Kapitola šestá "Návrat bumerangu" část prvá

24. srpna 2009 v 21:57 | ©Bellatrix |  Po čem muži touží
Název: What men want / Po čem muži touží
Autor originálu: Elehyn (angl. fan)
Překladatelka: Ravenablue
Beta-reader: Za gramatickou úpravu náleží dík Ottawianně, já (Bellatrix) si připisuji malinkou výpomoc se stylem a slovíčkařením.
Fandom: HP
Pairing: HP/SS
Pokračování: 15 kapitol
Stručně: Jedno nepodařené kouzlo a je to tady. Harry může slyšet myšlenky všech mužů a zjístí tak, že myšlenky jeho profesora lektvarů se zhola nepodobají jeho předešlým odhadům.
Varování: Romantika/Humor, SLASH +18
Pozn.: Děkuji Raveně za krásný překlad, děkuji autorce Elehyn za povolení a děkuji rovněž Ott za skvělou spolupráci. Bella.

*MYŠLENKY PSÁNY POMOCÍ HVĚZDIČEK*


000

Harry zíral na svého učitele s otevřenými ústy. Byl tímto jeho jednáním naprosto vyveden z míry. Co teď má dělat? Jak mu má odpovědět? divil se student, kterému se hlavou rozléhal potutelný smích profesora lektvarů.

Touha, kterou Harry cítil, když teď slyšel muže opakovat přesně ta slova, kterými na něj zaútočil jen několik dní předtím, se nyní mísila s jeho narůstajícím vztekem. Byl tak zmatený. Vedoucí zmijozelské koleje ho vzrušoval, ale zároveň příšerně štval.

Snape rozhodně nezapomněl ani jedno z těch dvojsmyslných slov, kterými ho minule zasypal, a v tomto okamžiku ta samá slova byla důmyslně vržena zpátky do jeho tváře.

"Tak, Pottere? Nevíte, co odpovědět? Ztratil jste snad jazyk? Minule, když jsme spolu mluvili, jste ho byl schopen použít víc než dostatečně."

"Eh - tedy - eh…"

*Hi, hi. A teď už vůbec nevíš, co máš říct, že ano?* posmíval se Snape a tím ještě víc rozdmýchal mladíkův hněv.

"Já používám svůj jazyk náhodou docela často a velice zručně, pane profesore. Nikdo si zatím nestěžoval a někteří mě dokonce chválili," přešel rychle do útoku mladík.

Severuse jeho slova zasáhla jako úder do prsou, který se okamžitě začal šířit směrem k dolním oblastem jeho těla. Na svém jazyku také pocítil hořkou pachuť žárlivosti, kterou se ale rychle snažil potlačit. Potter není jeho a zcela jistě nikdy nebude… dokonce kdyby… okamžitě utnul své chlípné myšlenky, které ho začaly zaplavovat jako lavina.

Harry přešel směrem k malému stolku, který byl hned u toho profesorova. Tvář politou ruměncem, začal vybírat ty přísady, které potřeboval do lektvaru nejdříve. Nemohl uvěřit tomu, co se stalo a kam ho to všechno zavedlo. Teď si on a jeho učitel mezi sebou vyměňovali dvojsmyslné narážky. Ve skutečnosti si ale musel přiznat, že se mu tohle jejich malé škádlení moc líbilo… a vzrušovalo ho. Když slyšel Snapeovy myšlenky, byl prostě u vytržení.

Dneska je to již pátý den, co přišel ke své nové schopnosti, a jak on ji využívá? Nestydatě a schválně ještě víc rozněcuje touhu svého učitele lektvarů. Zatímco pokládal svůj kotlík nad plamen, potřásl mladík hlavou, říkaje si v duchu, že potřebuje důkladně prozkoumat, co že se to v jeho nitru vlastně odehrává.

Nalil do kotle několik litrů vody a doplnil ji o šest kapek kyseliny citrónové, výtažek z ibišku a prášku z křemene. Potom vzal do třesoucí se ruky dvě delší péra z ohňového kohouta a nechal je pomalu spadnout do již vzniklé směsi.

*Nádherná péra,* poznamenal v duchu Snape, který počínání svého studenta sledoval, načež se vrátil k opravování esejí čtvrtých ročníku o protijedech. *Tak veritaserum je nyní smrtelný jed!? Takový nesmysl… Bože, co všechno se ještě nedozvím... spratci pitomí.*

Harry zahlédl, jak jemu dobře známým červeným inkoustem naškrábal na horní roh eseje velkou nulu. Raději vrátil svou pozornost k přípravě lektvaru a nakapal do něj přesně tři kapky koncentrátu z bílých kopřiv. Poté rozklepl vejce Runoskopa, které bylo potřeba přidat vzápětí.

Tváře měl stále lehce zardělé a byl rozhodnutý, že svou hlavu Snapeovým směrem už neotočí. Věděl, že kdyby se jeho oči střetly s těmi profesorovými, mohl by zemřít na samovolné vznícení. Obsah vejce skončil v kouřící tekutině, uchopil tedy bambusový stvol a začal ho po celé délce pokrývat olejem z hroznových jader… ve velmi dvojznačném pohybu… a on se prostě nemohl nepodívat, jestli ho jeho učitel nesleduje.

*Štěstí, že jsem zadal jen čtyři pergameny a ne šest... * Snape stále opravoval eseje a Harry přesně zaznamenal ten okamžik, když na sobě ucítil tíhu jeho pohledu. Vzhlédl a viděl pozornost svého učitele upřenou k jeho rukám. Jeho rukám, které se právě pohybovaly a klouzaly po poměrně dlouhém stvolu, aby ho správně promazaly.

Harry si neuvědomoval, jak u svého úkolu prodlévá, berouc na něj více času než bylo potřeba. Dál, teď už zcela vědomě, pokračoval v přejíždění svými lesknoucími se kluzkými prsty po rostlině.

*Ten malý idiot, pitomý Nebelvír, nesnesitelný spratek,* nadával mu Snape ve své hlavě, zatímco jeho penis na tenhle pohled značně reagoval. Severus pozoroval olej, který obtékal prsty jeho studenta, který podle jeho názoru rozhodně bambus nemazal, ale spíš láskyplně hladil.

*Zpropadeně, proč mi to sakra dělá?* vybuchl v duchu muž, který se snažil znovu opanovat svůj dech. Svou rukou bezmyšlenkovitě sklouzl pod stůl, ale včas se sám zarazil, než mohla klesnout až k jeho erekci, která se teď přímo chvěla naléhavou touhou.

*Pitomec.*

"Problém, Pottere?" zeptal se Snape přísným, ale zároveň lehce ochraptělým hlasem.

"Ne, pane," řekl, rychle pokládaje bambus na podložku, aby rostlina mohla olej dostatečně nasáknout.

Severusova touha se tímto trochu zmírnila, ale zdaleka ne dost na to, aby dál pokračoval v opravování prací čtvrtých ročníků. Několikrát se proto zhluboka nadechl a snažil se vyprázdnit svou mysl.

*Potter tu není. Potter tu není. Potter tu není...*

"Profesore?" vyrušil ho Harry.

*AHHHHH, pitomý Nebelvír,* spílal frustrovaný Mistr lektvarů.

"Co zase, Pottere?" plivnul Snape jedovatě.

"Existuje nějaký správný postup jak vymačkat fíky?"

*Mmmmm… Ach ano, existuje správný postup...*

"Pottere, není to přece poprvé, co s touto ingrediencí pracujeme, tak..."

"Ano, já vím," přerušil ho Harry s pohledem plným předstírané neviny. "Ale já jsem to ještě nikdy nedokázal udělat správně, pane. Vždycky někde udělám chybu a na konci lekce je všechna šťáva a dužina z fíků spíš na mém stole než v mém lektvaru. To je také důvod, proč se mi často lektvar nezdaří… a já vám chci opravdu ukázat, jak zručné a šikovné mám ruce, pane profesore."

*Idiot… spratek… pitomý… Potter.* klel Severus uvnitř, zatímco vstal ze židle a rychle obešel svůj stůl.

Harry se zatím v duchu smál. Opravdu už sám sebe nepoznával.

Snapeova kancelář byla celkem malá a pracovní stůl sem byl dodán speciálně pro dnešní večer, a tak se Severus musel chtě nechtě postavit na jediné místo kam mohl - přímo za Harryho. Bohužel musel stát tak blízko, že se ho téměř dotýkal, protože hned za ním se nacházela studená stěna sklepení.

"Uchopte fík do vaší levé ruky, Pottere. Nůž do pravé. Položte fík na podložku a sevřete ho. Pak stiskněte pevně, ale ne příliš silně a šťáva vytryskne. Není nic jednoduššího. Zvládne to každý kompetentní člověk, ale nemůžu být překvapený, že vy do této skupiny evidentně nepatříte."

Harry pevně zatnul zuby, zatím co se rty jeho profesora zkroutily v krutém úsměšku.

*Tak za tohle zaplatí,* řekl si.

"Takže položím fík, sevřu ho a zatlačím… takhle?" ptal se mladík a zároveň jednotlivé úkony prováděl. "Hups," dodal a zároveň schválně nechal spadnout velkou dřevěnou měchačku na podlahu.

Harry se ďábelsky zašklebil. Pak se předklonil a natlačil tak svého učitele na zeď. Svůj zadek vtiskl přímo do rozkroku druhého muže, který byl opět okamžitě tvrdý.

Severus byl vzrušený, ale zároveň úplně zděšený. Tohle Potter neměl vědět. Neměl vědět, jak moc ho Severus chtěl. Kdyby teď sevřel v dlaních ten jeho krásný malý… Ne! Bože, on se to dozví. On se to dozví.

"POTTERE!"

Harry jen dál předstíral, že hledá lžíci.

"Moc se omlouvám, pane profesore," omlouval se kajícným tónem hlasu, zatímco se ještě víc přitiskl k mužovu tělu.

*Hmmmm. Ach ano, prosím pohni se ještě jednou.*

"Je mi to opravdu líto profesore, ale nemůžu ji najít… jen chviličku strpení," říkal Harry, který opět přesunul své boky.

*Aaaachhhhh....... mmmmmmmm.*

Severus se už jen těžko ovládal, aby nezačal pohybovat svými boky, když cítil to intenzívní teplo horkého těla, které se proti němu tisklo. A chlapcovo neustálé vrtění mu rozhodně nepomáhalo.

"Musí tu přece někde být," pokračoval Harry ve své krasojízdě, zatímco si plnými doušky vychutnával svou pomstu. "Nehýbejte se, profesore, už ji skoro mám."

*Nehýbejte se! Nehýbejte se!* bručel si Snape. *To se ale snadněji řekne, než udělá.*

Harry mohl přímo dokonale cítit tvrdý a horký penis svého profesora, který ho dloubal do zad, byl přitisknutý k jeho půlkám nebo se třel proti jeho bokům, podle toho kterým směrem se Harry právě natočil. A Harry ten pocit miloval. Dál nadšeně předstíral, že si vůbec nevšiml touhy svého učitele, a jal se ji rozněcovat ještě víc.

*Ty jsi taková koketa!* řeklo mu jeho svědomí.

Harry na vteřinu ztuhnul, podivuje se nad svým chováním. Pak se zavrtěl trochu víc a ucítil mužovu reakci a své vlastní potěšení, když objevil, jaký vliv má na Snapea jeden nepatrný pohyb. Musel si přiznat, že se opravdu chová jako…

*Malá koketa,* vrčel Snape v duchu. *Ach annooo.*

Severus se už dál nekontroloval. Jeho tělo se napjalo, jak se ještě naposled pokusil vzdorovat, ale už si prostě nemohl pomoct. Všechny jeho instinkty ho nutily k akci a tlačily ho tak blíž k jeho potěšení. Jeho boky se začaly šíleně přesouvat proti tělu svého studenta.

*Mmmmmmm.*

Harry cítil - ach ano! - že se chování jeho profesora lektvarů změnilo, dál však předstíral toho natvrdlého Pottera. Předstíral, že si vůbec ničeho nevšiml a je zcela zaměřený na své hledání.

Rychle sebral měchačku, která ležela přímo u jeho nohou a vítězoslavně prohlásil: "Našel jsem ji, profesore!"

To přivedlo Severuse zpátky do reality a ten se okamžitě zastavil.

"Bože!" oddechl si Harry. "Že to ale byla "tvrdá" práce!"

Snape zrudl a se značnými obtížemi polkl. Přesunul se z místa, kde ho Harry až do té doby nutil prodlévat, rychlostí blesku a odkašlal si.

"Ehm - Pottere, po-pokračujte s vaším lektvarem a já, já… já zatím půjdu… hledat… nějaké přísady do mého… soukromého kabinetu. Potřebuji nějaké do… lektvaru."

"V pořádku, profesore." V duchu se ovšem Harry smál, až se za břicho popadal, když slyšel Snapeovo lapání po dechu, a taky protože znal pravý důvod, proč musí jeho učitel náhle neodkladně hledat přísady do lektvarů.

Mladík slyšel, jak za ním práskly dveře, a snažil se poslouchat jakékoliv zvuky nebo myšlenky, které by mohl zachytit. Ale Snape už na své komnaty zakouzlil tlumící kouzlo, a tak Harry nemohl vyslechnout, jak jeho činy na Mistra lektvarů zapůsobily. Škoda.

Tváře ještě trochu zrudlé předchozí činností, opustil Severus své komnaty o pět minut později a pozoroval, že jeho student má svůj lektvar téměř hotový.

"Vypadá to obstojně, Pottere," řekl, přísným okem zkoumaje slabě jantarovou směs v kotlíku. Zamíchal lektvar a dodal: "I viskozita se zdá v pořádku. Teď už stačí směs jen hodinu zvolna zahřívat, a lektvar pak bude tekutý a homogenní. Tak vidíte. Když se chce, tak to jde, že Pottere!"

"Ano, pane."

"Můžete jít. Na zbytek vaření dohlédnu sám."

*Jdi teď, předtím než "dohlédnu" na tebe.*

Harry opustil kancelář se záhadným úsměvem rozprostírajícím se na jeho rtech.

000

"Co tady sakra děláš, Pottere?" zvolal Draco Malfoy, když uviděl černovlasého Nebelvíra procházet jednou z opuštěných chladných chodeb sklepení.

"To není tvoje věc, Malfoyi!" odpověděl mladík.

*Je to moje věc víc, než si myslíš,* myslel si blonďatý Zmijozel.

"Copak se stalo, Potty**? Ztratil ses?"

"Vypadni! Nech mě projít. Mám na práci daleko důležitější věci, než jen poslouchat ty tvoje urážky."

*A jak by se ti líbilo, abych s tebou zacházel, krásná prdelko?* ptal se v duchu Zmijozel.

Harry vykročil stranou ve snaze druhého chlapce prostě obejít, ale Draco udělal to samé, a nadále tak úspěšně blokoval jeho cestu. Stejně tak jeho dvě gorily, které zatarasily zbytek chodby.

"Řekl jsem, nech mě na pokoji!"

*Merline, ten je tak sexy, když se rozčílí,* vzdychal blonďák.

*Grmpf,* vydal vduchu Crabbe.

*.........* myslel si Goyle.

"A kdybych to neudělal? Co by se stalo, Potty**?"

"Nechceš snad, abych ti musel připomenout naše tradiční malá "randevouz" ve vlaku na konci každého roku, co fretko?"

*Ty hajzle.* Draco zlostí skřípal zuby a jeho tvář zrudla vztekem.

*Já - * začal Crabbe.

*.........* uvažoval hlubokomyslně Goyle.

"Kdo si vůbec myslíš, že jsi, Potty**? Myslíš, že jsi silnější než všichni ostatní? Nebo chytřejší? Ale to se pleteš, Pottere, jseš nicka, úplná nula!"

*- tomu - * pokračoval Crabbe ve své hlavě.

"Jsi stejný odpad jako všichni mudlovští šmejdi! Ostatně, tvoje matka byla jedna z nich a všichni vědí, jak dopadla."

Harry cítil svoje srdce vynechat několik úderů.

*.........* vedl si dál svou Goyle.

*- nerozumím.* dokončil Crabbe tiše.

Harry byl připravený se na Malfoye vrhnout a dát mu pořádnou nakládačku, když se profesorka McGonagallová vynořila zpoza rohu, záda ohnutá pod tíhou krabice plnou přísad do lektvarů, kterou právě nesla profesoru Snapeovi.

"Co se to tu děje?" ptala se podezíravě, tvář napjatá v přísném výrazu.

"Nic, paní profesorko," odpověděl ihned Draco, který nemohl uvěřit svému štěstí. "Jen jsme se tu s Pottym** ehm - Potterem právě… potkali."

*Doufám, že to ta stará babizna spolkne,* doufal blonďák.

Harry na něj nenávistně pohlédl a zamračil se.

*Vůbec -* začal znovu Crabbe.

Profesorka McGonagallová přelétala kriticky pohledem střídavě z jednoho na druhého.

"Pottere, co vlastně děláte tady ve sklepení?" zeptala se nakonec.

*Hi hi,* smál se Malfoy v duchu. *Tak co krásná prdelko, jak na tohle to odpovíš?*

"Doučování z lektvarů," přiznal Harry neochotně.

*Doučování z lektvarů,* opakoval Zmijozel v hlavě. *Tak to mě vůbec nepřekvapuje.*

"Ach, samozřejmě. Severus mě už o tom informoval." Poté dodala: "Dobře. Teď se okamžitě všichni vraťte na své koleje."

* - tomu -*

*...........*

*Ha...sežrala to!*

"Ano, paní profesorko," řekl nevinně Draco.

*...........*

Harry byl znechucen. Pokračoval dál v cestě k Nebelvírské věži a užíral se vztekem. Malfoy… zaplatí za to, jak mluvil o jeho matce. Když se vzdaloval od toho zmijozelského pitomce a jeho dvou poskoků, zaslechl ještě:

*Já ho tak nenávidím... ale on má tak nádherné tělo.*

*..........*

* - nerozumím.*


000


000


 

27 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hajmi50 | Web | 25. srpna 2009 v 9:41 | Reagovat

Bože Raven, celé dny jsem chodila slídit, jestli jsi nedala pokračování. A potom na něj přijdu v práci. neodolala jsem a začala číst. Po chvíli mého řehotu a pláče smíchy na mě kolegyně chtěli zavolat Chocholouška. Joj tak jsem se dlouho nezasmála. Moc ti děkuji.

2 galadriel | Web | 25. srpna 2009 v 10:40 | Reagovat

Tahle povídka patří mezi moje nejoblíbenější. Těším se na každou novou kapitolu. Harryho doučování " wraf". Každý jeho a Snapeův dvojsmyl jsem so užívala a pokaždé jsem se u toho musela jízlivě pousmát. Zbývá mi už jen poděkovat za krásné okamžiky při čtení tohoto dílka.

3 Rastamama | 25. srpna 2009 v 12:05 | Reagovat

Bože,jedna z nejlepších povídek,co jsem četla.

4 Glorilian | Web | 28. srpna 2009 v 21:05 | Reagovat

Tak tato povídka opravdu dokáže vysoce efektivně zlepšit náladu.
Řehnila jsem se při ní po celou dobu.

5 minimar | E-mail | 4. října 2009 v 21:37 | Reagovat

Úžasná povídka:-) Kdy bude další kapitola?

6 aresarius | 8. listopadu 2009 v 0:09 | Reagovat

ahojte,moc pekna poviedka,ale hlavne vzdy pobavi,ked to clovek potrebuje, ...akedze som ako vacsina strasne nedockava, chcem sa spytat kde najdem anglicke pokracovanie originalu, lebo na fanfictione je len po 12tku,a vy ich mate 15...diky

7 ravenablue | E-mail | 14. listopadu 2009 v 21:59 | Reagovat

aresarius: Na fanu je v angličtině skutečně jen 12 kapitol, povídka je totiž nedokončená. Vysvětlení je takové že autorka je z Francie a povídka je v originále francouzky, ale ona sama ji začala psát i v angličtině, ale už ji nedokončila, takže poslední tři kapitoly budou přeloženy z originálu.

8 kami | Web | 12. srpna 2010 v 20:45 | Reagovat

Tak tu som umrela smiechom. Ten Crabbe a Goyle nemali chybu. :D

9 ZillysBlalo | E-mail | 14. října 2017 v 11:59 | Reagovat

viagra 10 mg effectiveness users browsing this forum
http://viagrawithoutdoctorprescr.com - viagra no prescription
  viagra more:medical_authorities
<a href="http://viagrawithoutdoctorprescr.com">viagra without prescription
</a> - viagra online
viagra nerve system

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama