SECOND chapter A

3. července 2009 v 16:31 | ©Bellatrix |  Horká peprmintová čokoláda
Název: Hot peppermint chocolate / Horká peprmintová čokoláda
Autor originálu: BewitchetOne (angl. fan)
Přeložila: Ottawianna
Beta-reader: Ottawianna, malinko jsem koukala i já (Bella)
Fandom: HP
Pairing: Harry/Sirius/Remus (Trio HP/SB/RL)
Pokračování: Ano.
Stručně: Promrzlý Remus hledá útočiště v útulné kavárně, tam však nachází Harryho, mladého muže, který voní jako jeho druh… on však již jednoho druha má. Co s tím dobrosrdečný vlkodlak udělá?
Varování: Alternativní svět, což znamená že se vymyká dějové ose knih, obsahuje homosexuální styk, mezi zmíněnými muži (dva z nich 39letí a jeden 19letý). Navíc obsahuje poznámky z jiného fandomu (Kingdom Hearts). Neobvyklá jména i vedlejší postavy..
Pozn. autora: BewichetOne píše, o tom, že tato povídka je jako její dítě, má ji moc ráda, i proto, že je jedna z jejích nejdelších děl (co se množství textu týče). Žádá a prosí o komentáře a žádáme a prosíme je i my..


000

Dvěma starším mužům se dostalo poměrně překvapení, když Harry vykročil z Děravého Kotle s plachým úsměvem na svých perfektních rtech. "Čekal jsem na vás; už jsem vevnitř zabral stůl." Sirius několikrát rychle zamrkal před tím, než se mu přes obličej rozprostřel široký úsměv.

"Bezva, to odpovídá na otázku, jestli jsi kouzelník." Usmál se Remus a Harry přikývl, ti dva následujíc menšího chlapce do hospody.

"Jedl jsi už, štěně?" zeptal se Remus, ale hned by si nejraději nafackoval za tu přezdívku, co vypustil z úst. Harry zvědavě naklonil hlavu, když sledoval muže, jak si svlékají bundy a přehazují je přes opěradla židlí.

"Štěně?"

"Takhle mi Remus občas říká," zapojil se Sirius, jak si sedal. "Jsem zvěromág - přeměňuji se ve psa, takže to je jedna z jeho přezdívek pro mě." Harry se jemně pousmál.

"Ty jsi vážně zvěromág?" Harryho oči se rozzářily zvědavostí a úctou. Sirius přikývl. "Chtěl bych, abych se jím také mohl stát."

"Možná bych tě to mohl naučit," nabídl se Sirius.

"Vážně?!" Sirius se zasmál tomu dětskému úžasu v chlapcově hlase a přikývl.

"Samozřejmě, hrozně rád bych tě učil."

"To bych rád," zašeptal Harry s plachým zacukáním úst. Remus se usmál, sepjal ruce a opřel je o stůl.

"Jak probíhal zbytek směny v kavárně?"

"Jo, dělal ti ten podivín s růžovými vlasy nějaké problémy?" zeptal se Sirius. Harry se zasmál, melodický zvuk způsobil, že se do něj obě dvě psovité šelmy u stolu okamžitě zamilovaly.

"Marluxia působí vždycky každému problémy, ale byl tam Zexion, který by mi pomohl, kdyby to bylo nějak vážné," odvětil ten mladší, zářivě se na ty dva u stolu usmívaje.

"Dobře, ale kdyby to bylo někdy pro tebe a Zexiona těžko zvládnutelné, nebyl by pro mě problém přijít a trochu ho zcuchat."

"Siriusi, vážně," obrátil Remus oči v podráždění a vstal. "Chce někdo něco k pití?"

"V pořádku," zavrtěl Harry hlavou. Remus se zarazil, sedl si zpátky na své místo a podíval se na mladšího muže pronikavým pohledem.

"Co ti je, lásko?" zašeptal a Harry zadržel dech.

"Nic, vážně; nemám žízeň a už jsem jedl s rodiči."

"Je to něco jiného," prohlásil Sirius a Harry si povzdechl. Sotva tyhle muže znal a už ho tak dobře dokázali přečíst; bylo to nejen nebezpečné, ale také otravné.

"Jsem jen nervózní."

"Proč jsi nervózní?" zeptal se Remus jemně. Harry si chtěl schovat obličej v dlaních, aby tak skryl tu nekontrolovatelnou červeň, která se, jak věděl, rozlévala po jeho tváři.

"Jen nechápu … vy dva jste ti nejatraktivnější muži, co jsem kdy potkal, a nevím, proč byste se mnou chtěli trávit čas." Sirius a Remus se na sebe podívali s nevěřícným výrazem před tím, než posunuli své židle blíž k Harrymu, každý z jedné strany.

"Ty vážně netušíš, jak jsi nádherný, viď?" zamumlal Remus a Harry se zamračil.

"Nádherný? O čem to mluvíš? Nejsem nádherný." Sirius se zasmál, teď už Harrymu štěkavý zvuk dával smysl, když věděl, že se jako zvěromág proměňuje v psa.

"Jestliže nám nevěříš, že si nádherný, pak na tom budeme muset s Remem hodně zapracovat."
"Ukážeme ti, že jsi nádherný," upřesnil Remus a vzal jednu Harryho ruku do své. Harry koukal jako u vytržení, jak se jeho prsty proplétají s těmi Removými a Siriovými.

"J-jak to uděláte?"

"Máme své způsoby," řekl Sirius s posměšným, ďábelským smíchem. Remus se na oba dva usmál.

"Když už jsi jedl, chtěl bys jít někam jinam?"

"Ne, vy dva přeci musíte taky jíst, ledaže byste už jedli?" chtěl vědět Harry. Sirius potřásl hlavou.

"Dal bych si nějakou večeři, než někam půjdeme, jestliže vám to teda nevadí."

"Tak, co vám teda můžu přinést?" zeptal se čtvrtý hlas. Všichni tři vzhlédli a podívali se na Toma, majitele, který se na ně usmíval.

"Tome, jak ses měl, příteli?" zeptal se Sirius a Tom se zasmál.

"Dobře, pane Blacku, co to dneska bude?"

"Jako obvykle, Tome," barman přikývl a obrátil se k Removi, který mu věnoval úsměv a zavrtěl hlavou.

"Chodíte sem často?" zeptal se Harry, jakmile muž odešel.

"Samozřejmě, Remus by si nedokázal udělat jídlo ani, kdyby mu šlo o život, a já neuvařím vodu bez toho, aby nechytl sporák." Remus zčervenal, nervózně si pročisťuje krk. Harry ho povzbudil uklidňujícím stiskem ruky, kterou stále držel, a vlk uvnitř něj zařval, chtěje zavětřit, vymrštit se a domoct se.

"Mě vaření baví," řekl Harry, když se Removi konečně podařilo zatlačit vlka zpátky tak, aby už nemohl skočit na chlapce mezi nimi. "Možná bych vám jeden večer mohl uvařit?"

"To bychom byli rádi," řekl Remus.

"Proč nám o sobě něco neřekneš?" požádal Sirius. "Víme, že se jmenuješ Harry, pracuješ v kavárně a teď jsme se dověděli, že rád vaříš, ale jinak jsi pro nás záhadou."

"Dobře, co byste chtěli vědět?"

"Všechno," byla okamžitá odpověď od obou mužů. Harry zčervenal, ale usmíval se.

"Není toho moc co říct. Jmenuju se Harry Potter, je mi devatenáct, chodil jsem do Bradavic a teď, když chodím na mudlovskou univerzitu a studuji antropologii, bydlím u rodičů."

"Potter, Potter … to jméno mi něco připomíná," zamumlal Sirius.

"Víc než to; chodili jsme do školy s jeho otcem, Jamesem," pomohl mu Remus a Harry přikývl.

"S mojí mámou taky, táta se oženil s Lily Evansovou." Remus se rozzářil.

"Jak se má Lily? Příležitostně jsme se spolu učili v knihovně."

"Máma je v pohodě, pracuje v pečovatelské službě a bojuje za práva domácích skřítků a vlkodlaků." Remus se začal dusit a divoce pokašlávat. Harry se na něj starostlivě podíval. "Reme? Jsi v pořádku?"

"V naprostém," zachrčel ještě jednou, jak se jeho záchvat zmírňoval. "Jen jsem překvapený. Zrovna ne moc lidí se stará o práva vlkodlaků. Myslí si, že to jsou jen tupé bestie, co by se měly zabít."

"Pak se tihle lidé mýlí," odvětil Harry příkře, oči mu jiskřily nesouhlasem. "Někteří vlkodlaci jsou tupí, jenže nejen tehdy, když jsou vlkodlaky, ale i když jsou normálně lidmi, a to jsou ti jediní, kteří ostatní lidi během úplňku proměňují, ale mělo by se s lidmi, co byli takhle proměněni, zacházet jako se zlými bestiemi, přestože neměli na výběr? Když pravděpodobně útok téměř nepřežili, náhodou se zachránili, a pak mají být nenáviděni po zbytek svého života?"

"Ne," zašeptal Remus, zíraje na mladého muže zbožňujícím pohledem. "Ach, Harry…"

"Omlouvám se, jestli si kdokoli z vás myslí, že jsou vlkodlaci příšerní a měli by být zabiti, a tudíž jsem vás teď svým pohledem na věc urazil, ale zrovna za tímhle si dost silně stojím, takže se pravděpodobně pokusím a změním vaše stanovisko, jestli se se mnou budete chtít i nadále přátelit."

"Cítíme to samé," řekl Sirius s něžným úsměvem. "Třeba si můžeme s tvou matkou sednout a prodiskutovat způsoby, jak zlepšit práva vlkodlaků."

"Táta to cítí taky tak, takže by u toho chtěl rovněž být," zazubil se Harry. Tom Siriusovi přinesl kouřící se talíř s jídlem a vysokou sklenici vody. Sirius mu poděkoval, a jakmile muž odešel, otočil se zpět k ostatním sedícím u stolu.

"Je tu ještě něco, co bys nám o sobě chtěl říct?" Harry potřásl hlavou, krčíce rameny.

"Nenapadá mě nic zajímavého."

"Není na tebe žádný nevykonaný zatykač? A co nemanželské děti nebo přetrvávající vztahy?" Harry se měkce zasmál.

"Žádný zatykač, naštěstí, ani děti … a stejně tak neexistují ani žádné přetrvávající vztahy."

"Žádné tajné poměry nebo erotické schůzky v přístěncích na košťata?"

"Siriusi!" vykřikli jak Remus, tak i Harry, zatímco tázající se muž zařval smíchy. Několik lidí se na ně v pohoršení otočilo, ale ti tři jim nevěnovali pozornost.

"Žádné schůzky v přístěncích na košťata," trval na svém Harry. "V šestém ročníku tu byl někdo, s kým jsem si párkrát vyšel, ale jinak nic jiného."

"Z určitého důvodu tomu nevěřím; přece jen, že by sexy mladý muž jako ty měl jen jednou někoho vážnějšího?" popíchl ho Sirius se zdvihnutým obočím. Harry prudce zčervenal při poznámce, že je "sexy".

"Nevyskytlo se moc … vhodných lidí na randění se mnou."

"Všichni byli zadaní?"

"Nebyli to moc gayové," zašeptal Harry. Remus mu něžně odhrnul ofinu z obličeje.
"Jestliže existuje jedna věc, za kterou se před námi rozhodně nemusíš stydět, pak je to to, že jsi gay." Harry přikývl.

"Já vím, ale stejně je divné o tom mluvit." Sirius si vzal trochu bramborové kaše, nabízeje i ostatním mužům. Remus pozřel malé sousto, olizuje své rty od té krémové chuti.

"Rozumíme ti."

"Takže," začal Harry. "Proč mi o sobě taky něco neřeknete?"

"Možná by bylo lepší vést takovou konverzaci někde v soukromí," řekl Remus a Harry se zvědavostí zamračil.

"Proč to?" Vlkodlak si těžce povzdechl.

"Harry, je tu něco, co ti o sobě musím říct, ale radši bych to neříkal na takhle veřejném místě."
"Samozřejmě, omlouvám se," řekl Harry zkoušeně. Co mu jen Remus chce říct? Má snad nějakou zhoubnou chorobu, jako je rakovina, co ho postupně zabíjí?

"To je v pořádku, štěně," zacukroval Remus. Drobný úsměv Harrymu rozzářil rty.

"Mám rád, když mi tak říkáš."

"To jsem rád."

"Můžu vám přinést ještě něco?" přerušil je Tom. Sirius se podíval na ostatní, ti zavrtěli hlavou, a tak se na Toma široce usmál.

"Jen účet, prosím. Díky."

"Jasně."

"Chtěl by někdo z vás ještě něco k jídlu?" Remus se natáhl a uzmul z talíře zelenou fazoli, vychutnávaje si chroupání a chuť česneku ve svých ústech. Sirius přisunul talíř ke svému milenci, který šťastně pokračoval v přežvykování zbylé zeleniny a bramborové kaše.

Harry se na něj díval, náhle chtěl být tím nožem, s kterým Remus prakticky svými ústy souložil, jak si vychutnával kaši. Způsob, jakým se jeho ústa za příborem pomalu zavřela, rty sešpulily a sklouzávaly po vidličce, dokud jídlo nebylo pryč, slízávaje zbylé stopy svým růžovým jazykem, zapříčinil, že Harry sám toužil projet jeho tělem.

Sirius mladšího muže nespustil z očí, uculoval se, když Harry zčervenal, rty se mu pootevřely a oči tmavly hladovým pohledem. Sirius se zasmáním položil svou bradu na Harryho rameno, čímž způsobil, že chlapec jemně vzdychl, ale své oči neodvrátil od Remuse, který byl plně pohroužen v jídle. "Okouzlující, že?"

"Ano," zašeptal Harry.

"Měl bys ho vidět, když má čokoládu; máš orgasmus téměř už jen z toho, že se na něj díváš."

"Můžu udělat čokoládovou pěnu." Sirius se jemně zasmál a vtiskl Harrymu na rameno polibek.

"Takže," řekl zvěromág zas svým obvyklým hlasem. Remus vzhlédl od talíře s jídlem, na svém pohledném obličeji zvědavý výraz. "Nezamíříme už domů a neřekneme Harrymu to něco o nás?" Remus polkl a přikývl.

"Samozřejmě." Stoupl si, popadl kabát a prostrčil ruce rukávy, pak se usmál na Toma, kterému už Sirius zaplatil účet, a všichni tři se z hospody vzdálili.

"Bydlíte někde blízko nebo se budeme muset přemístit?" zeptal se Harry. Remus svou rukou opatrně sklouzl po štíhlém pase černovlasého chlapce, narážeje do něj svou sladce vonící, širokou hrudí. Harry nedokázal potlačit sten plný rozkoše, který unikl přes jeho rty, když se přitiskl k jemné košili. Removy oči se přivíraly, jak naléhavě bojoval s vlčími i svými vlastními hormony najednou, a Sirius si hladově olizoval rty.

"Můžeš se přemístit s Remem a já se s vámi sejdu až tam," zaskřehotal Sirius a s napjatým úsměvem se kolem sebe rozhlédl, než s hlasitým Prásk! zmizel. Remus se chvíli soustředil, vážně doufaje, že část z nich nerozštěpí, před tím, než se zhmotnili v obýváku, který sdílel se svou láskou, zároveň s jemným prásknutím sami mizejíce z původního místa.

000


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (380)
Zobrazit starší komentáře

301 StevenMoozy | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 10:46 | Reagovat

f http://cialisonlinehal.com cialis coupon cvs

302 NelsonPrunk | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 11:52 | Reagovat

g http://canadianpharmacyhal.com canadian online pharmacy

303 StevenMoozy | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 12:43 | Reagovat

y http://canadianpharmacyhal.com canadian pharmacy

304 StevenMoozy | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 14:47 | Reagovat

d http://sildenafilhal.com sildenafil citrate 100mg

305 MichaelMaita | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 15:23 | Reagovat

e http://cialisonlinehal.com does cialis lower blood pressure <a href= http://cialisonlinehal.com >cialis online pharmacy</a> cause

306 NelsonPrunk | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 17:06 | Reagovat

z http://canadianpharmacyhal.com canadian pharmacy cialis

307 StevenMoozy | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 1:03 | Reagovat

n http://tadalafilhal.com cialis pills

308 StevenMoozy | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 3:59 | Reagovat

a http://viagraonlinehal.com what happens if a girl takes viagra <a href= http://viagraonlinehal.com >viagra online pharmacy</a> going

309 StevenMoozy | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 6:04 | Reagovat

d http://canadianpharmacyhal.com best canadian online pharmacy

310 StevenMoozy | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 9:22 | Reagovat

p http://canadianpharmacyhal.com canadian pharmacy online

311 AlvinShody | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 14:46 | Reagovat

yctyof <a href=http://cialisxtl.com>cialis</a>

312 KevinExend | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 17:19 | Reagovat

akftrt <a href=http://cialisxtl.com/cialis-side-effects>cialis</a>

313 KevinExend | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 20:03 | Reagovat

ieybex <a href=http://cialisxtl.com/cialis-without-prescription>cialis</a>

314 LelandImarf | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 20:38 | Reagovat

Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am experiencing difficulties with your RSS. I don't understand why I am unable to subscribe to it. Is there anybody having similar RSS problems? Anybody who knows the solution can you kindly respond? Thanx!!

315 KevinExend | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 22:48 | Reagovat

bjurgg <a href=http://cialisxtl.com/levitra-vs-cialis>cialis</a>

316 AlvinShody | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 23:56 | Reagovat

eqyize <a href=http://cialisxtl.com/daily-cialis>cialis</a>

317 Antoniotuh | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 23:57 | Reagovat

kkwltf <a href=http://cialisxtl.com>cialis</a>

318 Paper Back Writer | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 6:18 | Reagovat

paper writing <a href="https://argumentativeessay.us.com">homework hotline online</a> argumentative essay <a href=https://argumentativeessay.us.com>best dissertation services</a>

319 George | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 9:49 | Reagovat

Hey, thanks for the post.Really thank you! Really Cool.

320 FndDieque | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 15:07 | Reagovat

generic cialis no prescription
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">canada cialis</a>
cialis uk online
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis generic</a> ’

321 LelandImarf | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 22:22 | Reagovat

Hello, Neat post. There is a problem along with your web site in web explorer, might test this? IE nonetheless is the marketplace chief and a good component to other folks will pass over your excellent writing due to this problem.
<a href=http://sildenafil20citrate.com/>sildenafil 20mg</a>

322 David | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 6:43 | Reagovat

whoah this blog is wonderful i like reading your articles.

323 LelandImarf | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 22:08 | Reagovat

bookmarked!!, I love your blog!
<a href=http://sildenafil20citrate.com/>sildenafil 20 mg</a>

324 John | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 7:49 | Reagovat

Hi there! I could have sworn I've been to this blog before but after checking through some of the post I realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely happy I found it and I'll be bookmarking and checking back frequently!

325 Quick Loans | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 10:29 | Reagovat

quick loans no credit check <a href="https://loansnocreditcheck.us.com">loans no credit check</a> money loans no credit check <a href=https://loansnocreditcheck.us.com>loans no credit check</a>

326 LssdvdFaipsy | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 15:24 | Reagovat

viagra lowest price
http://viasergeneric.com/
generic cheap viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra without prescription</a> OK’

327 saundragx3 | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 4:27 | Reagovat

Gay porn website  
http://gayarab.erolove.in/?page-alessandro
  gaychat gay robot gay spa gay net tv gay hotel

328 StradivarvorV | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 2:03 | Reagovat

Кое-какие утехи связаны с , этими как знаменитость Колумб или же Марко Поло. Для страничках каталога <a href="http://rabotauvseh.ru/populiarnyegame/fruits-of-ra.html">играть бесплатно fruits of ra</a>
трескать вдобавок большое сумма слотов, где нуждаться коллекционировать античные драгоценности и артефакт. Они спрятаны сотки лет вспять, но влекут вселенских археологов.
Каталог подключает спортивные и увеселительные зрелище, приуроченные к кинокартинам и известным телесериалам. Ужинать еще наиболее высококачественные приложения с трехмерной графикой. Буквально все из их содержат вспомогательные опции, дабы юзерам было удобнее выступать.

#HjkiGjj32UGbj11J

329 newmangog | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 8:46 | Reagovat

Hi, my name is George!

I`m an academic writer   and I`m going to change your lifes onсe and for all
Most of my books were sold throughout  Canada, USA, Old England and even India. Also I`m working with services that help people to save their nerves.
People ask me "Please, Newman, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can save their time!

Professional Writer - Newman - <a href=http://www.sweetsciencehealth.com>Sweet Science Health</a> Confederation

330 Easy Payday Loan | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 5:30 | Reagovat

personal loans with bad credit <a href="https://loansforbadcredit.us.org">unsecured loans for bad credit</a> loans for bad credit <a href=https://loansforbadcredit.us.org>ez payday loans locations</a>

331 Ecfvcleabe | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 21:29 | Reagovat

viagra coupons http://viasergeneric.com/  OK’

332 Online Loan | E-mail | Web | 28. ledna 2018 v 3:40 | Reagovat

no fax payday loan <a href="https://paydayloan.us.org">hassle free payday loans</a> cash payday advance <a href=https://paydayloan.us.org>faxless payday loans</a>

333 Michael | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 15:52 | Reagovat

Tormoxin 500mg Cod Next Day Delivery in Hartford

334 LelandImarf | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 21:45 | Reagovat

Hey there! I simply would like to offer you a big thumbs up for your great info you have here on this post. I'll be returning to your web site for more soon.
<a href=http://genericviasra.com/>viagra generic</a>

335 Richard | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 2:55 | Reagovat

I like the helpful information you provide in your articles. Ill bookmark your weblog and check again here regularly. I'm quite certain I will learn plenty of new stuff right here! Good luck for the next!

336 William | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 13:24 | Reagovat

If you are going for best contents like myself, simply go to see this site all

337 casandracl69 | E-mail | Web | 1. února 2018 v 5:59 | Reagovat

New devise
http://arab.egypt.adultnet.in/?post.rhiannon
ltd separatists pakestan west guys

338 infibraSi | E-mail | Web | 3. února 2018 v 5:46 | Reagovat

what to expect with viagra
<a href=http://viagrapid.com/>viagra</a>
how long does viagra stay in ur system
<a href="http://viagrapid.com/">viagra 100mg</a>
buy super active viagra

339 раскрутка сайта недорого | E-mail | Web | 3. února 2018 v 15:09 | Reagovat

раскрутка сайта недорого http://prodvizheniya.net/ - профессиональное продвижение сайтов

340 Иванtub | E-mail | Web | 4. února 2018 v 2:40 | Reagovat

Каждому понятно, что одежда всегда подчеркивала индивидуальность человека. Каждый человек уникален. Подчеркнуть свою индивидуальность и купить одежду с готовым принтом (рисунком) или заказать оригинайльный дизайн футболки можно в онлайн магазине  http://odejda.shopicheck.net/

341 dustinzt18 | E-mail | Web | 5. února 2018 v 10:56 | Reagovat

Inviting mirror shots    
http://tits.porndairy.in/?send_zoey
   erotic vampire erotic postcards sex movies cosplay erotic

342 KevinCig | E-mail | Web | 6. února 2018 v 3:16 | Reagovat

Что есть сегодня лучше Ламинина (Laminine LPGN ) и дешевле в 3-7 раз? Смотрите http://1541.ru  

<a href=http://youtu.be/INzunr0RQf4>Предлагаю Всего за $10 целый месяц, 24 часа в сутки, рассылку Вашего объявления на 30 млн. свежих сайтов - это доски объявл., форумы, блоги, WP, гостевые. Крайне Дешево ( низкую цену позволяет многозадачность уникальной программы и опыт) и Эффективно. Вот так это работает.</a>

343 John | E-mail | Web | 6. února 2018 v 7:34 | Reagovat

I like what you guys tend to be up too. Such clever work and coverage! Keep up the very good works guys I've incorporated you guys to my personal blogroll.

344 janistz11 | E-mail | Web | 8. února 2018 v 6:09 | Reagovat

Release porn pictures    
http://arab.sexblog.pw/?pictures_marisa
   indian erotic paintings erotic sms sbs erotic tales ww.erotic.com

345 RandallHot | E-mail | Web | 10. února 2018 v 18:11 | Reagovat

how to reduce headache from viagra
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra</a>
watermelon rind in viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
30 of viagra users have experienced

346 RandallHot | E-mail | Web | 10. února 2018 v 20:38 | Reagovat

viagra use for females
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra</a>
what does viagra do woman
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra</a>
viagra and leg cramps

347 Donaldhen | E-mail | Web | 10. února 2018 v 23:20 | Reagovat

what is the herbal alternative for viagra
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra</a>
is it safe to order viagra over the internet
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra</a>
super pump and viagra

348 Donaldhen | E-mail | Web | 11. února 2018 v 3:13 | Reagovat

benefit of viagra in urdu
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
viagra and depression
<a href="http://www.viagrabs.com">buy viagra</a>
what is an average dose of viagra

349 darineta | E-mail | Web | 11. února 2018 v 21:49 | Reagovat

<a href=https://gamefortuna.net/>российское казино бесплатная первая игра</a>

350 Michaeldam | E-mail | Web | 12. února 2018 v 23:45 | Reagovat

achat cialis pharmacie andorre
<a href=http://jcialisf.com>cialis generic</a>
cialis st john wort interactions
<a href="http://jcialisf.com">generic cialis</a>
cialis at 20 years old

351 infibraSi | E-mail | Web | 14. února 2018 v 13:01 | Reagovat

can i take viagra and antibiotics
<a href=http://www.viagrapid.com/>buy now online viagra</a>
long term viagra effects
<a href="http://viagrapid.com/">buy viagra online without prescription</a>
does using viagra have side effects

352 MichaelLar | E-mail | Web | 15. února 2018 v 17:03 | Reagovat

Как по мне, более популярен сегодня как у рекламодателей, так и у вебмастеров видеореклама. Видеореклама имеет более сильный эффект чем скажем контекстная или тизерная. Кроме того, доход становится все выше, так как реклама стала с автозапуском и теперь не нужен клик посетителя для ее запуска. Противники этого способа заработка считают, что видеореклама – это агрессивный вид рекламы и отпугивает посетителей сайта. Но это не совсем так. Есть разные сервисы, есть такие в которых звук в плеере включается только после наведения на плеер курсора, то есть проявление заинтересованности.

Хочу предложить вам на выбор несколько вариантов. Как с возможностями плеера, так и ставками за 1000 просмотров. Более оплачиваемы ру-просмотры. Ставки колеблются от 10 до 85р. за 1000 просмотров.

Вот собственно эти сервисы:

https://goo.gl/7D9RS8

https://goo.gl/Y12PJH

https://goo.gl/CGkJpv

Подробнее  http://interesu.tk/index.php/home/2012-04-23-08-14-38/5-2012-04-24-13-34-29/907-2017-12-13-09-47-36

353 money-m | E-mail | 18. února 2018 v 7:29 | Reagovat

https://world-mining.net/586869340/.     https://world-mining.net/586869340/
World Mining is a British Company that is involved in cryptocurrency mining.
In October 2017 it was officially registered in the UK. World Mining has a solid experience of operation on the market.
Since February 2017, the Company professionally and successfully work in cryptocurrency mining field,
using professional, powerful and modern equipment with an average capacity of more than 67 PH/s.
Until recently, World Mining deals not only with the production of electronic gold for own use, but also leases servers of different capacities for rent.
Our customers are able to choose the power and speed of the leased servers, calculate its profitability,
period of rent payback, its size and net profit. World Mining provides services for mining Bitcoins
and forks on different algorithms, such as SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt Mining.
https://world-mining.net/586869340/        https://world-mining.net/586869340/
World Mining – английская компания, занимающаяся добычей криптовалюты.
Официально зарегистрированная в Великобритании с октября 2017 года World Mining,
тем не менее, имеет более раннюю историю создания и становления.
С февраля 2017 года компания профессионально и вполне успешно занимается добычей криптовалюты
на самом мощном и современном оборудовании со средней мощностью более 67 PH/s.
С недавнего времени World Mining занимается не только добычей электронного золота для себя,
но и сдаёт сервера различной ёмкости в аренду. Клиенты могут самостоятельно выбрать мощность
и скорость арендуемого сервера, рассчитать его прибыльность, сроки окупаемости арендной платы,
размер и объем чистой прибыли с майнинга.
World Mining предоставляет услуги для майнинга биткоина и форков на различных алгоритмах:
SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt майнинг.

354 JosephCrawn | E-mail | Web | 19. února 2018 v 3:27 | Reagovat

best place to buy viagra in pattaya
<a href=http://viagrarow.com>viagra generic availability</a>
viagra and seeing blue
<a href="http://viagrarow.com">generic viagra sildenafil</a>
how to get a viagra pill

355 Ltvdiose | E-mail | Web | 20. února 2018 v 14:50 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
cash advance payday loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>online payday loans</a>

356 KevinCig | E-mail | Web | 21. února 2018 v 3:48 | Reagovat

Ламинин - спасал там, где медицина бессильна. http://1541.ru  

<a href=http://www.1541.ru>AminoBoosters и AminoPure - Настоящее Норвежское Чудо, каким был ранее ламинин, пока выпускался на норвежском YTE - Это проверенное годами и практикой  ВОССТАНОВЛЕНИЕ БЕЗ ЛЕКАРСТВ - там, где Медицина бессильна. Дешевле Ламинина в 3-7 раз и сильнее по экстракту в 2 раза + Заработок СРАЗУ и без Обязательных покупок. Уходят болезни: Аритмия, Артрит, Астма, Атеросклероз, Рак груди, Кандидоз, Кардиомиопатия, холестерин, Депрессия, тревожность, Диабет, Фибромиалгии, Пищевая аллергия, алопеция, Изжога и гастроэзофагеальный рефлюкс, Геморрой, Герпес, Гипертония, Гипогликемия, Импотенция, эректильная дисфункция, Недержание, Почки, печень, простата, Псориаз, Стресс, Щитовидка, Фибромиома матки, Варикоз, Женское. СКАЙП evg7773</a>

357 Yaminig | E-mail | Web | 22. února 2018 v 15:41 | Reagovat

l http://cialispricedoc.com price of cialis <a href=http://www.cialispricedoc.com>cialis 5 mg best price</a> el cialis si sirve

358 Mark | E-mail | Web | 23. února 2018 v 8:33 | Reagovat

Thank you for every other informative blog. The place else may just I get that type of info written in such a perfect means? I've a project that I'm just now working on, and I have been at the glance out for such information.

359 JamesUsepe | E-mail | 26. února 2018 v 18:17 | Reagovat

Грандис-запчасти для иномарок и всё для митцубиси

<a href=http://grandis-888.ru/>>купить запчасти здесь</a>

360 alisaka69 | E-mail | Web | 27. února 2018 v 8:24 | Reagovat

Started unusual spider's web stand out
http://travel.tobuy.in/?leaf.janelle
harry potter erotic erotic jigsaw puzzle vГ­deos pono erotic tales erotic hollywood

361 rubyqs18 | E-mail | Web | 28. února 2018 v 20:55 | Reagovat

Gay porn from collective networks  
http://men.sexblog.pw/?page-antonio
  the gay test gay christians gay males so gay gay dads

362 OndcBache | E-mail | Web | 1. března 2018 v 22:17 | Reagovat

cheap viagra without prescription
http://freeerectilepills.com/
female libido viagra
<a href="http://freeerectilepills.com/#">female viagra does it work</a> OK’

363 RileySlorp | E-mail | 2. března 2018 v 12:48 | Reagovat

A micro-chip features a sizeable affect no matter you will reap the rewards in addition to non-winner throughout on-line videos. The strategy in places within the cards will be of benefits, however, it's micro-chip often called the exact RNG (Non linear Figure Dynamo) presents an opportunity to the professional to operate the main sensible perform or even a botch the risk. To explain, picture the electronic poker on the net brewer to be a Desktop. It`d be advisable to actually do as a result of that's what it is actually. Look at the system you use fitness center the workplace. It is designed to implement particular kind of functions. Often the screws and bolts do you have, even so it demands orders with a purpose to efforts. Which is why you install computer programs. On the inside understood specifics, your personal computer do everything you command it to. Amounts of at least one surgical treatment, allow it work, thereafter start off a further devoid of upsetting the operation of very first an individual. If you decide to picture it down phrases, your pc high heels appropriate info onto the generating system, and be able to remains to get the job done. The computer doesn't need to postpone that tattoo completed, the identical strategy on the video poker action. Near to is considered to be designed to construct every workable poker on-line poker hand, often. Game enthusiasts fully understand quickly or even several hours. Your pc are operating in nanoseconds. Around the duration of time it may take that you might help claws, laptop computer have passed over any you can line-up numerous situations.

http://9once.net/?p=4249

364 James | E-mail | Web | 5. března 2018 v 11:23 | Reagovat

Yeah bookmaking this wasn't a risky conclusion outstanding post!

365 Elmerdreme | E-mail | Web | 6. března 2018 v 14:33 | Reagovat

В 2017 году особой популярностью пользовались официальные сайты, где можно купить модную одежду.

В Украине один из самых популярных сайтов есть <a href=https://parkas.com.ua/category/cholovichi-kurtki/>купить мужскую куртку в луцке</a>  shop «Паркас». Он находится в Львове и продаёт бомберы и бушлаты лучших производителей из USA.

Только тут вы можете найти вещи со скидкой и сделать максимальную доставку.

Сайт позволяет сделать онлайн-заказ. При создании виртуального заказа вам нужно ввести все контакты. Также вы сможете установить связь с консультантом, который проинформирует вашу компанию о всех подробностях.

приобрести одежду на февраль или август возможно на parkas.com.ua, где доступно очень много предложений пальто для теплой и холодной температуры.

На сайте <a href=https://parkas.com.ua/>parkas.com.ua</a> вы можете выбрать качественные товары. Все женские куртки из США производятся из прочного материала и есть недорого в разнообразных цветах. Вы можете воспользоваться акциями и проконсультироваться по поводу вещей по телефону, который указан на главной странице портала.

366 cluo59 | E-mail | Web | 8. března 2018 v 13:01 | Reagovat

Through the power of medication lessen programs, we can step you suggestive discounts away of typical high http://overcounterviagra.net/ best over the counter viagra  prices. Our shop detract from network providers are dedicated to increasing access to affordable remedy <a href=http://overcounterviagra.net/ >otc viagra</a> and medication. Middle of their decision efforts with muscular pharmaceutical companies our providers accept brought discounts of an average of less 50% off to you in behalf of free.

367 Michael | E-mail | Web | 8. března 2018 v 22:00 | Reagovat

I went over this site and I conceive you have a lot of wonderful information, bookmarked .

368 RvuSuergy | E-mail | Web | 9. března 2018 v 13:38 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://onlineviaqer.com/">viagra</a>
viagra safe
<a href="http://onlineviaqer.com/">cheap viagra</a> OK’

369 PiccarAcesy | E-mail | Web | 9. března 2018 v 18:55 | Reagovat

Приобрести вкусную римску пиццу в столице сегодня трудно. Однако, мы решили представить ресурс, где вы можете <a href=https://avepizza.ru/>пицца заказать в москве</a>  вкусную и по хорошей цене!

Сервис пицца, который самостоятельно готовит вкусные пиццы, очень популярен. Вы имеете возможность заказать вегетарианскую или мексиканскую пиццу и вам приготовят её максимально быстро. Поставка охватывает не более 45 минут.

Оформить заказ на пиццу реально на avepizza.ru, где находится достаточно акционных предложений.

AvePizza доставит сочную пиццу в МО к вашему входу в частный дом или в офисное помещение. Пицца приготавливается людьми, которые являются специалистами в своей нише. В этой связи, пиццерия уже успела завоевать доверие у граждан столицы и приезжих. Заказать пиццу можно через виртуальную платформу на ресурсе.

Также есть способ оформить заказ и через телефон, который находится на веб-странице.

370 GbrTrode | E-mail | Web | 10. března 2018 v 15:38 | Reagovat

Hi!
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra</a>
cheapest viagra price
<a href=http://genericonlineviaqra.com/>online viagra</a>  OK’

371 BceyzHef | E-mail | Web | 10. března 2018 v 22:21 | Reagovat

Предпочитаемые игрушки сегодня возможно перекачать online. Вам не обязательно длительное время выбирать игрушки в паутине.

Достаточно зайти на <a href=http://torrents-igri.net/load/action/novyj_chelovek_pauk_2/3-1-0-270>скачать игру новый человек паук 2 скачать торрент на</a> , где находится много игр. Ежедневно администрация добавляет обновлённые игры, которые подойдут к сильному ноутбуку.

Игрушки предыдущих годов и игры 2017 года реально перекачать на torrents-igri.net, где доступно большое количество игр. Сегодня скачать игры через торрент – уже не в новинку.

Вам не нужно скидывать деньги за услуги сайта. Все игры на портале бесплатные. А в блоке «Навигация» вам доступно большое количество игрушек по направлениям.

Руководство смотрит за новостями на ресурсе и закидывает только наилучшие предложения. Ресурс функционирует отлично, а все мемберы получат удовольствие от использования интерфейса веб-сайта.

372 LmmSuergy | E-mail | Web | 12. března 2018 v 17:14 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">viagra online</a>
viagra brand
<a href="http://viagracefo.com/">generic viagra</a> OK’

373 DavidTem | E-mail | Web | 12. března 2018 v 23:55 | Reagovat

Жизнь современной женщины соткана из тысячи мелочей. Муж, дети, дом, работа – все это уже давно мы научились нести на наших хрупких плечах с высоко поднятой головой. А так хочется иногда расслабиться и быть просто женщиной, нежной и беззащитной. Но жизнь диктует свои правила. И в первую очередь современная женщина должна быть Хозяйкой. Настоящей Хозяйкой во всем. Подробнее читайте на сайте <a href=http://xozyaika.com>xozyaika.com</a>

374 ElenaGolunovaOfficial | E-mail | Web | 14. března 2018 v 19:32 | Reagovat

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

375 pmnobn | E-mail | Web | 17. března 2018 v 1:29 | Reagovat

In the course the power of prescription discount programs, we can step you significant discounts off of representative strong http://kamagrajelly.us.com/ kamagra jelly  prices. Our peach on discount network providers are dedicated to increasing access to affordable remedy <a href=http://kamagrajelly.us.com/ >kamagra 100</a> and medication. Middle of their negotiation efforts with fat pharmaceutical companies our providers have brought discounts of an normally of nearly 50% off to you for free.

376 Michael | E-mail | Web | Pondělí v 22:05 | Reagovat

you may have an important weblog here! would you prefer to make some invite posts on my blog?

377 michaelcc11 | E-mail | Web | Úterý v 16:24 | Reagovat

New sissy girls blog website
   tablets of sex lace swimwear long wigs  
http://dailyfeminisation.yopoint.in/?view.jaqueline
  two old men in the muppets older women younger men porn videos mature old gay man sexy women dress maternity swimming costume buy anal sex toys garlic seeds fuck male tube

378 KevinCig | E-mail | Web | Včera v 20:09 | Reagovat

Ламинин отзывы, инструкция, цена. Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. Пищевая Добавка Ламинин (Laminine, laminin) является эффективным препаратом при лечении онкологических, сердечно-сосудистых заболеваний. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php

379 ModnerDralt | E-mail | Web | Včera v 22:31 | Reagovat

Если вам нужно качественно рекламировать корпоративный ресурс, вам необходима помощь профессионалов. Одной из возможностей роста сегодня является реклама в Mass Media.

Сейчас социальные сети уже завоевали интерес публики и с помощью них возможно осуществлять любые функции, как для бизнеса, так и для досуга. Если вы желаете забронировать накрутку репостов или накрутку голосов, посмотрите на <a href=https://cashbox.ru/blog/samostoyatelnoe-prodvizhenie-i-raskrutka-v-odnoklassnikah/>накрутка друзей в одноклассниках</a>  этот вариант.

Биржа раскрутки сайтов и мобильного софта заработала практически недавно. Тем не менее, мастера подвергают обработке все тикеты моментально быстро. Если вы желаете очень быстро раскрутиться в social networks – клкните на cashbox.ru

Мобилизация пользователей в сообщество проходит невероятно быстро. Вам достаточно оставить формуляр на ресурсе, после чего администраторы его бойко обработают и возьмут в дело.

380 Robertjurge | E-mail | Web | Dnes v 0:18 | Reagovat

Fatty Acid (Drug Ingredient), Ламинин в Украине, купить ламинин, ламинин помог, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. ламинин и аминокислоты, Отзывы о Ламинине, ламинин, здоровье, иммунитет, бад, фактор роста фибробластов. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama