s hlasitým Prásk! zmizel. Remus se chvíli soustředil, vážně doufaje, že část z nich nerozštěpí, před tím, než se zhmotnili v obýváku, který sdílel se svou láskou, zároveň s jemným prásknutím sami mizejíce z původního místa.

000


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1049)
Zobrazit starší komentáře

1001 ReawHath | E-mail | Web | 2. října 2018 v 21:51 | Reagovat

<a href=http://rotamalacbet.com/>rotamalacbet.com</a>

1002 PlatonBedly | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:28 | Reagovat

Час назад серфил данные сети, неожиданно к своему восторгу обнаружил прекрасный ресурс. Гляньте: <a href=http://www.shuma.net.ua/our-works/>автозвук киев</a> . Для меня этот вебсайт показался весьма неплохим. Пока!

1003 intuida | E-mail | Web | 3. října 2018 v 5:11 | Reagovat

<a href=http://boarren.com/>boarren.com</a>

1004 orenry | E-mail | Web | 4. října 2018 v 15:48 | Reagovat

centurion labratories
<a href=http://genericviagraonlinerx.us.com/#>buy viagra online</a>
viagra were best to purchase on line
<a href="http://genericviagraonlinerx.us.com/#">viagra</a>

1005 Romanabile | E-mail | Web | 4. října 2018 v 21:31 | Reagovat

http://oknaideal.com/products2/natayzhnye-potolki/ - натяжные потолки в Раменском от компании Окна Идеал.

1006 James | E-mail | Web | 5. října 2018 v 2:54 | Reagovat

I discovered your blog web site website on the search engines and check several of your early posts. Always sustain up the very excellent operate. I lately additional increase Rss to my MSN News Reader. Looking for toward reading much far more on your part later on!

1007 KezlyFient | E-mail | 5. října 2018 v 5:32 | Reagovat

cialis genuine sales
http://viagrawithoutdoctorx.com - viagra no prescription
  cailis
<a href="http://viagrawithoutdoctorx.com">viagra without prescription
</a> - cialis information visitor messages
cialis last post

1008 brienue | E-mail | Web | 5. října 2018 v 15:58 | Reagovat

<a href=http://vilangranrx.com/>vilangranrx.com</a>

1009 Kevinkiz | E-mail | Web | 5. října 2018 v 23:20 | Reagovat

Если Вы Примете решение купить в магазине САНмебель в Киеве или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,
вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность при
сравнительно небольшой стоимости  уже давно убедили многих покупателей в правильности решения,
сделанного ими в то время. Останавливая свой выбор конкретно на нашей мебели, вы будете изумлены
оптимальным соотношением «цена/качество».
А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание
<a href=http://www.stoservice.com.ua>оборудование для СТО</a>
здесь покупали по низкой цене и весьма довольны.
Также наш партнер <a href=http://www.darmebel.com.ua/>магазин мебели Киев</a>
<a href=http://sunmebel.ltd.ua>Купить мебель в Украине</a>

1010 LeniWelt | E-mail | Web | 5. října 2018 v 23:36 | Reagovat

<a href=http://cialislfrx.com/>cialislfrx.com</a>

1011 unfaws | E-mail | Web | 5. října 2018 v 23:55 | Reagovat

2000 loan bad credit no guarantor
<a href=http://paydaycash1loan.com/#>payday express</a>
poor credit history loans
<a href="http://paydaycash1loan.com/#">payday advance</a>

1012 PeterDib | E-mail | Web | 6. října 2018 v 18:00 | Reagovat

<a href=https://pressuha.ru/release/573675-keratotomiya.html>платный офтальмолог</a> - окулист зрение, диагностика зрения цены

1013 Geraldsmalo | E-mail | Web | 7. října 2018 v 18:16 | Reagovat

A guarra rubia le gusta el anal y los faciales
Sexy Amateur Teen Freundin fickt mit Sperma im
Amantes amateurs en hotel pillados por cГЎmara
https://canal-porno.com/ver/la-super-puta-siri-en-pov/ La super puta Siri en POV - Canalporno.com
Fingered Lesbo, Fingered Lesbo bekommt in Pisse
Webcamer con tatuajes se mete dildos por todas partes
Sophie arbeitet die Fleisch-Pipe, Sophie ist ein

1014 Daniel | E-mail | Web | 7. října 2018 v 23:09 | Reagovat

An attentiongrabbing dialogue is worth comment. I believe that you must write extra on this subject, it won't be a taboo topic but typically persons are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

1015 Robert | E-mail | Web | 9. října 2018 v 1:54 | Reagovat

Farmville farms even include free gift that is especially designed for the neighbors on their farm visit.

1016 bethany | E-mail | Web | 9. října 2018 v 17:51 | Reagovat

My name is Bethany Haynes. And I am a professional academic writer with many years of experience in writing.

My goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted people in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my poems in different countries like Canada and China and others too numerous to mention.
I also work in an organization that provides assistance to many clients from different parts of the world. People always come to me because I work no matter how complex their projects are. I help them to save money, because I feel happy when people come to me for writing help.

Ghost Writer – Bethany - <a href=http://www.robcostudio.com/>Robcostudio</a> Team

1017 James | E-mail | Web | 10. října 2018 v 23:57 | Reagovat

Hi! This is my first visit to your blog! We are a

1018 florapower | E-mail | Web | 11. října 2018 v 16:56 | Reagovat

Hey guys, my name is Flora Power!

I`m an academic writer and I`m going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion for a long time and now I cannot imagine my life without it.
Most of my poems were sold throughout  Canada, USA, Old England and even India. Also I`m working with services that help people to save their nerves.
People ask me "Hey, Flora, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can save their time!

Professional Writer - Flora - <a href=http://www.sacramentoriverportal.org/>Sacramentoriverportal</a> Corp

1019 kolyasAcuse | E-mail | Web | Sobota v 6:39 | Reagovat

Здравствуйте; только для Вас самая интересная информация о <a href=http://mamaimalysh.com.ua/category/kolyaski_transformeri>дитячі коляски київ</a> Они удобны и для взрослого, гуляющего с ребенком, и для самого малыша.Можно получить и дополнительную консультацию.Сложить её можно одной рукой, даже если коляску складывает мама.

1020 Payday Loans | E-mail | Web | Sobota v 22:10 | Reagovat

loan companies <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit personal loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>personal loans guaranteed approval</a>

1021 Payday | E-mail | Web | Sobota v 22:55 | Reagovat

poor credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal loans no credit</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loans</a>

1022 Pay Day Loans | E-mail | Web | Sobota v 23:14 | Reagovat

loans online approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

1023 David | E-mail | Web | Neděle v 1:38 | Reagovat

Thanksamundo for the post.Really thank you! Awesome.

1024 Online Lenders | E-mail | Web | Neděle v 1:52 | Reagovat

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">no credit check payday loans</a> direct lending payday loans https://loansguaranteedapproval.com/ - personal loans guaranteed approval

1025 Daniel | E-mail | Web | Neděle v 14:45 | Reagovat

You are my  breathing in, I  possess few blogs  and  very sporadically  run out from to  brand.

1026 Fomavab | E-mail | Web | Neděle v 20:05 | Reagovat

На прошлой неделе серфил материалы интернет, и неожиданно к своему восторгу открыл актуальный ресурс. Ссылка на него: <a href=http://www.bukkakeglobal.com/>Orgy</a> . Для нас вышеуказанный сайт показался весьма важным. Удачи!

1027 Online Payday Loans | E-mail | Web | Pondělí v 15:11 | Reagovat

payday loan vancouver <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>bad credit loans guaranteed approval</a>

1028 Bad Credit | E-mail | Web | Pondělí v 18:19 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval https://loansguaranteedapproval.com/ - how to get money fast

1029 Payday Loans Online | E-mail | Web | Pondělí v 19:28 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> financial debt relief <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

1030 Pay Day Loans | E-mail | Web | Pondělí v 22:05 | Reagovat

credit loans online <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

1031 orenry | E-mail | Web | Pondělí v 22:17 | Reagovat

cialis non generic cialis
<a href=http://cialisbdrx.com/#>generic cialis online</a>
cheap cialis next day delivery
<a href="http://cialisbdrx.com/#">buy cialis</a>

1032 Loans Online | E-mail | Web | Pondělí v 22:44 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> bad credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loan</a>

1033 invoity | E-mail | Web | Pondělí v 23:05 | Reagovat

vasotec
<a href=http://buygenviagra.com/#>viagra</a>
viagra in canada for sale
<a href="http://buygenviagra.com/#">viagra online</a>

1034 bluetly | E-mail | Web | Pondělí v 23:29 | Reagovat

theusdrugsmart pill viagra
<a href=http://buygenviagra.com/#>buy generic viagra</a>
us viagra for sale
<a href="http://buygenviagra.com/#">generic viagra</a>

1035 Speedy Cash | E-mail | Web | Úterý v 1:43 | Reagovat

guaranteed loans <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval https://loansguaranteedapproval.com/ - loans guaranteed approval

1036 Instant Online Loans | E-mail | Web | Úterý v 3:35 | Reagovat

quicken loans careers <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">apply for a loan with bad credit</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>payday today</a>

1037 Paydayloan | E-mail | Web | Úterý v 14:21 | Reagovat

loan companies near me <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> guaranteed loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>bad credit personal loans guaranteed approval</a>

1038 Loan | E-mail | Web | Úterý v 15:29 | Reagovat

poor credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">loans comparison</a> greenline loans <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>bad credit loans direct lenders</a>

1039 Bad Credit | E-mail | Web | Úterý v 15:53 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loan</a>

1040 Online Loan | E-mail | Web | Úterý v 17:46 | Reagovat

unsecured loans bad credit <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loans</a>

1041 Payday | E-mail | Web | Úterý v 19:32 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval https://loansguaranteedapproval.com/ - bad credit loans guaranteed approval

1042 Best Online Loans | E-mail | Web | Úterý v 21:28 | Reagovat

cash advances <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit personal loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loans</a>

1043 YaroslavRemia | E-mail | Web | Úterý v 23:03 | Reagovat

Сегодня познавал материалы сети, при этом к своему удивлению заметил прекрасный ресурс. Вот он: <a href=https://kwork.ru/marketing/226640/60-bezankornykh-ssylok-s-russkikh-forumov-kraud-marketing?ref=370510>Почувствуйте SEO-эффект</a> . Для нас вышеуказанный сайт оказал радостное впечатление. Пока!

1044 Speedy Cash | E-mail | Web | Úterý v 23:34 | Reagovat

personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal loans guaranteed approval</a> apply for cash loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans pay day</a>

1045 Online Lenders | E-mail | Web | Včera v 2:43 | Reagovat

all payday loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> online loans no credit check <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>independent payday lenders</a>

1046 CoomyGab | E-mail | Web | Včera v 4:56 | Reagovat

buy metronidazole 500 mg online
<a href=http://x1genericviagra.com/#>viagra online</a>
yasmin aus
<a href="http://x1genericviagra.com/#">viagra without prescription</a>

1047 Elewly | E-mail | Web | Včera v 5:18 | Reagovat

where to buy levothroxine without an rx
<a href=http://x1genericviagra.com/#>buy viagra online</a>
z pack antibiotic for sale
<a href="http://x1genericviagra.com/#">cheap viagra online</a>

1048 viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | Včera v 5:45 | Reagovat

intestinal diseases treatment drugs
<a href=http://www.viagrawithoutadoctor.org/#>viagra without a doctor prescription</a>
biotin hair loss dust mite allergy treatment
<a href="http://edwithoutdoctors.com/#">viagra without doctor prescription</a>

1049 Elewly | E-mail | Web | Dnes v 2:30 | Reagovat

rayh healthcare
<a href="http://www.x1genericviagra.com/#">viagra online pharmacy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama