Kapitola osmá "Nejdřív mysli a až potom mluv" část A

19. listopadu 2009 v 20:18 | ©Bellatrix |  Po čem muži touží
Název: What men want / Po čem muži touží
Autor originálu: Elehyn (angl. fan)
Překladatelka: Ravenablue
Beta-reader: Za gramatickou úpravu náleží dík Ottawianně, já (Bellatrix) si připisuji malinkou výpomoc se stylem a slovíčkařením.
Fandom: HP
Pairing: HP/SS
Pokračování: 15 kapitol
Stručně: Jedno nepodařené kouzlo a je to tady. Harry může slyšet myšlenky všech mužů a zjístí tak, že myšlenky jeho profesora lektvarů se zhola nepodobají jeho předešlým odhadům.
Varování: Romantika/Humor, SLASH +18
Pozn.: Děkuji Raveně za krásný překlad, děkuji autorce Elehyn za povolení a děkuji rovněž Ott za skvělou spolupráci. Bella.

*MYŠLENKY PSÁNY POMOCÍ HVĚZDIČEK*


000

Snape na Harryho jen zíral, jako kdyby mu právě vlepil facku, a v hlavě se mu ozývalo jen jedno jediné slovo: *Cože?*

"Co?" vykřikl dosti nedůstojně nahlas, za což si hned v duchu spílal.

Harry byl zcela pokořený. Jak jen tohle mohl vypustit z pusy? A hlavně, proč to řekl?

*Cože to právě řekl? Ne, to přece není možné! Mám asi něco s ušima. Já jsem prostě nemohl slyšet správně. Ne, Potter by přece nikdy nemohl říct… že… že… *

"Co jste mi to právě teď řekl, Pottere?" zeptal se Snape teď již zcela normálním hlasem.

"Ehm - n - nic, vůbec nic," rychle odpověděl Harry, nadávaje si do blbců.

*Ale ano, něco jsi řekl a já to CHCI slyšet znovu! *

"Pottere, vím, že se vám často stává, že vás rozum z nenadání úplně opustí, ale mne se toto rozhodně nestává a já s jistotou vím, že jste něco řekl! Jen jsem vám nerozuměl…"

*Nebo to spíš nesprávně pochopil… nebo… *

"… tak, byl byste tak laskav, zopakoval to a odpověděl na můj dotaz?" pokračoval sarkasticky Snape.

Harry ale zůstal úplně zticha, naprosto nevěděl, jak se z celé záležitosti vykroutit. Nejradši by si nafackoval.

*Sakra, ty mi to prostě řekneš! Chci to vědět! *

"Pottere, říkám to naposledy, okamžitě vyklopte, co jste právě řekl!"

*Jestli mi to nepovíš, tak si seženu… dobře, spíš ukradnu… z ministerstva obraceč času. Já to chci vědět!*

"Ztratil jste snad jazyk?"

*ŘEKNI MI TO!… Musím vědět, jestli jsem slyšel správně… *

"… a já myslel, že statečnost je vlastnost každého Nebelvíra?! Vás však očividně Klobouk zařadil do vaší koleje jen proto, že nevěděl, kam jinam vás dát. Pravděpodobně jste neměl žádné vlastnosti charakteristické pro ostatní koleje, tak vás šoupl rovnou do té nejhorší ze všech."

Harry na ta slova prudce zatnul zuby a udělal přesně to, co Snape celou dobu chtěl, aby udělal. Jeho provokace teď konečně přinesla své ovoce, když mladý kouzelník zvolal v jinak prázdné chodbě: "Řekl jsem, že jsem se líbal se Seamusem. Není tak těžké tomu rozumět. A on může velmi dobře potvrdit, že jsem jazyk rozhodně neztratil a mohu ho používat přímo dokonale."

Černovlasý Nebelvír těžce oddechoval, třesouce se zlostí, a když uviděl záblesk triumfu v profesorových temných očích, urazil se ještě víc. Ale proč tedy reagoval na provokaci svého profesora?! Vítězný záblesk se z očí ale náhle vytratil a tvář se změnila na obvyklý zamračený výraz.

*Ha ha, úspěch! Podařilo se mi to! Věděl jsem, že jsem schopný to z něj dostat! Kdo je tu nejlepší? No přece Severus! Hi Hi! Věděl jsem, že jsem poprvé slyšel dobře…?!!??… Slyšel jsem dobře… ale to…?!!??… ale to přece znamená, že se líbal s Finneganem!!!! Ale… ON PŘECE NEMÁ ŽÁDNÉ PRÁVO TOHLE DĚLAT!!!!!!*

Výraz čistého vzteku zdeformoval mužovu tvář, jak jeho hněv čím dál víc naplňoval jeho útroby

* On nemá žádné právo líbat se s kýmkoli kromě mě! On je můj! Jeho tělo je moje a ty jeho hříšné zpropadené rty taky!… Jeho rty, bože, ta ústa… Chci je!. Když jen pomyslím, že se jich dotýkal někdo jiný…! Ahhhhhhh! Nikdo! Nikdo se ho nesmí dotknout!…. Dotýkat se ho… hladit ho… mmmm, jeho ústa…*

Zorničky jeho učitele se mírně rozšířily a jeho dech byl náhle poněkud nepravidelný.

*Líbat ho - taky dychtím po tom udělat to… Finnegan! Ten bastard! Tohle si odskáče! *

"Líbal jste Finnegana?!" ostře zopakoval Snape.

Harry ale ještě stále prodléval v myšlenkách svého mistra lektvarů a nevnímal ho.

*A proč mi to vůbec říká? Proč mně? Zrovna mně? Proč se mi přiznal, že políbil, Finne… Ee, počkat! Finnegana? Ale… ale to je kluk! Harry se líbal s chlapcem! Harrymu se líbí muži! Takže je Harry gay. Ano! ANO! Ach, Merline, děkuju! Za tohle budu milý na své studenty celou jednu hodinu! Děkuji ti!… On je gay!* opakoval si v duchu šťastně Severus. *ON - JE - GAY!!! … nebo přinejmenším bisexuál… ale políbil kluka! ANO!*

Severus si odkašlal a rychle se snažil spadnout z hory zvané Euforie, kde ještě stále prodléval, než opět promluvil, tentokrát o poznání míň ledově. "A proč tohle říkáte zrovna mně, Pottere?"

*Jsi na chlapy nebo jsi bisexuální? *

"Já - já nevím, profesore. Řekl jsem to zcela bez přemýšlení. Vypadlo to ze mě samo od sebe."

Snape se jen potutelně usmál, načež Harry zčervenal.

"Takže… vy jste políbil toho mladíka?" zeptal se ho učitel s těžkým důrazem na poslední slovo.

*Gay nebo bi? Líbilo by se ti, kdyby jistý profesor lektvarů přišel do tvé postele a naučil tě, co je to splynutí dvou těl? *

Harry teď zrudl ještě víc.

*Bože, on je tak roztomilý, když se červená. Jaké by tak asi byly jeho tváře v momentě, kdy bych si ho bral… když bychom se milovali… mmmm. Mohl bych tě naučit mnoho věcí, Harry, kdybys jen věděl... ukázal bych ti, že Zmijozelové vědí, jak hřešit, aniž by toho litovali, a ponořit se do víru potěšení, smyslnosti a vášně, který jsi ještě určitě nikdy nezažil.*

"Nevěděl jsem, že Velký Potter tráví svůj čas olizováním svých spolubydlících… nebo je to celá škola?"

*Jsi teplej nebo bi? A jsi ještě panic?*

"A taky jsem netušil, že se náš Velký Potter zajímá o chlapce… muže… Nebo to je tím, že vám zájem dívek už nestačil? Je to pro Vyvoleného, který už byl příliš znuděný, když si užil se všemi svými fanynkami, jen další dobrodružství?" ušklíbl se znovu Snape.

*Homosexuál nebo bisexuál? A líbí se ti starší muži?*

Harry cítil, jak v něm roste vztek a v tu samou dobu i prudká touha, která zcela ovládla jeho tělo.

A celá ta Snapeova provokace ho připravila o jeho obvyklou rozvahu až nakonec odpověděl: "Dobře, ano profesore. Jsem gay…"

*Anoooo! Mmmmm… Ach, ANO! Že by se moje sny stávaly skutečností? Možná bych si měl koupit nějaký výherní los! *

"… a já rozhodně nejsem ten typ, který se vyžívá v krátkodobých vztazích, takže na to, že bych se olizoval s celou školou, můžete klidně zapomenout. Abych byl upřímný, profesore, jsem ještě, jak bych to řekl… neprobádané území - prostě panic, který jen čeká na toho pravého. Bohužel jsem zatím nenašel vhodného partnera, protože dětinské chování zdejších mladíků mě spíš obtěžuje, než aby mi imponovalo a navíc, já dávám přednost zkušeným a všeobecně starším mužům… ale nemyslím si, že zrovna vy něčemu takovému můžete porozumět…"

*Čeká na toho pravého! A je panic. Aleluja! Já se snad dám na modlení! * Severus skákal v duchu radostí.

*Mě! Mě! Já jsem ten muž! Mám dost zkušeností a ty, co bych náhodou neměl, se klidně můžu doučit… ach ano… už je to pěkně dlouhá doba, co se na tebe chci vrhnout… och ano, já můžu rozumět… Rozumím, a příliš dobře… Dám mu školní trest, teď už je to urgentní. *


"… když slyším ten váš sarkasmus… vy musíte být určitě homofobní…"

Harry se v duchu smál, když Severus vnitřně přímo zoufale zařval: * Ne! Neeee! Já jsem taky gay! Chci tě! Toužím po tobě! Chci tě mít! Chci hladit tvoje tělo, líbat tvoji kůži, laskat tvůj penis, vzít si tě.... hluboce, a pak poslouchat tvůj křik, když se uděláš!*

Mladý Nebelvír jen těžce polkl, když cítil, jak jeho erekce ztvrdla ještě o trochu více, ale statečně pokračoval dál…: "Vy - vy byste určitě shledal milování s jiným mužem přinejmenším nechutné…"

*Neeee!*

"… ale to je přesně to, co chci! Chci muže, který po mě touží… přímo po mně šílí! Chci muže, který by hladil moje tělo, líbal moji kůži, laskal můj penis, aby si mě vzal… hluboce, a já pak křičel jeho jméno, až se udělám!"

*Gmmmfff*

"... Ale tomu… tomu, profesore… vy opravdu nemůžete rozumět!" dokončil svůj proslov Harry, dobře si vědom toho, že tímto jen víc a víc rozněcuje mužovu touhu. Ale, Merline, jak on právě tohle miloval! uvažoval mladší kouzelník.

*Dej mu ten trest, Severusi,* řekl si učitel.

"Školní trest, Pottere!" zasyčel prudce.

"Co?… Ale já jsem nic neřekl! Neudělal jsem nic špatného, pane!"

"Vůbec o tom se mnou nediskutujte, Pottere! Jsem váš učitel, a když se rozhodnu udělit někomu trest, tak pro to mám vždy zcela opodstatněný důvod. Vaše chování je zcela nepřijatelné!"

*Dobře řečeno, Severusi! * pochválil se Mistr lektvarů.

"Co?" vzbouřil se Harry, znovu naštvaný a naprosto vyvedený z rovnováhy. "Zneužíváte své moci! To je přece nesmysl! Nic jsem neudělal! Vy…"

"To je ono!" řekl muž, oči zářící triumfem. "Drzost! Tady máte váš důvod!"

"Ale…"

"Zítra! V mé kanceláři! V osm hodin, Pottere! Ne, že opět přijdete pozdě!" přerušil ho, stále hledě planoucím pohledem do těch zelených očí. "Nyní se vraťte do vaší společenské místnosti. Za chvíli začne zákaz vycházení. A já předpokládám, že nechcete, abych strhl Nebelvíru další body."

S těmito slovy se Snape otočil na podpatku a odplachtil, zatímco se v duchu usmíval. *Och ano! Ty jsi tak chytrý, Severusi! Pro učení tohohle stáda opic tě byla vždycky škoda! Možná, že skutečná opice by umíchala lepší lektvar než tahle parodie na studenty, co mám tu čest vyučovat. Ale tím si teď nebudu kazit náladu…. On je gay. A líbí se mu starší muži, panic, který hledá toho pravého a… zítra večer to bude jen já, on a moje tmavá kancelář…* na tuto myšlenku propukl Severus vnitřním ďábelským smíchem.

000 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mushu | Web | 20. listopadu 2009 v 11:58 | Reagovat

Čo dodať:D Proste len, že ten Sevi sa nezdá:D Táto poviedka nepotrebuje kritiku, pretože je dobrá taká aká je. Nemusím pri nej premýšľať, zhltnem každú kapitolu za tri minúty a ešte sa stihnem aj zasmiať:D

2 Hajmi50 | 22. listopadu 2009 v 0:52 | Reagovat

Merline, nádhera. Honem běžím na další. Ještě štestí, že jsem neměla čas a teď tu mám dvě nové kapitolky. Díky Raven.

3 jesssnape | 24. listopadu 2009 v 18:56 | Reagovat

úžasnééé =D omlouvám se, ale teď nic duchaplného nevymyslím (musím rychle na zbytek =D)

4 Lennroe | Web | 6. září 2011 v 19:29 | Reagovat

Tahle povídka dává slovům "Severus Snape" úplně nový rozměr !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama