Kapitola osmá "Nejdřív mysli a až potom mluv" část B

19. listopadu 2009 v 20:21 | ©Bellatrix |  Po čem muži touží
NEMÁM RÁDA BLOG.CZ A JEHO HLOUPÁ OMEZENÁ OMEZENÍ. Za trest všichni pětsetkrát napíšete petici za zvětšení kapacity článku! Bellatrix.

000

Druhý den, odpoledne

"Ty jeden spratku! Okamžitě mi to dej!" křičel hystericky Argus Filch v jedné z chodeb, která přiléhala k té, po které právě procházel Harry.

"Ale proč, pane Filchi?! Není přece zakázáno ukazovat obrázky nebo fotografie svým kamarádům, pokud na nich není nic nevhodného. Navíc, byl jste tak roztomilý v těchhle šatech… byla by přece škoda nikomu je neukázat! Ty šaty s flitry vám opravdu moc sluší! Úplně oživují váš vzhled, nebo by to taky mohlo být tím, že jste tak úžasně fotogenický…."

Školník vypustil další rozzuřený řev a byl připraven se vrhnout na studenta a fotografii chytit.

"Přemýšlel jste už někdy nad kariérou modela?"

"Budete potrestán! Za všechno! Já už si prosadím svou a používání starých dobrých metod. V minulosti se dostatečně osvědčily a přiměly k poslušnosti větší výtržníky, než jsi ty…"

"V minulosti, Filchi? V jaké době jste se to vlastně vůbec narodil? Potkal jste se v ní i s dinosaury?" ptal se drze šesťák, předávaje fotografie jednomu z jeho přátel, aby je tak od toho motáka udržel z dosahu.

"Toho budeš ještě hořce litovat! Budeš… PROTIVO!!!"

Upoutaný hlukem a obzvlášť tím, že viděl svého oblíbeného školníka, se náhle strašidlo objevilo a sebralo zmíněné fotografie, s nimiž teď kroužilo dostatečně vysoko - mimo Filchův dosah. Protiva se začal šíleně hihňat, když spatřil, jakýže poklad se mu to vlastně dostal do rukou - fotografie zachycovaly muže, který byl oblečený jako královna noci s blýskavými červenými lodičkami, jejichž podpatky byly tak v rozsahu třiceti centimetrů. Školník měl na sobě výrazný make-up a dlouhé falešné řasy.

"Protivoooooo!" pokračoval ve vřískání, honíce strašidlo, které rychle létalo kolem dokola a každému ony fotky ukazovalo

Draco Malfoy se tak tak vyhnul srážce s Filtchem, pohrdavě kroutě hlavou pokračoval svou cestou, až se nakonec vynořil v chodbě, kde jeho Nemesis právě ukládala do své školní tašky knihy půjčené z knihovny.

*Ale, ale, podívejme, kohopak to tady máme,* rozléhal se pohrdavý Malfoyův hlas Harryho hlavou, který jen dokazoval, kolik zášti k němu blonďák chová. Očividně ji od jejich poslední hádky ještě víc přiživil.

"Potty, Potty. Jeden by se mohl divit, proč vůbec trávíš čas čtením knih, když všichni víme, že je to naprostá ztráta času. Ignorant už navždycky zůstane ignorantem."

Harry zaskřípal zuby a ledovým hlasem odpověděl: "To mluvíš z vlastní zkušenosti, fretko?"

Dracovy tváře polila zlostná červeň a s již zamračeným výrazem zaútočil: "Myslíš si, že ty jsi kdovíjak chytrý! Lepší než ostatní…"

"A to jsi ty, kdo mi tohle říká? Sám Pan Arogantní! Jaká ironie!"

*Já jsem - ,* myslel si Crabbe.

*D - ,* přidal se Goyle.

Draco, který teď přímo dýmal vztekem, pevně sevřel rty a pohledem přímo prošpikoval Chlapce-který-žil, zatímco se k němu začal nebezpečně přibližovat. Teď je od sebe dělilo jen něco kolem deseti centimetrů a jeden druhého pohrdavě propalovali pohledem.

"Jsem určitě daleko méně arogantní než ty, Potty," zasyčel vztekle Zmijozel. "Pan Já-jsem-tady-ten-nejlepší a všechna jeho sláva! Oblíbenec Brumbála a všech dalších profesorů… kromě Snapea samozřejmě!" Koutek jeho úst se okamžitě stočil do úšklebku, zatímco si Harry v duchu myslel: *Kdybys jen tušil!*

* - chtěl - * pokračoval, Crabbe.

* - R - * myslel Goyle.

"Jak vidíš, někteří lidé vědí, jaká je tvá pravá cena, Pottere! A kdybych měl tu potřebu být ještě víc konkrétní…," pokračoval Draco, který už byl nyní tak blízko, že se jejich hrudníky dotýkaly, "řekl bych, že jediná věc, co si ty zasloužíš a kam patříš, je ležet v prachu rozmáčknutý jako otravný hmyz, kterým jsi, pod podrážkami mých bot. Rozumíš tomu, Potty, nebo je ten tvůj mozeček natolik pomalý, že nemůžeš pochopit nic z toho, co jsem teď řekl?"

* - něco -, * neúnavně pokračoval Crabbe.

* - A - * problesklo Goylovi hlavou kromě jeho obvyklého zrnění.

* - říct. * dokončil, Crabbe.

"Co se týče pomalosti myšlení, fretko, myslím, že to jsi spíš ty, komu mozek špatně slouží. A mám taky dojem, že to taky zanechalo očividné následky na tvých drahých kamarádech," odpověděl Harry, upíraje zrak na dva zbývající Zmijozely, předtím než stočil svůj pohled zpátky k Dracovi.

" Asi k tomu ani není potřeba nic dodávat…"

* - C - *

* Ale už - * začal znovu Crabbe.

"Stojím rozhodně za víc než ty, Potty, a to je věc, která se nikdy nezmění. Nezapomeň, že jsi jen smíšené krve. Proč s tebou vlastně mrhám svůj čas. To bude nejspíš ze soucitu."

Harry se jen ušklíbl, ale blonďák pokračoval dál…: "V každém případě, já nikomu nic dokazovat nemusím. Někteří kouzelníci jsou možná slepí, ale i ti nakonec jednoho dne procitnou a zjistí, že jen jeden z nás dvou je…"

"Syn bývalého Smrtijeda?"

* Ten bastard! * zalykal se Draco nenávistí.

"Mého otce z toho vynechej, Pottere! "

"A proč? Naposledy jsi to byl ty, kdo urážel moji matku!" přerušil ho ledově černovlasý mládenec.

"Ale můj otec nebyl mudlovskej šme-," vykřikl Draco

"Ne, byl to Smrtijed! " skočil mu do řeči opět Harry, kterému se teď krev v žilách přímo vařila.

* - O. *

* - jsem to - ,* namáhal Crabbe svůj mozkový závit.

"To je všechno, co můžeš vidět, co, Pottere! Vidíš jen mého otce! Ale o mně nevíš nic a nikdy jsi ani nechtěl vědět! Už od první chvíle, kdy jsem ti chtěl potřást rukou v prvním ročníku. Už v tu chvíli sis mě hodil do škatulky a oštítkoval si mě! Budoucí Smrtijed! A podívej se na mě dneska! Odmítl jsem se stát jedním z nich, ale tobě je to jedno! Na to ty ohled nebereš, co, Potty?! V tvých očích stále jsem a budu Smrtijed jako můj otec, kterého jsem jen tak mimochodem přímo nenáviděl! Dokonce i teď, když už je dávno po smrti, nenávidím ho stejně, tak o něm přestaň mluvit a laskavě ho už se mnou nesrovnávej! Nikdy!"

Harry byl doslova omráčený prohlášením svého věčného rivala. Byl z toho tak vedle, že vůbec nedokázal vymyslet nic, co by na tohle odpověděl. Ale stejně už bylo příliš pozdě, protože Draco stejně na žádnou odpověď nečekal.

Poprvé viděl Zmijozela takhle naštvaného a vůbec poprvé taky slyšel a viděl v jeho očích takovou škálu emocí. Náhle pocítil, jak ho zalila vlna tolik nechtěné viny.

,, Dra - " zvolal Goyle.

* - zapomněl. * dokončil konečně Crabbe a z hlavy se mu po té námaze doslova kouřilo.

,, - co, " vyrazil ze sebe Goyle namáhavě, ale mladý naštvaný blonďák byl už pryč.

000

Harry si nemohl pomoct, ale během večeře musel neustále přemýšlet nad tím Malfoyovým proslovem z dnešního odpoledne. Seamus na něj přes stůl vrhal vlastnické pohledy a zoufale se snažil s ním alespoň promluvit, ale černovlasý mladík se nemohl soustředit na nikoho jiného, než na Draca… a jeho neobvyklá… podivná slova. Stále mu ještě kroužila hlavou, zatímco se loudal směrem ke sklepení.

*Mám právo to mít… mám všechna práva! Vždyť kdo by to vůbec mohl poznat! Nikdo, všechno je v naprostém pořádku! Ale kdyby to někdo viděl… *

Harry se náhle překvapeně obrátil a shledal, že za ním jde ten zmijozelský sedmák, na kterého narazil už včera. Co skrývá?

*….If you´re happy and you know it, clap your hands. If you´re happy and you know it and you really want to know it, if you´re áááááááhhhhhh! Neeeeee! Už žádnou další píseň! Už mě to leze na nervy!*

*Nikdy bych si nemyslel, že opravdu nastane konec světa! Snape si umyl vlasy! Co se to sakra děje! Nemůžu tomu uvěřit! V téhle škole už vážně není nic normální… a to oblečení, co měl na sobě... *

Snape? Harry otevřel oči dokořán. Umyl si vlasy? Proč?… nebo spíš… Kvůli komu? Mladý Nebelvír ještě nikdy neviděl profesorovy vlasy jinak než mastné a najednou pocítil, jak se mu hrdlo prudce stahuje. To byl přece on… kvůli němu to udělal… s ním přece bude Snape trávit dnešní večer… jeho školní trest.
Harryho ruce se najednou začaly třást.

*A Alastor chtěl, abych uvěřil, že to byl Fawkes, kdo mi ty bonbony jí - jako by je snad mohl dostat skrz svůj malý zobáček… Jestli si myslí, že si ze mě může dělat jen tak blázny, tak to se tedy mýlí... beztak jsem si jistý, že je to on, kdo mi ty bonbóny krade... *

"Ahoj, Harry. "

"Dobrý den, profesore," odpověděl mladík, když ho ředitel míjel.

*Zajímalo by mě, jestli se jí líbím. Ty pohledy, které po mně někdy hází… *

*V dalším zápase je rozdrtíme! Budeme na ně příliš rychlí. *

Harry pohlédl na kapitána Zmijozelského famfrpálového týmu, který ho na oplátku probodl pohledem, načež pokračoval dál.

*Ten si tedy věří, * pomyslel si Harry.

*Ach můj bože, ta hanba!!! Jsem přece ještě mladý a v nejlepší formě! Tak proč? Byl jsem přeci tak vzrušený, tak proč se to muselo pokazit? Řekla sice, že jí to nevadí, že na tom nezáleží… měl bych snad zkusit mudlovskou viagru?… ach ta hanbaaa!!! *

*Zajímalo by mě, jak to udělal, že byl schopný dotknout se špičkou jazyka svého nosu!!*

*S dvanácti galeony ji už budu schopen vzít do restaurace a koupit ji nějaký pěkný dárek k narozeninám. Určitě bude šťastná… *

*Sakra! Zpackal jsem to! Já jsem ji chtěl říct něco romantického, ale prostě jsem zpanikařil! Doprdele! Chápu, že mě uhodila… *

Harry se podivoval nad tím, co asi mladý Mrzimor řekl své přítelkyni, že si vysloužil facku, ale víc už z chlapcových myšlenek neslyšel. Mezitím se objevil před dalším schodištěm a sestoupil dolů. Šel stále hlouběji a hlouběji do sklepení hradu a čím dál se dostával, tím víc byly chodby tmavší a prázdnější. Brzo se objevil v dlouhé, špatně osvětlené chodbě, která ho dovedla až k těžkým dřevěným dveřím, které nevedly nikam jinam, než do kanceláře Mistra lektvarů. Zaklepal na ně. Nemusel čekat dlouho.

,,Vstupte! "ozval se hlas s hřejivou a zvoucí (?) modulací hlasu.

Mladý Nebelvír otevřel dveře a ztuhnul na místě. Měkké zářící světlo zalévalo tmavou místnost. Všude kolem hořel nespočet svíček, které vydávaly kořeněnou a omamnou vůni. Někde vzadu hrála tichá hudba a Snape stál jako socha uprostřed své kanceláře, ruce si nervózně krouticí, zatímco se snažil vnutit své tváři svůj obvyklý apatický výraz. Netušil, že jeho snaha je naprosto zbytečná, protože v něm mohl Harry číst jako v otevřené knize. A to, co nyní mladý kouzelník zjistil, ho zanechalo naprosto omráčeného. Harry vyvalil oči, zatímco se jeho hlavou míhala jedna jediná věta.

* Sakra! On mě chce svést! *

000
KONEC OSMÉ KAPITOLY
 

59 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Všimli jste si zločinu, který se udál na školníkovi Argusi Filchovi?

Ano 90.4% (85)
Ne 1.1% (1)
Netuším o čem je řeč... 8.5% (8)

Komentáře

1 Bellatrix Black Lastrange | Web | 19. listopadu 2009 v 20:34 | Reagovat

To oznámení na konci, není myšleno jako nefunkční odkaz.... je to VÍTĚZNÉ ZVOLÁNÍ! Hezké počtení, přeji.

2 dog | 19. listopadu 2009 v 20:53 | Reagovat

aaaaahhh ja chci v iiic ty mučitelko

3 Maya | Web | 19. listopadu 2009 v 20:55 | Reagovat

Úžasná, skvělá a výborná kapitola :) Skvěle jsem se bavila. Ale nevím jestli se mi to zdálo nebo jsi přejmenovala Filche? ;)

4 Rastamama | Web | 19. listopadu 2009 v 20:55 | Reagovat

Perfektní jako vždy! :D Stejně jsou nejlepší Crabbe a Goyle...:D

5 galadriel | Web | 19. listopadu 2009 v 21:20 | Reagovat

Páni, moc mě potěšilo, když jsem viděla odkaz na pokračování téhle povídky. Drakouš mě dostal, ale to on všude, takže tu nebude jenom za slizkého parchanta? Nebo jenom moje zbožné přání, omluv mojí závislost na téhle postavě :-D Myšlenky těch jeho dvou goril nemají chybu :-D Páni, ten Snape to asi myslí vážně že? Když už si umyl ty vlasy :-D Vážně nádherná a vtipně podaná kapitola, nemůžu se dočkat pokračování :-D

6 Nade | E-mail | 19. listopadu 2009 v 21:36 | Reagovat

Po ukončení předchozího dílu jsem v hlavě mnohokrát převracela, jak bude asi Snape reagovat. Skutečnost mě pobavila. Zdá se, že i superučitel má občas dlouhé vedení. A Crabbe a Goyle ... jejich myšlenkové pochody fakt nestíhám ... :-D
Nemůžu se dočkat pokračování. Díky!

7 Cathrin Kay | 19. listopadu 2009 v 21:38 | Reagovat

Tohle je zkratka skvela povidka xD ... malo u ktere se nasmeju tolik jako tady xD ... Moc dekuji za preklad, myslim ze je zbytecne se rozepisovat jak moc se tesim na dalsi kapitolu xD ♥

8 Fannona | 19. listopadu 2009 v 22:17 | Reagovat

Ahoj,
prekladas fakt suprove,libi se mi to. Jeste od me nemas komentar, ale uz bylo na casem abych ti sklonila poklonu.
Jen tak mimochodem... Neudrzela jsem se - jako ostatne nikdy - a podivala se na original. Nejsem si jista, jestli mas jeste nejaky jiny zdroj, nez jsem nasla ja, ale na tom odkazu, na nejz jsem narazila, povidka konci 12 kapitolou, ale ta by ani zdaleka nemela byt posledni. ???

9 Kiki | 19. listopadu 2009 v 22:26 | Reagovat

saaakra mazec... tohle jde fakt rychle, škoda že asi nepočteme co Sevík provede se Seamusem... hihihihi...

10 Lenny | 19. listopadu 2009 v 22:40 | Reagovat

Néé tohle se nedělá ukončit to v tom nejlepším... Samou nedočkavostí se asi zblázním...

11 Aemi | Web | 19. listopadu 2009 v 22:58 | Reagovat

konečne ďalšia kapitola =D normálne že aaa...nadšená som =D prepána... skvelé... to som teda zvedavá ako dopadne ten "školský trest" =DD ja len budem dúfať že ďalšej kapitoly sa dočkáme čím skôr =D PS:snape s umytými vlasmi? =D normálne nonsens =D chudáčik Harry...ale čo si navaril, nech si pekne zje =D a ja sa na to už teraz celá teším

12 Lucia | 20. listopadu 2009 v 1:10 | Reagovat

Konečne! Nedrž nás v napetí dlho! Rýchlo další diel prosím!

13 Lucia | 20. listopadu 2009 v 13:33 | Reagovat

hurá! Konečne kapča...honem dalšííí.

14 Anabeth | 20. listopadu 2009 v 16:33 | Reagovat

Sakra, tahle povídka je geniální. Z těch Snapeovejch myšlenkovejch pochodů prostě nemůžu. Naprosto úžasný. Už se mocinky těším na SVÁDĚNÍ. Hmmm... to bude jízda:)

15 enedaka | 20. listopadu 2009 v 17:38 | Reagovat

Vynikajcí, rychle další díl, prosííííím :)

16 Bellatrix Black Lastrange | Web | 20. listopadu 2009 v 18:03 | Reagovat

Slečny, honem sem naženu raven, aby se vám věnovala:) Každopádně, vám všem děkujeme za komentáře.

Dovolím si jednou odpovědět,
Fannona: Dle raven, je kapitol celkem 15 kusů, poslední tři jsou prý ve francouzštině (jak už tady hodněkrát zaznělo)-dle starých správ se i těchto kapitol časem dočkáme.

17 Saskya | 20. listopadu 2009 v 18:05 | Reagovat

krásna kapitola .. :-D
LOL :D

18 Fannona | 20. listopadu 2009 v 19:15 | Reagovat

Aha, tak to se omlouvam - vsak jsem psala, ze je tohle muj prvni komentar:) - a tem se nevenuji ani opacne, coz bych od nynejska mela, ze?:) Ale diky za trpelivou odpoved:) A o to je ted cekani prijemnejsi- zjistit, ze jednou snad posledni kapitoly budou, protoze na franinu se fakt nedam :))))

19 Lily | 20. listopadu 2009 v 21:16 | Reagovat

Ach, skvěle se bavím.. je to fakt super tahle kapitola, Severusovi myšlenky jsou opravdu k popukání a to co řekl Draco, bylo vážně zajímavé.. jsem zvědavá co na to Harry, jestli teda vůbec nějak zareaguje.. Teda jen představa Seva "ždímajícího" si ruce - asi bych se otočila na patě a zdrhla..

20 Hatake Jane/I_LOVE_KAKASHI | Web | 20. listopadu 2009 v 21:42 | Reagovat

juhůůůůůůůůů nádheráááá :D dalšííí pleease :))
Jak řekla Lily.... já se též bavím jako ona :) Severus je neuvěřitelný :D

21 Bellatrix Black Lastrange | Web | 20. listopadu 2009 v 23:40 | Reagovat

Děkujeme slečny...
Fannon: To nebylo myšleno, zle...:) Jsem ráda, že jsi to zle nepochopila.
Určitě bys měla, stejně jako všichni, pro nepísmenkovače jsou tu alespoň ty zrádné hvězdičky...*blink*

22 Henry | 21. listopadu 2009 v 12:10 | Reagovat

Jedna z nejvtipnějších povídek, škoda, že kapitoly přibývají tak pomalu.

23 AidrienAssagir | Web | 21. listopadu 2009 v 13:22 | Reagovat

Už se straaaaaaaaaaaašně moc těším na další kapitolu!

24 Andromeda | Web | 21. listopadu 2009 v 21:14 | Reagovat

Tiež ma to sere. Nejde mi urobiť profil na blogu! Musím mať rubriky ako nejaká hlupaňa!

A k poviedke: Super. Teším sa na pokračovanie. Dúfam, že bude skoro, inák sa asi zbláznim :)

25 Hajmi50 | 22. listopadu 2009 v 1:05 | Reagovat

Ouha, Sevík a romantika!!!! Umyté vlasy, zapálené svíčky, tichá podmanivá- předpokládám - hudba. Ach, jsem tak zvědavá jak bude svádění pokračovat.

26 ravenablue | E-mail | 23. listopadu 2009 v 20:18 | Reagovat

Všem mockrát díky za komentáře. Jako vždy mě obrovsky potěšily, navíc jsou veskrze pozitivní, i když určitě se nebojte napsat i své negativní názory.

Maya: Máš pravdu trochu jsem Filche přejmenovala, omlouvám se, ale té chyby jsem si nějak vůbec nevšimla. Třeby nám to tam Bellinka opraví :-)

Teď vás asi všechny zklamu, ale na svádění si budete muset ještě chviličku počkat i na to kdo koho vlastně svede, ale v příští kapitole určitě nějaká akce bude, ne přesně svádění, ale bude to určitě zajímavé, i když jeden s druhým zatím nepřijdou do kontaktu :-)

27 Cat | Web | 24. listopadu 2009 v 14:34 | Reagovat

JOJ, tak to je mazec! Vížně neznám lepší zpestření dne, kdy ležím doma pomlácená a kulhající - jako náš velevůdce House, jen na druhou nohu - a vzdychající bolestí při každém pohybu! To si pak člověk váží čehokoli a pokud je to takováhle povídka.. Hmmm.. :D

28 jesssnape | 24. listopadu 2009 v 20:02 | Reagovat

nééé neééé nééé já chci víc!!! prosím já chci víc!!! to přece nejde, takhle to ukončit... =) vždyť to semnou sekne! =D já už se tak těším na další kapitolku (ravenko bude brzy, že ano??? =D) škoda že tam nebude akcička, dyk já se na ni těším už od první kapitolky! =D no chvilku to snad ještě vydržím... chich vždyť já toho sevíka úplně vydím!!! áááách proč musím mít tak bujnou fantazii... =D tak a teď tě ještě musím pořádně pochválit, nádhera, bomba, úžasné, no prostě jako vždycky =D už se moooc těším na další =D

29 ravenablue | E-mail | 24. listopadu 2009 v 20:35 | Reagovat

jesssnape: jess akcička ještě opravdu nebude, nicméně ta kapitola i tak bude docela žhavá, ujišťuji tě, že ty se svou bujnou představivostí si asi užiješ, vidět Sevíka v té situaci....nech se překvapit....jinak moc děkuji za všechny nádherné komentáře, co mi tady vždycky píšeš, nesmírně si toho vážím, děkuji :-)

30 jesssnape | 25. listopadu 2009 v 20:50 | Reagovat

ááá to je skvělé =)jsem napnutá jak kšanda =D
vůbec nemáš zač! vše co přeložíš je úžasné a já hrozně moc obdivuju, že vždycky dokážeš vybrat tak úžasné povídky a hlavně jak krásně je dokážeš přeložit! to se pak komentáře píšou úplně samy =D
a navíc, kdykoliv mám špatnou náladu, není mi dobře, nebo mám krušné období tak jdu sem a něco si přečtu (třeba přečtu tuhle povídku od začátku =D) a je mi zase fajn =) a za to ti mooc děkuju...

31 ravenablue | E-mail | 25. listopadu 2009 v 22:28 | Reagovat

jesssnape: To já moc děkuji, věř mi, že mě to dělá dvojnásobnou radost, když teď vím, že někomu mou prací dokážu i zvednout náladu, to je pro mě to největší ocenění, moc děkuju jess

32 Bellatrix Black Lastrange | Web | 26. listopadu 2009 v 21:46 | Reagovat

Oh můj Gregory- my je sprznili chudáka Filchyho (tedy jeho jméno, že ano)? Omlouvám se všem přítomným, opravím to. Uteklo to jak mě, tak Ott. No tohle...

Cat: Copak se ti přihodilo můj kostiroste? Soudruh House ti nabančil, když jsi ho opět špehovala pod oknem? (Znám ten pocit, znám-důvěrně!)

33 Cat | Web | 27. listopadu 2009 v 15:42 | Reagovat

Och, Bello, bohužel jsem nedostala svalovou křeč po vyčerpávajícím večeru stráveným špehováním našeho důvěrně známého kulhajícího soudruha. Důvod je mnohem prostší - chytře jsem spadla z valníku a chytře jsem si při tom vyrazila dech, narazila pár žeber a odřela nohu, která si z toho myslí, že je duha a lýtko mi hraje všem možnými i nemožnými barvami. :D

34 Janica | 27. listopadu 2009 v 16:59 | Reagovat

Skvěle se bavím, obzvlášť u myšlenek Brumbála! Perfektní, díky! Strašně se těším na další!

35 ValliSnow | Web | 29. listopadu 2009 v 9:55 | Reagovat

páni to je....drsná povídka!už se nemohu dočkat dalšího dílu!^__^

36 Bellatrix Black Lastrange | Web | 30. listopadu 2009 v 20:04 | Reagovat

Cat: Má drahá, jsem zhýrale sobecky potěšena, že soudruha s holí špehuji momentálně jen já.
Upřímně závidím ti tvou mírně "queer" nohu. Všechno duhové je přec k něčemu dobré.
Upřímně podruhé, jsem ráda, že se ti vede natolik dobře, že jsi schopna naťukat pár značek do počítače...:) Upřímně, jsem sadistka, ale tebe mám ráda Cat.

37 anime-max | Web | 3. prosince 2009 v 19:10 | Reagovat

XDD teeda představit si Severuse v téhle roli, svádění v jeho podání hmmm...Jsem zvědavá jak to dopadne :) A myšlenkové pochody Crabbea a Goyla nemají chybu ^^

38 Nade | 15. prosince 2009 v 20:58 | Reagovat

Oh, Merline! Kdy už přibude další díl? Tohle mě zabije!

39 Slimča | 18. prosince 2009 v 19:25 | Reagovat

Posílám svůj historicky první komentík na téhle stránce :-) Holky - díky!!! Povídka je perfektní a překlad zrovna tak! Těším se na pokračování a moc a moc mačkám pěstičky, aby se k nám dostaly i poslední tři kapitoly. Nalákaly jste mě a já už prostě potřebuju znát konec ;-)

40 Mishana | 19. prosince 2009 v 20:17 | Reagovat

Tohl je nejlešpí povídka, jakou jsem kdy četla a že jsem jich přečetla moc XD Doufám, že brzo přibyde pokračování. Budu ho brát jako vániční dárek :) Moc děkuju za překlad téhle povídky.

41 Shasin | 21. prosince 2009 v 9:37 | Reagovat

Bylo y pokračování..? ;) Třeba jako dárek pod stromeček...

42 Andy Snape | 15. října 2014 v 20:13 | Reagovat

Úžasná povídka :D vtipná, i když trochu OOC (no jelikož Harry a Sev jsou gayové, tak hodně OOC, ale chápeš, jak to myslím), a některý myšlenky jsou vážně žhavý ;-)
P.S.: to ne v anketě o zločinu na Argusi Filchovi jsem dala já 8-), to nebyl zločin, mládež se chce bavit :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama