SECOND chapter A

3. července 2009 v 16:31 | ©Bellatrix |  Horká peprmintová čokoláda
Název: Hot peppermint chocolate / Horká peprmintová čokoláda
Autor originálu: BewitchetOne (angl. fan)
Přeložila: Ottawianna
Beta-reader: Ottawianna, malinko jsem koukala i já (Bella)
Fandom: HP
Pairing: Harry/Sirius/Remus (Trio HP/SB/RL)
Pokračování: Ano.
Stručně: Promrzlý Remus hledá útočiště v útulné kavárně, tam však nachází Harryho, mladého muže, který voní jako jeho druh… on však již jednoho druha má. Co s tím dobrosrdečný vlkodlak udělá?
Varování: Alternativní svět, což znamená že se vymyká dějové ose knih, obsahuje homosexuální styk, mezi zmíněnými muži (dva z nich 39letí a jeden 19letý). Navíc obsahuje poznámky z jiného fandomu (Kingdom Hearts). Neobvyklá jména i vedlejší postavy..
Pozn. autora: BewichetOne píše, o tom, že tato povídka je jako její dítě, má ji moc ráda, i proto, že je jedna z jejích nejdelších děl (co se množství textu týče). Žádá a prosí o komentáře a žádáme a prosíme je i my..


000

Dvěma starším mužům se dostalo poměrně překvapení, když Harry vykročil z Děravého Kotle s plachým úsměvem na svých perfektních rtech. "Čekal jsem na vás; už jsem vevnitř zabral stůl." Sirius několikrát rychle zamrkal před tím, než se mu přes obličej rozprostřel široký úsměv.

"Bezva, to odpovídá na otázku, jestli jsi kouzelník." Usmál se Remus a Harry přikývl, ti dva následujíc menšího chlapce do hospody.

"Jedl jsi už, štěně?" zeptal se Remus, ale hned by si nejraději nafackoval za tu přezdívku, co vypustil z úst. Harry zvědavě naklonil hlavu, když sledoval muže, jak si svlékají bundy a přehazují je přes opěradla židlí.

"Štěně?"

"Takhle mi Remus občas říká," zapojil se Sirius, jak si sedal. "Jsem zvěromág - přeměňuji se ve psa, takže to je jedna z jeho přezdívek pro mě." Harry se jemně pousmál.

"Ty jsi vážně zvěromág?" Harryho oči se rozzářily zvědavostí a úctou. Sirius přikývl. "Chtěl bych, abych se jím také mohl stát."

"Možná bych tě to mohl naučit," nabídl se Sirius.

"Vážně?!" Sirius se zasmál tomu dětskému úžasu v chlapcově hlase a přikývl.

"Samozřejmě, hrozně rád bych tě učil."

"To bych rád," zašeptal Harry s plachým zacukáním úst. Remus se usmál, sepjal ruce a opřel je o stůl.

"Jak probíhal zbytek směny v kavárně?"

"Jo, dělal ti ten podivín s růžovými vlasy nějaké problémy?" zeptal se Sirius. Harry se zasmál, melodický zvuk způsobil, že se do něj obě dvě psovité šelmy u stolu okamžitě zamilovaly.

"Marluxia působí vždycky každému problémy, ale byl tam Zexion, který by mi pomohl, kdyby to bylo nějak vážné," odvětil ten mladší, zářivě se na ty dva u stolu usmívaje.

"Dobře, ale kdyby to bylo někdy pro tebe a Zexiona těžko zvládnutelné, nebyl by pro mě problém přijít a trochu ho zcuchat."

"Siriusi, vážně," obrátil Remus oči v podráždění a vstal. "Chce někdo něco k pití?"

"V pořádku," zavrtěl Harry hlavou. Remus se zarazil, sedl si zpátky na své místo a podíval se na mladšího muže pronikavým pohledem.

"Co ti je, lásko?" zašeptal a Harry zadržel dech.

"Nic, vážně; nemám žízeň a už jsem jedl s rodiči."

"Je to něco jiného," prohlásil Sirius a Harry si povzdechl. Sotva tyhle muže znal a už ho tak dobře dokázali přečíst; bylo to nejen nebezpečné, ale také otravné.

"Jsem jen nervózní."

"Proč jsi nervózní?" zeptal se Remus jemně. Harry si chtěl schovat obličej v dlaních, aby tak skryl tu nekontrolovatelnou červeň, která se, jak věděl, rozlévala po jeho tváři.

"Jen nechápu … vy dva jste ti nejatraktivnější muži, co jsem kdy potkal, a nevím, proč byste se mnou chtěli trávit čas." Sirius a Remus se na sebe podívali s nevěřícným výrazem před tím, než posunuli své židle blíž k Harrymu, každý z jedné strany.

"Ty vážně netušíš, jak jsi nádherný, viď?" zamumlal Remus a Harry se zamračil.

"Nádherný? O čem to mluvíš? Nejsem nádherný." Sirius se zasmál, teď už Harrymu štěkavý zvuk dával smysl, když věděl, že se jako zvěromág proměňuje v psa.

"Jestliže nám nevěříš, že si nádherný, pak na tom budeme muset s Remem hodně zapracovat."
"Ukážeme ti, že jsi nádherný," upřesnil Remus a vzal jednu Harryho ruku do své. Harry koukal jako u vytržení, jak se jeho prsty proplétají s těmi Removými a Siriovými.

"J-jak to uděláte?"

"Máme své způsoby," řekl Sirius s posměšným, ďábelským smíchem. Remus se na oba dva usmál.

"Když už jsi jedl, chtěl bys jít někam jinam?"

"Ne, vy dva přeci musíte taky jíst, ledaže byste už jedli?" chtěl vědět Harry. Sirius potřásl hlavou.

"Dal bych si nějakou večeři, než někam půjdeme, jestliže vám to teda nevadí."

"Tak, co vám teda můžu přinést?" zeptal se čtvrtý hlas. Všichni tři vzhlédli a podívali se na Toma, majitele, který se na ně usmíval.

"Tome, jak ses měl, příteli?" zeptal se Sirius a Tom se zasmál.

"Dobře, pane Blacku, co to dneska bude?"

"Jako obvykle, Tome," barman přikývl a obrátil se k Removi, který mu věnoval úsměv a zavrtěl hlavou.

"Chodíte sem často?" zeptal se Harry, jakmile muž odešel.

"Samozřejmě, Remus by si nedokázal udělat jídlo ani, kdyby mu šlo o život, a já neuvařím vodu bez toho, aby nechytl sporák." Remus zčervenal, nervózně si pročisťuje krk. Harry ho povzbudil uklidňujícím stiskem ruky, kterou stále držel, a vlk uvnitř něj zařval, chtěje zavětřit, vymrštit se a domoct se.

"Mě vaření baví," řekl Harry, když se Removi konečně podařilo zatlačit vlka zpátky tak, aby už nemohl skočit na chlapce mezi nimi. "Možná bych vám jeden večer mohl uvařit?"

"To bychom byli rádi," řekl Remus.

"Proč nám o sobě něco neřekneš?" požádal Sirius. "Víme, že se jmenuješ Harry, pracuješ v kavárně a teď jsme se dověděli, že rád vaříš, ale jinak jsi pro nás záhadou."

"Dobře, co byste chtěli vědět?"

"Všechno," byla okamžitá odpověď od obou mužů. Harry zčervenal, ale usmíval se.

"Není toho moc co říct. Jmenuju se Harry Potter, je mi devatenáct, chodil jsem do Bradavic a teď, když chodím na mudlovskou univerzitu a studuji antropologii, bydlím u rodičů."

"Potter, Potter … to jméno mi něco připomíná," zamumlal Sirius.

"Víc než to; chodili jsme do školy s jeho otcem, Jamesem," pomohl mu Remus a Harry přikývl.

"S mojí mámou taky, táta se oženil s Lily Evansovou." Remus se rozzářil.

"Jak se má Lily? Příležitostně jsme se spolu učili v knihovně."

"Máma je v pohodě, pracuje v pečovatelské službě a bojuje za práva domácích skřítků a vlkodlaků." Remus se začal dusit a divoce pokašlávat. Harry se na něj starostlivě podíval. "Reme? Jsi v pořádku?"

"V naprostém," zachrčel ještě jednou, jak se jeho záchvat zmírňoval. "Jen jsem překvapený. Zrovna ne moc lidí se stará o práva vlkodlaků. Myslí si, že to jsou jen tupé bestie, co by se měly zabít."

"Pak se tihle lidé mýlí," odvětil Harry příkře, oči mu jiskřily nesouhlasem. "Někteří vlkodlaci jsou tupí, jenže nejen tehdy, když jsou vlkodlaky, ale i když jsou normálně lidmi, a to jsou ti jediní, kteří ostatní lidi během úplňku proměňují, ale mělo by se s lidmi, co byli takhle proměněni, zacházet jako se zlými bestiemi, přestože neměli na výběr? Když pravděpodobně útok téměř nepřežili, náhodou se zachránili, a pak mají být nenáviděni po zbytek svého života?"

"Ne," zašeptal Remus, zíraje na mladého muže zbožňujícím pohledem. "Ach, Harry…"

"Omlouvám se, jestli si kdokoli z vás myslí, že jsou vlkodlaci příšerní a měli by být zabiti, a tudíž jsem vás teď svým pohledem na věc urazil, ale zrovna za tímhle si dost silně stojím, takže se pravděpodobně pokusím a změním vaše stanovisko, jestli se se mnou budete chtít i nadále přátelit."

"Cítíme to samé," řekl Sirius s něžným úsměvem. "Třeba si můžeme s tvou matkou sednout a prodiskutovat způsoby, jak zlepšit práva vlkodlaků."

"Táta to cítí taky tak, takže by u toho chtěl rovněž být," zazubil se Harry. Tom Siriusovi přinesl kouřící se talíř s jídlem a vysokou sklenici vody. Sirius mu poděkoval, a jakmile muž odešel, otočil se zpět k ostatním sedícím u stolu.

"Je tu ještě něco, co bys nám o sobě chtěl říct?" Harry potřásl hlavou, krčíce rameny.

"Nenapadá mě nic zajímavého."

"Není na tebe žádný nevykonaný zatykač? A co nemanželské děti nebo přetrvávající vztahy?" Harry se měkce zasmál.

"Žádný zatykač, naštěstí, ani děti … a stejně tak neexistují ani žádné přetrvávající vztahy."

"Žádné tajné poměry nebo erotické schůzky v přístěncích na košťata?"

"Siriusi!" vykřikli jak Remus, tak i Harry, zatímco tázající se muž zařval smíchy. Několik lidí se na ně v pohoršení otočilo, ale ti tři jim nevěnovali pozornost.

"Žádné schůzky v přístěncích na košťata," trval na svém Harry. "V šestém ročníku tu byl někdo, s kým jsem si párkrát vyšel, ale jinak nic jiného."

"Z určitého důvodu tomu nevěřím; přece jen, že by sexy mladý muž jako ty měl jen jednou někoho vážnějšího?" popíchl ho Sirius se zdvihnutým obočím. Harry prudce zčervenal při poznámce, že je "sexy".

"Nevyskytlo se moc … vhodných lidí na randění se mnou."

"Všichni byli zadaní?"

"Nebyli to moc gayové," zašeptal Harry. Remus mu něžně odhrnul ofinu z obličeje.
"Jestliže existuje jedna věc, za kterou se před námi rozhodně nemusíš stydět, pak je to to, že jsi gay." Harry přikývl.

"Já vím, ale stejně je divné o tom mluvit." Sirius si vzal trochu bramborové kaše, nabízeje i ostatním mužům. Remus pozřel malé sousto, olizuje své rty od té krémové chuti.

"Rozumíme ti."

"Takže," začal Harry. "Proč mi o sobě taky něco neřeknete?"

"Možná by bylo lepší vést takovou konverzaci někde v soukromí," řekl Remus a Harry se zvědavostí zamračil.

"Proč to?" Vlkodlak si těžce povzdechl.

"Harry, je tu něco, co ti o sobě musím říct, ale radši bych to neříkal na takhle veřejném místě."
"Samozřejmě, omlouvám se," řekl Harry zkoušeně. Co mu jen Remus chce říct? Má snad nějakou zhoubnou chorobu, jako je rakovina, co ho postupně zabíjí?

"To je v pořádku, štěně," zacukroval Remus. Drobný úsměv Harrymu rozzářil rty.

"Mám rád, když mi tak říkáš."

"To jsem rád."

"Můžu vám přinést ještě něco?" přerušil je Tom. Sirius se podíval na ostatní, ti zavrtěli hlavou, a tak se na Toma široce usmál.

"Jen účet, prosím. Díky."

"Jasně."

"Chtěl by někdo z vás ještě něco k jídlu?" Remus se natáhl a uzmul z talíře zelenou fazoli, vychutnávaje si chroupání a chuť česneku ve svých ústech. Sirius přisunul talíř ke svému milenci, který šťastně pokračoval v přežvykování zbylé zeleniny a bramborové kaše.

Harry se na něj díval, náhle chtěl být tím nožem, s kterým Remus prakticky svými ústy souložil, jak si vychutnával kaši. Způsob, jakým se jeho ústa za příborem pomalu zavřela, rty sešpulily a sklouzávaly po vidličce, dokud jídlo nebylo pryč, slízávaje zbylé stopy svým růžovým jazykem, zapříčinil, že Harry sám toužil projet jeho tělem.

Sirius mladšího muže nespustil z očí, uculoval se, když Harry zčervenal, rty se mu pootevřely a oči tmavly hladovým pohledem. Sirius se zasmáním položil svou bradu na Harryho rameno, čímž způsobil, že chlapec jemně vzdychl, ale své oči neodvrátil od Remuse, který byl plně pohroužen v jídle. "Okouzlující, že?"

"Ano," zašeptal Harry.

"Měl bys ho vidět, když má čokoládu; máš orgasmus téměř už jen z toho, že se na něj díváš."

"Můžu udělat čokoládovou pěnu." Sirius se jemně zasmál a vtiskl Harrymu na rameno polibek.

"Takže," řekl zvěromág zas svým obvyklým hlasem. Remus vzhlédl od talíře s jídlem, na svém pohledném obličeji zvědavý výraz. "Nezamíříme už domů a neřekneme Harrymu to něco o nás?" Remus polkl a přikývl.

"Samozřejmě." Stoupl si, popadl kabát a prostrčil ruce rukávy, pak se usmál na Toma, kterému už Sirius zaplatil účet, a všichni tři se z hospody vzdálili.

"Bydlíte někde blízko nebo se budeme muset přemístit?" zeptal se Harry. Remus svou rukou opatrně sklouzl po štíhlém pase černovlasého chlapce, narážeje do něj svou sladce vonící, širokou hrudí. Harry nedokázal potlačit sten plný rozkoše, který unikl přes jeho rty, když se přitiskl k jemné košili. Removy oči se přivíraly, jak naléhavě bojoval s vlčími i svými vlastními hormony najednou, a Sirius si hladově olizoval rty.

"Můžeš se přemístit s Remem a já se s vámi sejdu až tam," zaskřehotal Sirius a s napjatým úsměvem se kolem sebe rozhlédl, než s hlasitým Prásk! zmizel. Remus se chvíli soustředil, vážně doufaje, že část z nich nerozštěpí, před tím, než se zhmotnili v obýváku, který sdílel se svou láskou, zároveň s jemným prásknutím sami mizejíce z původního místa.

000


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (168)
Zobrazit starší komentáře

101 Andrewslank | E-mail | Web | 12. června 2017 v 14:29 | Reagovat

fast cash loans central coast

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    low secured loans rate

102 Charles | E-mail | Web | 19. června 2017 v 11:57 | Reagovat

Hey, thanks for the post.Really thank you! Really Cool.

103 Daniel | E-mail | Web | 23. června 2017 v 1:04 | Reagovat

I do consider all the ideas you've presented on your post. They're really convincing and can certainly work. Still, the posts are very brief for novices. May just you please extend them a little from next time? Thanks for the post.

104 Donald | E-mail | Web | 27. června 2017 v 20:49 | Reagovat

This is why Facebook games are becoming more popular. The ease of use and dissemination of content, tagging

105 Charles | E-mail | Web | 27. června 2017 v 22:28 | Reagovat

Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Thank you!

106 Charles | E-mail | Web | 28. června 2017 v 15:22 | Reagovat

Have you ever considered about including

107 Maoisesslank | E-mail | Web | 12. července 2017 v 21:57 | Reagovat

the fast cash network

      http://paydayfastnowz.com/ -  pay day loans

    <a href="http://paydayfastnowz.com/">payday loans</a>

    cash advance altus oklahoma

108 Elleslank | E-mail | Web | 12. července 2017 v 23:57 | Reagovat

cash advance spokane valley wa

      http://loansolobest.com/ -  cash advance

    <a href="http://loansolobest.com/"> payday loans online</a>

    atb personal loan payment calculator

109 Maoisesslank | E-mail | Web | 13. července 2017 v 6:11 | Reagovat

long term loans for bad credit no brokers

      http://paydayfastnowz.com/ -  personal loans

    <a href="http://paydayfastnowz.com/"> payday loans online</a>

    cash advance in Arlington Texas

110 William | E-mail | Web | 14. července 2017 v 16:00 | Reagovat

Tormoxin 500mg Cod Next Day Delivery in Hartford

111 Moreslank | E-mail | Web | 14. července 2017 v 17:48 | Reagovat

overdose of. cialis

      http://buycccialisonline.com/ - cialis canada

    <a href="http://buycccialisonline.com/">calis cheap</a>

    cost of cialis uk

112 Daniel | E-mail | Web | 18. července 2017 v 15:35 | Reagovat

Can you add a Blackberry template? This web page is tricky to read otherwise for those of us browsing with cell phones. Otherwise, in the event you can place a RSS link up, that would be good also.

113 CoomyGab | E-mail | Web | 24. července 2017 v 0:44 | Reagovat

2 viagra at once
<a href=http://buyviagrarxkonline.com>viagra online</a>
free viagra
<a href="http://buyviagrarxkonline.com">viagra online</a>

114 invoity | E-mail | Web | 25. července 2017 v 0:08 | Reagovat

buy cialis next day delivery
<a href=http://buyscialisrxonline.com>buy generic cialis online</a>
generic cialis online without prescription
<a href="http://buyscialisrxonline.com">buy generic cialis</a>

115 Elewly | E-mail | Web | 26. července 2017 v 22:55 | Reagovat

emergency cash assistance
<a href=http://paydayloans8online.com>loans with bad credit</a>
no fee payday loans
<a href="http://paydayloans8online.com">quick cash advance online</a>

116 orenry | E-mail | Web | 27. července 2017 v 3:40 | Reagovat

where can i get a loan
<a href=http://paydayloans8online.com>quick cash advance online</a>
cashloans
<a href="http://paydayloans8online.com">personal loans for bad credit</a>

117 betedurb | E-mail | Web | 30. července 2017 v 21:59 | Reagovat

cialis online prescription
<a href=http://buycialisrxgonline.com>buy generic cialis online</a>
generic name cialis 20mg
<a href="http://buycialisrxgonline.com">buy generic cialis online</a>

118 FrankyJAm | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 2:15 | Reagovat

diflucan sperm
<a href=http://diflucanhkl.com/>can you buy diflucan over the counter</a>
<a href="http://diflucanhkl.com/">buy cheap diflucan online</a>
diflucan 150mg tab

119 Elewly | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 15:58 | Reagovat

is generic cialis from india safe
<a href=http://cialisnrx.com>generic cialis online</a>
next day cialis generic
<a href="http://cialisnrx.com">buy generic cialis online</a>

120 orenry | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 5:44 | Reagovat

viagra where can i buy it
<a href=http://buylviagrarxonline.com/>buy generic viagra</a>
girl takes viagra
<a href="http://buylviagrarxonline.com/ ">generic viagra</a>

121 Charles | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 17:38 | Reagovat

When some one searches for his necessary thing, so heshe desires to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

122 buy cialis | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 19:46 | Reagovat

Hello. fabulous job. I did not imagine this. This is a splendid story.

123 DonnieUnlab | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 20:37 | Reagovat

cialis best time
<a href=http://cialisted.com>generic cialis</a>
khasiat cialis 20 mg
<a href="http://cialisted.com">cialis coupon</a>
medco coverage for cialis

124 cialis online | E-mail | Web | 13. srpna 2017 v 15:35 | Reagovat

I was more than happy to find this good site.

125 cialis generic | E-mail | Web | 15. srpna 2017 v 21:09 | Reagovat

You have some in reality good posts and I air I would be a fine asset.

126 cialis online | E-mail | Web | 16. srpna 2017 v 14:12 | Reagovat

I am just wondering if you plan to write a little more on this topic.

127 Butclort | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 0:52 | Reagovat

It seems to me, you are right
<a href="http://www.sexybang.top/gal/7348.html">mckenzie</a>

128 James | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 4:53 | Reagovat

Article Source  a viral game app is not that much difficult.

129 Robert | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 23:32 | Reagovat

Thanks for this article. I'd also like to express that it can often be hard if you are in school and simply starting out to initiate a long credit standing. There are many students who are just trying to endure and have an extended or favourable credit history are often a difficult matter to have.

130 John | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 5:52 | Reagovat

Howdy. Simply just planned to ask a quick problem. Now i'm

131 Lonniemesse | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 2:49 | Reagovat

<a href="http://cialiswithoutadoctorprescription.com/">cialis without prescription</a>

132 William | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 14:57 | Reagovat

Hey there! I realize this is somewhat offtopic but I had to ask.

133 ThomFaK | E-mail | 28. srpna 2017 v 8:08 | Reagovat

В нашем интернет-магазине самые лучшие цены на растворимый кофе. Посмотрите сами: оптовые цены в розницу при заказе от 1 упаковки.
<a href=http://alfa-coffee.com.ua/g3949871-kofe-lavazza/>акция на кофе Лавацца со скидкой</a>

134 Comronald | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 12:34 | Reagovat

Brug evt  
<a href=https://forexvalutaomregner.dk/98060-eur-dkk>dansk krone</a> hvis du ikke kan omregne i hovedet eller ikke kender kursen  :)

135 jayrn2 | E-mail | Web | 1. září 2017 v 9:07 | Reagovat

Started up to date cobweb stand out
http://sunni.muslim.purplesphere.in/?entry.alice
get within bangalore thoughts chinese

136 juliomt2 | E-mail | Web | 1. září 2017 v 16:40 | Reagovat

My new folio
http://onstrapon.purplesphere.in/?leaf.desirae
dark erotic erotic art paintings yoga erotic ter erotic adult pictures

137 janellnx16 | E-mail | Web | 2. září 2017 v 2:33 | Reagovat

Shemale dick  
http://futanari.blogporn.in/?personal-kaleigh
  semale shemaile sex video shemals sex movie tranies.com shemels pic

138 William | E-mail | Web | 2. září 2017 v 14:31 | Reagovat

is elocon a steroid cream

139 WesleyBeent | E-mail | Web | 4. září 2017 v 2:27 | Reagovat

Did you know that at this super casino we have hundreds of world class Slots, including our popular Progressive Jackpots? With this Welcome Offer you can double your deposits and start spinning your way to million dollar jackpots! How great does that sound?
Get started today by opening an account and making your first deposit.
<a href=bigsmartclub.com>Get spinning to win millions</a>
bigsmartclub.com
bigsmartclub. com

140 IsmaelTor | E-mail | Web | 4. září 2017 v 14:09 | Reagovat

Новая информация об автомобилях <a href=http://autoisauto.ru/>autoisauto.ru</a>

141 William | E-mail | Web | 5. září 2017 v 0:41 | Reagovat

Someone essentially help to make significantly posts I might state. This is the first time I frequented your web page and so far? I surprised with the research you made to create this actual submit amazing. Magnificent activity!

142 Paul | E-mail | Web | 7. září 2017 v 2:14 | Reagovat

you may have an important weblog here! would you prefer to make some invite posts on my blog?

143 Thomas | E-mail | Web | 8. září 2017 v 8:13 | Reagovat

Somebody necessarily lend a hand to make significantly posts I might state. This is the very first time I frequented your website page and thus far? I surprised with the analysis you made to make this actual publish incredible. Magnificent job!

144 Jeremycleaf | E-mail | Web | 8. září 2017 v 16:58 | Reagovat

<a href=http://cherryblossomsdress.ru>купить платье</a>
<a href=http://cherryblossomsdress.ru>платья для полных женщин</a>

145 RobertGuady | E-mail | Web | 9. září 2017 v 20:05 | Reagovat

Последние новости здесь <a href=http://mybiysk.ru/>mybiysk.ru</a>

146 CoffeeFaK | E-mail | 9. září 2017 v 20:58 | Reagovat

Для популяризации кофейного дела были основаны многие мероприятия, целью которых служит повышение мастерства бариста. Так в 2000 году в Монте-Карло прошла первая инаугурация победителя международных соревнований среди бариста. С тех пор подобные конкурсы регулярно проводятся по всему миру.

147 James | E-mail | Web | 13. září 2017 v 4:46 | Reagovat

Good web site! I really love how it is easy on my eyes and the data are well written. I am wondering how I might be notified whenever a new post has been made. I've subscribed to your RSS which must do the trick! Have a great day!

148 earlinerr11 | E-mail | Web | 13. září 2017 v 20:34 | Reagovat

Started untrodden spider's web throw
http://assjob.tobuy.in/?diagram.kailey
most erotic scenes erotic music video indian erotic paintings free sex movies erotic fiction publishers

149 MagdaDElaste | E-mail | Web | 15. září 2017 v 19:28 | Reagovat

Inside the nineties, babies may solely hope of them, nothing achieve them other obtainable, in addition to in your age it truly is awkward to think children without having them. The discussion may focus on radio-controlled models. Initially, logo with systems with distant management become built regarding do the job here dangerous as well as inaccessible position for those. Later, having got went for the day-to-day amount, these were transformed in charming gadget for teens. The variety of sorts along with forms of designs frequently puzzles mother or father, although teens are very versed from the features of any gadget.
<a href=http://912.wltoys.co.pl>Jaka zabawke kupic?</a>

150 JefferyabeDy | E-mail | Web | 18. září 2017 v 4:31 | Reagovat

what will cialis do to a woman
<a href=http://cialisroq.com/>cheap cialis generic</a>
is cialis safe to take
<a href="http://cialisroq.com/">cheap cialis</a>
cialis not working like it used to

151 JosephWeT | E-mail | Web | 18. září 2017 v 13:15 | Reagovat

Сделать маникюр можно здесь <a href=http://french-foto.ru/>french-foto.ru</a>

152 Shila | E-mail | Web | 18. září 2017 v 14:23 | Reagovat

<a href=https://vk.com/melanatm?w=page-113181662_54448070>я сотрудничаю с трикотажной фабрикой, попробуйте подписывайтесь и следите за акциями на трикотаж</a>

153 dwpuvb | E-mail | Web | 18. září 2017 v 23:50 | Reagovat

treatment for venereal disease national medical school rankings
canadian pharmacy vets hospital near me
<a href="http://pharmacy-nopriorprescription.com/ ">canada pharmacy</a>
federal health care plans
http://pharmacy-nopriorprescription.com/ canadian pharmacies
cheap health insurance plans

154 melbagu11 | E-mail | Web | Úterý v 20:31 | Reagovat

Hip release porn place  
http://sextoys.porndairy.in/?macey
  adult sex most erotic movie erotic shows free sex porono erotic definition

155 VrbyAtrona | E-mail | Web | Středa v 20:04 | Reagovat

quick loan lenders - http://loansvtna.org/
payday loan company <a href=http://loansvtna.org/>online payday loans</a> ’

156 BbmjkLiance | E-mail | Web | Čtvrtek v 9:11 | Reagovat

consolidate debt loans - http://paydayhhkl.org/
american consumer credit payday loan <a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan lenders</a> ’

157 Bbnvgeowly | E-mail | Web | Čtvrtek v 12:03 | Reagovat

poor credit loan - http://paydayvax.org/
actual payday loan lender <a href="http://paydayvax.org/">fast payday loans</a> ’

158 NecxAtrona | E-mail | Web | Čtvrtek v 13:51 | Reagovat

With thanks for sharing this neat internet site.

159 Bvbnpoinna | E-mail | Web | Pátek v 9:17 | Reagovat

pay day
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans</a>
loan cash
<a href=http://paydayhhkl.org/>online payday loans</a> ’

160 Bbecslexia | E-mail | Web | Pátek v 14:45 | Reagovat

debt settlement
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans</a>
cash instant loan
<a href="http://paydayvax.org/">pay day loan</a> ’

161 FfvDieque | E-mail | Web | Sobota v 10:13 | Reagovat

cialis canada online pharmacy
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
cialis order online
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> ’

162 Fvvsannerm | E-mail | Web | Sobota v 14:23 | Reagovat

cialis order
<a href="http://cialisoanzb.com/">online cialis</a>
cialis generic tadalafil
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a> ’

163 BlakeCrype | E-mail | Web | Sobota v 15:15 | Reagovat

Самый лучший женский журнал здесь <a href=http://zdorovaya-life.ru/>zdorovaya-life.ru</a>

164 florinesy1 | E-mail | Web | Sobota v 23:37 | Reagovat

Started unusual cobweb project
http://bbwdating.erolove.in/?leaf.deasia
  free sex chatrooms chatline with free trial looking for sugar mom teen dating site free list of online dating site

165 Sandraruire | E-mail | Web | Včera v 11:03 | Reagovat

Лицензионный магазин цифровых товаров http://coolkey.ru можно приобрести по оптимальной цене ключи к Steam,Minecraft,Uplay,Origin играм, а так же уже готовые аккаунты!

166 Ldvdryday | E-mail | Web | Včera v 11:41 | Reagovat

female viagra uk
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra online prescription
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

167 VqvqSmurn | E-mail | Web | Dnes v 2:03 | Reagovat

cialis vs over the counter
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
generic cialis next day delivery
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

168 Fsvannerm | E-mail | Web | Dnes v 6:34 | Reagovat

brand cialis cheap order
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
buy cialis in canada
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama