THIRD chapter A

24. srpna 2009 v 22:23 | ©Bellatrix |  Horká peprmintová čokoláda
Název: Hot peppermint chocolate / Horká peprmintová čokoláda
Autor originálu: BewitchetOne (angl. fan)
Přeložila: Ottawianna
Beta-reader: Ottawianna, malinko jsem koukala i já (Bella)
Fandom: HP
Pairing: Harry/Sirius/Remus (Trio HP/SB/RL)
Pokračování: Ano.
Stručně: Promrzlý Remus hledá útočiště v útulné kavárně, tam však nachází Harryho, mladého muže, který voní jako jeho druh… on však již jednoho druha má. Co s tím dobrosrdečný vlkodlak udělá?
Varování: Alternativní svět, což znamená že se vymyká dějové ose knih, obsahuje homosexuální styk, mezi zmíněnými muži (dva z nich 39letí a jeden 19letý). Navíc obsahuje poznámky z jiného fandomu (Kingdom Hearts). Neobvyklá jména i vedlejší postavy..
Pozn. autora: BewichetOne píše, o tom, že tato povídka je jako její dítě, má ji moc ráda, i proto, že je jedna z jejích nejdelších děl (co se množství textu týče). Žádá a prosí o komentáře a žádáme a prosíme je i my..

UPOZORNĚNÍ! KAPITOLA MLÁDEŽI NEPŘÍSUPNA. RATING +18


000

Remus tahem otevřel dveře a oči se mu rozšířily, když uviděl Harryho, nervózně postávajícího na předním schodě, v rukou držícího obrovskou mísu. "Harry."

"Ahoj, Reme," řekl plaše a nabídl vlkodlakovi nádobu. "Já … udělal jsem čokoládovou pěnu."

Remus si poměrně necitlivě vzal dezert, ustoupil a před tím, než zavřel dveře, vyzval Harryho, aby vešel dovnitř.

"Nevěděl jsem, že přijdeš." Zavedl je do kuchyně, kde sundal ze skříně tři misky a ze šuplíku vytáhl několik lžiček. Harry se díval, jak z mísy sundal plastický obal, zhluboka se nadechl a šťastně vzdychl, když ho do nosu udeřila bohatá vůně čokolády.

"Myslel jsem, že bychom si mohli promluvit," řekl Harry jemně, poposunuje své brýle na nose o něco výš. Remus vyklopil tu chutně vypadající pěnu do misek, které vyndal, a jednu podal Harrymu, jenž se s díky usmál.

"Harry, lásko, jaké potěšení!" vykřikl Sirius, jak vešel do kuchyně, vtiskl na krk mladšího muže pusu, což způsobilo, že prudce zčervenal, a Removi věnoval vášnivý polibek, do něhož se s hravostí ponořil, aby jej následně ukončil.

"Dobře," pročistil si Remus hrdlo, odhrnul si vlasy z očí a podal svému milenci pěnu, "dnes jsi očividně v dobré náladě."

"Proč bych neměl?" zeptal se Sirius, vyskakuje na pult a ignorujíc Remův nesouhlasný pohled.
"Náš další druh souhlasil s tím, že bude s námi." Remova lžička cinkla o podlahu z linolea a obrátil své široce rozevřené oči od Siria k Harrymu, který na něj zíral a pevně svíral svůj nedotknutý dezert v rukou.

"H-Harry," zakoktal se, ztráceje svůj obvyklý klid, "je to pravda? Je to to, o čem jsi chtěl mluvit?"

"Ano," přikývl Harry a položil nádobí na pult vedle Siriova boku. Udělal několik nerozhodných kroků směrem k Removi, jenž dal svou misku dolů, setkávaje se s chlapcem na půli cesty a pokládaje opatrně ruce na Harryho boky. "Chci být s tebou, Remusi. Chci být s vámi oběma."

"Ah, Harry," zamumlal Remus, jeho ruka klouzající po Harryho zádech nahoru a zaplétající se do jemných pramenů na jeho šíji. Naklonil se, vkládaje dlouhý polibek na zátylek svého druha, hluboce se nadechuje té ohromné vůně. Harry spokojeně vzdychl a zavíraje oči obtočil paže okolo Remova štíhlého pasu.

"Vy dva vypadáte dohromady nádherně," zabručel Sirius a vzal si kousek pěny. Remus mu poslal úsměv, oči ztmavlé touhou, a Harry zadržel chtivý sten.

"Mám pocit, že si vzpomínám na to, jak jsme říkali cosi o tom, že zařídíme, aby Harry uvěřil, že je nádherný," zahučel, lačné oči putující po těle mladšího druha. "Proč bychom neměli začít už teď?"

"Remusi, já -," začal Harry, ale byl přerušen, Remus spojil jejich rty dohromady a ukradl tak Harrymu jak dech, tak i myšlenky. Harry zasténal, paže obtočené okolo krku vyššího muže, oči třepotavě zavřené a ústa otevřená, aby hladový jazyk olízl jeho rty. Remus jej pevně držel, ruku sevřenou v jeho vlasech a paži bezpečněji obtočenou okolo pasu svého nového druha, prsty se škádlivě vlnící na tom neodolatelném zadečku.

Sirius sklouzl z pultu a na milencovo rameno položil pevnou ruku. Remus se pomalu odtrhl od Harryho chutných rtů, načež mladší muž vydal jemné nespokojené zakňourání, které způsobilo to, že jej chtěl vlk shodit na zem a vzít si ho hned teď a tady, ale Sirius jej popadl za bradu a obrátil jeho obličej tak, aby se mu mohl podívat do očí. "Teď, teď, Tichošlápku," usmál se Remus.

"Dnes večer máme na Harryho spoustu času; podívej, ten chudák chlapec je stále ještě v kabátě. Nemusíme pospíchat."

"Chci ho hned teď," zachrčel Remus, hlas hlubší a temnější, a Harry věděl, že se vlk v něm protlačuje ven.

"Já vím, že chceš, já taky," připustil Sirius, obraceje pohled plný vášně na zelenookého chlapce, chyceného v Remově sevření. "Jak bys ho mohl nechtít? Ale nechceme ho zranit nebo vyděsit, že ne? Tak proč mu nevezmeme kabát a nenecháme věci postupovat tak, jak by jít měly."

000

"Remusi!" zalapal Harry po dechu, hlavu zakloněnou do zadu a tělo prohnuté proti muži, který pokrýval jeho hruď vlahými polibky a drobnými kousanci.
Očividně se věci rozhodly postupovat zatraceně rychle, pomyslel si Sirius, když ze sebe strhával košili a odhazoval ji kamsi na podlahu jejich ložnice. Harry ležel na obrovské posteli, která zabírala pořádnou část místa v pokoji, sténající a hlavou házející na polštáři, když si Remus obratně pohrával s jeho bradavkami. Košili měl rozepnutou a zpola strhnutou z ramen, manžety stále zapnuty, nemožno je vyvlíknout, ale to ignorovali ve prospěch jiných, důležitějších věcí.

"Tak je to správně, štěně," povzbudil ho Remus, dlaněmi pracující na rozepnutí Harryho pásku. Sirius shodil i zbytek svého oblečení a vklouzl na postel za mladšího muže tak, že jej tělem podpíral, popadaje jedno zápěstí a uvolňujíc manžetu, aby následně udělal to samé i s tou druhou, svlékaje košili z Harryho útlého trupu. Mladík hlasitě zasténal, když proti svým zádům ucítil Siriovu erekci. Remus se na Siria divoce zazubil, když konečně rozepnul Harryho kalhoty a sundal mu je, zůstávajíc mu tak jen jednoduché safírově modré boxerky.

"Co bys chtěl dělat, Harry?" zeptal se Sirius, pobíhaje chtivými dlaněmi po chlapcově hrudi. "Tohle je o tobě."

"Co Remus?" zamumlal Harry, zoufale zkoušející dát svým myšlenkám souvislou podobu.

"Co s ním?" Harry se prohnul, když Siriovi prsty začaly dráždit vybouleninu na Harryho spodcích.

"Vlk?" zeptal se se zatajeným dechem a Remus se pousmál.

"Ššš, Harry," zamumlal, rozepínaje si košili a svlékaje si jí bez starostí o to, kam dopadla. Přesunul se tak, že se teď mladý muž svíjel mezi dvěmi svými druhy, Harry vykřikující v delikátních pocitech z těch dvou údů, jednoho nahého a jednoho stále ještě oblečeného, stavějícím se proti němu. Remus si pro sebe zaúpěl, Harryho vůně byla silná a omamná a stávala se silnější a silnější, čím vzrušenější byl. Náměsíčník pod pokožkou slintal, svrbělo ho, aby se dostal ven, bušil a žadonil, ale Remus jej zatlačil nazpět; Harryho poprvé bude to nejlepší, o to se on a Sirius rozhodně postarají. "Na nic nemysli, jen na požitek."

"Dobře," svolil Harry téměř bez boje, jeho hlava spadla zpátky do podpěrky v podobě Siriových širokých ramen a oči se mu zavřely, hruď se zvedající a klesajíc v rychlejším tempu. Třel se nazpět proti Siriovi, který sykl přes zuby a svou ruku vrazil do Harryho boxerek, vychutnávaje si to vysoce nadhozené skučení, které uniklo těmi plnými rty.

"Tak perfektní," syknul Sirius, pomalu hladící a mučící mladého muže, kterého držel v rukou. Remus odstranil pryč ruku a stejně snadno i Harryho prádlo, všichni tři zasténali, když byl konečně plně odhalen. Harry rozpaky celý červenající, které však okamžitě zmizely, když jej začaly Siriovy prsty škádlit nahoru a dolů, po celé jeho délce.

"To je," souhlasil Remus, sklonil se a na vrcholek Harryho erekce vtisknul polibek, vytáhl se zpět a se spokojeným vzdechem slízl prvotní sperma ze svých rtů. Harry zaskuhral.
Sirius vášnivě pobíhal rukama napříč Harryho hrudí, prsty se třely o Harryho bradavky, způsobující tak, že se mladý muž vrtěl, a tak se o něj třel. "Je tolik věcí,které bych s ním chtěl udělat."

"Cokoliv," zalapal Harry po dechu, nakláněje se k Removi, který olizoval záhyb, kde se propojujr bok s nohou, a následně se převalil přes svůj těžký vak s malým jazykovým představením. Harry náhle vykřikl a vymrštil se z místa, kde se opíral o Siriuse. Jeho milenci se zarazili, polekaní, a Remus se zvedl.

"Lásko, jsi v pořádku?"

"Ublížil jsem ti, štěně?" Harry zavrtěl hlavou,těžce dýchající, oči rozšířené. Obrátil k Removi svůj divoký pohled před tím, než se na něj převalil, ruce zaťaty v pěst v jemných vlasech a zuřivě útočící na neodolatelné rty. Remus hlasitě zasténal a, proplétaje svůj jazyk s tím mladšího druha a sbíhaje rukama dolů po silných zádech, pevně sevřel svalnatý zadek.

"Prosím," zaúpěl Harry, odlepil své rty od Removy tváře a hned je v polibku přikládal níž na krk. "Prosím, chci tě."

"Máš nás," zamumlal Sirius, šedé oči hltajíce lákavý vzdych vycházející z Harryho, nesoucího se proti Removi. Světlovlasý muž si zoufale svlékal své vlastní kalhoty a před tím, než se přesunul
pod Harryho tělo, si svlékl i boxerky.

"Vysaj mě, Harry," zamumlal a Harry zavrněl, omývaje svým jazykem vrcholek Remova penisu, následně jej vzal do svých úst a něžně sál, jednou rukou si hraje s jeho varlaty. Remus trhl hlavou dozadu, ruce zapletené v neposedných ebenových pramenech.

Sirius zamručel, popadaje lubrikant ze stolku u postele, a s jemným polibkem na pravou půlku zadku se přesunul za Harryho. Harry vykřikl, křik byl udušen na Remově erekci jako v roubíku, čímž způsobil, že muž, kterého sál, zakřičel také a zesílil sevření v Harryho vlasech, vzpřímil se a nahrbil se nad klínem mladého muže. Otevřel chtíčem ztmavlé oči a díval se, jak Sirius otevřel uzávěr tuby, kterou držel, a nabral na prsty trochu gelu. Zasupěl, vědouc, co teď přijde.

Harry se odtáhl, když ucítil chlad, zatímco jej pečlivé kluzké prsty laskaly, a se zeširoka rozevřenýma očima vzhlédl do Remova obličeje, rty oteklé a krvavě rudé. "V pořádku," uklidnil ho a vzal rukou svůj ztopořený úd, aby jej ještě jednou nabídl Harrymu, jenž přejížděl svým jazykem přes slané maso, mrkaje na něj téměř nevinně. "Sirius tě jen roztáhne, aby do tebe můj pták perfektně zapadl ."

"Mmm," zavrněl Sirius, když do Harryho opatrně strčil jeden prst. "Miluju, když mluvíš temně, Remusi." Remus se uchichtnul, přecházeje v uklidňujícím gestu dlaněmi nahoru a dolů po Harryho zádech a vískaje jeho vlasy. Harry vydal jemné zaskučení, přitiskl se zády proti prstům v něm a Sirius se uculil.

"Jak na tom je?"

"Je tak úzký," zamumlal Sirius a připojil další prst k tomu prvnímu. Bude se okolo tebe cítit velmi dobře." Remus jemně vzdychl. Harry sebou náhle trhnul, když se Sirius dotkl určitého bodu v něm, a úplně roztál, divoce lapaje po dechu, a nahrbil se proti Siriovi, obličej pohřbený v Remově stehně a svým horkým dechem posílal vzhůru páteří vlkodlaka příjemné mrazení.

"Velmi dobré," zasupěl, ruku na pokrývce zaťatou v pěst. "Víc, prosím."

"Zdá se že je připraven," zabručel Remus, začínaje ztrácet kontrolu. Sirius vzhlédl z místa, kde sledoval své prsty otevírající mladšího druha, a přikývl, odtahuje se od Harryho, který z té ztráty vykřikl.

"V pořádku, lásko," zašeptal Sirius, který se usadil na polštáře a vytáhl Harryho tak, že odpočinul tomu proudu uvnitř něj s hlavou vstrčenou pod jeho bradou. Harry se svíjel v pocitu svého nahého údu u toho Siriova.

Remus se přesunul tak, že byl za Harrym, a natřel své ztopoření lubrikantem z otevřené nádobky, kterou, když byl hotov, zavřel a nedbale odstrčil. Vtiskl na Harryho pozadí jemný polibek, zatímco mladšího muže lépe situoval, takže byl teď na jeho kolenech, horní část těla stále odpočívající na Siriovi. Remus se nadzdvihl, tisknouc vrchol svého údu proti Harrymu vstupu a společně s povzbudivým Harryho zakňouráním do něj vstoupil.

Harry mocně zavzdychal, prohýbaje se a maje své oči pevně zavřené. Sirius mu bezpečně stiskl bradu, vkládaje jemné polibky do jeho neposedných vlasů, a hnětl pevné půlky jeho pozadí. "V klidu," řekl Remus, umisťuje podél Harryho páteře další polibky. "Omlouvám se, jestli to bolí."

"Reme, Siriusi," skuhral Harry opakovaně, obličej schovaný v prohlubni Siriova krku. Drsně jej kousl a Sirius sebou škubl. Remus do mladíka plně vklouzl, hlavu zakloněnou a oči zavřené štěstím, jak všechno to potěšení pulsovalo jeho tělem. Zhluboka dýchal, zkoušeje sám sebe kontrolovat, a pod kůží mu Náměsíčník triumfálně zavyl, vyžívaje se v pocitu z toho, že je se svým druhým druhem.

Ti tři na posteli zůstali několik dlouhých minut; jediný zvuk v místnosti byly rozdílné vzory jejich dýchání. Harry měl dech krátký a ostrý, chvějivě funěl, oproti tomu Sirius dýchal přes klíční kost a zrychleně, starší muž ještě víc vzrušeně. Sirius se náruživě díval na Rema, jak pohybuje svými boky v malých kruzích, uvolňuje Harryho víc, než mohly pouhé prsty. Harry se třásl, bolestí a potěšením a sytostí, pocity přelévajících se přes něj, dokud nezatlačil proti světlovlasému muži.
Remus se zavrněl a pomalu se odtáhl, špičkou svého údu však stále zůstával uvnitř toho těsného otvoru, dokud jej znovu s drsnějším tlakem nepřirazil nazpět. Harry zanaříkal, otíraje se svým přirozením v žádosti o víc a posévaje Siriovu hruď hladovými polibky. "Mé rozpustilé štěně," vydechl vlkodlak, nakláněje se k milencovým zádům a ustavuje tak na jednotný rytmus.

"Siriusi," zalapal Harry po dechu, otíraje se o jeho hruď, a vzal do úst jeho ztopořenou bradavku. Sirius se začal překvapeně dusit. Pak si přitáhl Harryho hlavu blíže, aby mohl na vrch jeho hlavy vložit dlouhý polibek. "Siriusi, prosím!"

"Co bys chtěl, lásko?" Mohl cítit, jak se Harry vlní proti Removi, který hlasitě vzdychal a začínal se v Harrym, který vykřikl, když byla jeho prostata drážděna, pohybovat čím dál drsněji a hlouběji.

"Tebe!" zakvílel Harry, divoce supěl do světlé pokožky Siriovy hrudi. "Chci tebe!" Sirius zamrkal, polekán; ten chlapec chtěl oba dva, jeho i Rema? U svého poprvé?!

"Harry, nemyslím-."

"Prosím, chci tě sát." No, pomyslel si Sirius, oba dva starší muži zavzdychali. Tohle jde zařídit. Přesunul se tak, že byl tváří v tvář s Harryho naběhlým mužstvím, a třel se svým vlastním penisem proti rtům mladšího muže.

Harry zavřel oči, otevřel ústa a kmital svým jazykem po mírné prohlubni, vzdychající z té slané příchutě spermatu. Nemohl uvěřit tomu, co se právě dělo; Remus jej stvrzoval svým druhem, stále tvrději a tvrději přirážející do jeho těla a Sirius obratně lízal jeho úd. Věděl, že už to moc dlouho trvat nebude, jeho tělo se v rozkoši vinulo tak těsně.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hajmi50 | Web | 25. srpna 2009 v 10:01 | Reagovat

Uf, pěkně popsaná trojka. Opravdu žhavá scéna. Máš šťastnou ruku při výběru.

2 gleti | 25. srpna 2009 v 18:50 | Reagovat

opravdu horká čokoláda, přímo vařící. okořeněná špetkou máty, tak jak to má u každé vášnivé povídky být.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama