FOURTH chapter

5. prosince 2009 v 21:02 | ©Bellatrix |  Horká peprmintová čokoláda
Název: Hot peppermint chocolate / Horká peprmintová čokoláda
Autor originálu: BewitchetOne (angl. fan)
Přeložila: Ottawianna
Beta-reader: Ottawianna, malinko jsem koukala i já (Bella)
Fandom: HP
Pairing: Harry/Sirius/Remus (Trio HP/SB/RL)
Pokračování: Ano.
Stručně: Promrzlý Remus hledá útočiště v útulné kavárně, tam však nachází Harryho, mladého muže, který voní jako jeho druh… on však již jednoho druha má. Co s tím dobrosrdečný vlkodlak udělá?
Varování: Alternativní svět, což znamená že se vymyká dějové ose knih, obsahuje homosexuální styk, mezi zmíněnými muži (dva z nich 39letí a jeden 19letý). Navíc obsahuje poznámky z jiného fandomu (Kingdom Hearts). Neobvyklá jména i vedlejší postavy..
Pozn. autora: BewichetOne píše, o tom, že tato povídka je jako její dítě, má ji moc ráda, i proto, že je jedna z jejích nejdelších děl (co se množství textu týče). Žádá a prosí o komentáře a žádáme a prosíme je i my..

UPOZORNĚNÍ! KAPITOLA MLÁDEŽI NEPŘÍSUPNA. RATING +18


000

Poznámka: Já Bellatrix prohlašuji, že jsem toto poslední (extra alternativní) pokračování této povídky nezbrzdila záměrně, ale je to moje vina. Holt jsem lemra líná. Tak tedy hezky si to užijte a jako slušně vychované děti napište drahé Ottawiannce komentáře, nebo budete psát pojednání o třech svitcích! Tak jest!

000"Siriusi!"

"Ano, lásko?"

"Kams dal tu krabici s texty o obraně proti černé magii?"

"Kterou krabici? Máš jich asi sedm," křikl Sirius nazpět na svého milence a obrátil své bouřkové oči v sloup. Černovlasý mladík napříč od něj se pokusil skrýt v dlani krátké uchichtnutí. Sírius se na něj na oplátku zazubil a hravě na něj mrkl.

"Nemám jich sedm!" zvolal Remus v odpověď rozhořčeně z vedlejší místnosti ve které byl. "Jsou tu jen dvě krabice a jedna je z poloviny plná texty k přeměňování, a je to ta krabice, kterou hledám! Nemáš jí nahoře u sebe?"

"To nemůžu říct," zazpíval Sírius, zatímco otevíral krabici, před níž klečel, a nevšímaje si poklopu z ní vytáhl čisté, složené oblečení, aby jej následně podal Harrymu. "Nevíš, kde ta jeho krabice je, lásko?"

"Možná je na záchodě?" navrhl Harry. Sírius zkrabatil čelo a jen ztěžka se snažil zůstat soustředěný, když se Harry ohnul, aby položil věci do nejnižšího šuplíku, tmavě zbarvené džínsy se natáhly a daly tak možnost vidět jeho lákavý zadek.
"Proč bychom dávali krabici knížek na záchod?" zeptal se Sírius a zmateně se podrbal na hlavě.

"Nevím, ale neměli jsme zrovna organizované stěhování," řekl Harry a narovnal se, za vteřinu se dostávající k hromadě oblečení, kterou k němu Sírius natahoval. "Nevím, kam jsi dal tu krabici."

"Proč myslíš, že jsem tu krabici měl?" zeptal se Sírius skoro rozhořčeně, jak se sehnul k teď už prázdné krabici, a pak se přesunul k jiné.

"Remus se snažil dávat krabice do vhodných místností a vy dva jste nechtěli, abych zvedal cokoli těžkého-,"

"Nemůžeme přece zranit našeho druha!" poznamenal Sírius, ale Harry jej ignoroval a pokračoval ve svých myšlenkových pochodech.

"Takže jsi jediný, kdo tu krabici mohl držet."

"Siriusi, proč je ta krabice na záchodě!" zakřičel Remus a Harry se zahihňal. Sírius rozmrzele sešpulil rty.

"Dobře, ta krabice je na záchodě," zareptal.

"Očividně," řekl Harry a přivřel své výrazné smaragdově zelené oči. Sírius hravě na mladšího muže sklapl zuby, vychutnávaje si zvuk druhova smíchu, který způsobilo jeho hravé gesto.
Remus se objevil mezi dveřmi, k hrudi tiskl hromadu knih a na pohledném obličeji měl nepatrně rozmrzelý úsměv. "Promiň, Náměsíčníku," řekl Sírius rozpačitě a vyslal k němu sladký úsměv. "Nekoukal jsem se na nálepku na krabici."
"To vidím," poznamenal Remus suše, ale jeho jantarové oči jiskřily. Obrátil svůj pohled k mladému druhovi. Harry se na něj plaše usmál, ale pak ostýchavě sklonil hlavu.
Remus mlaskl jazykem a přešel k černovlasému mladíkovi, za chůze přesunul těžké svazky pod jednu svou paži, aby volnou rukou mohl pod Harryho bradu vložil prst a donutit ho tak setkat se s jeho vlkodlačíma očima. "Nic takového," zaševelil Remus.

"Omlouvám se," řekl Harry tiše.
Sirius přistoupil bliž ke svým dvěma druhům a ovinul se kolem Harryho zad, udělal jemně nespokojené tss, zatímco nosem šťouchal do líce mladšího muže tak dlouho, dokud Harry nezaklonil hlavu proti jeho rameni a nepodíval se na něj krásnýma očima. "Žádné omluvy," zašeptal.

"O-," začal Harry, ale Sirius jej zarazil.

"Nic takového," vydechl muž předtím, než své rty přilepil na ty Harryho. Mladý zelenooký muž zavrněl v mdlém polibku a zvedl jednu ruku, aby se jí proplétal v Siriových jemných vlasech. Remus hladově zavrčel, oči potemnělé, jak se díval na ty dva, zaměstnané svým hlubokým, zdlouhavým polibkem. Harry se pro něj natáhl a Remus se mu přitiskl na hruď a něžně vzdychl, jak se mu Harry volnou rukou probíral v pískově hnědých vlasech.
Remus zaútočil svými rty na Harryho neodolatelné hrdlo, které láskyplně sál a štípal, zatímco cítil ten zbožňovaný pocit, jak si jej Harryho ruka ve vlasech přitáhla a jemné vzdychy mu vibrovaly kůží pod rty. Mladší muž se odtáhl z dosahu Siriova polibku, dech mu unikal ve zběsilém funění, jak mu dva muži trápili
krk z obou stran, a jakmile se Remus jal sundávat mu džíny, Sirius mu začal sundávat košili.

"Počkejte," vydal ze sebe Harry, právě když zaklonil hlavu dozadu, čímž svým milencům poskytl ještě lepší příležitost dostat se k jeho krku. "Tohle nemůžeme."

"Je to náš dům, takže nevidím důvod, proč ne," uculil se Sirius, špička jeho jazyka cestující vzhůru po Harryho krku. Mladší muž zalapal po dechu a zachvěl se mezi dvěma dalšími, rukou schovanou v Removo jemných vlasech sklouzl a spočinul u sebe, jak Remus klesl na kolena.

"Moji rodiče …," vydechl Harry a ještě víc vyklenul své boky blíže k jemným rtům, co mu přejížděly přes ztopoření v boxerkách. "Brzy tu budou."

"Zaklepou," uklidňoval ho Sirius, jeho prsty teď, když už měl tričko svlečeno, konečně nacházející Harryho bradavky.
Harry se bez dechu zasmál a divoce se třásl, jak si Sirius pohrával s jeho hrudí. Remus stáhl jeho spodky, penis tak volně trčel a zapříčinil, že oba dva jeho milenci z toho pohledu vzrušeně zasténali. "Očividně mého tátu moc dobře neznáš," vzdychl Harry a olízl si suché rty.

"Neznám," souhlasil druhý černovlasý muž a vložil na Harryho líci něžný polibek, zatímco dokončoval manipulaci s malými ztopořenými pupeny, usazenými na vrcholu jemně opálené hrudi. "Ale teď tak nepřemýšlej; jen si to užívej." S těmito slovy Remus spolkl Harryho chloubu až ke kořeni, Harry hlasitě vykřikl a přirazil mu vstříc boky, zoufale se dožadující více toho perfektního vlhkého tepla.
Remus hltal hladově svého mladého druha, když se stáhl, tak prudce sál a kmital jazykem proti žaludu, dokud se znovu neponořil pro více z Harryho chutě. Harry v Siriově sevření divoce naříkal a hekal a kroutil se a lapal po dechu. Remus si byl jistý, že kdyby jej druhý muž nepodpíral, Harry by se sesul na podlahu.

"Prosím," zaskučel Harry a zatřásl hlavou. "Prosím, přestaňte, tohle nemůžeme."

"Samozřejmě, že můžeme," zavrněl Sirius, zatímco rukou přejížděl dolů po Harryho hrudi a břichu, špičkami prstů hravě putoval po Removo horním rtu a způsoboval tak, že oba dva jeho druzi hlasitě sténali.

"Ale mí rodiče -," zkusil Harry znovu něco namítnout. Sirius jej ostře štípnul na krku. Harry vyjekl.

"Neřekl jsem ti, aby sis to užíval, co?" zamumlal Sirius. "Poskytni Removi svůj vstup, Nádherný," syknul. Harry zalapal po dechu a divoce se prohýbal. Oči za brýlemi měl široce rozevřené, nevidomě zírající na strop, zatímco Sirius proplétal svou ruku v Remových vlasech.
"Siriusi," vydechl Harry. "Reme."

"Je po tobě hladový, Harry," dokončil Sirius, jak svou vlastní erekcí třel proti Harryho zádům. Remus na potvrzení hlasitě zasténal, svíraje Harryho boky, a jal se sát penis ve svých ústech ještě prudčeji. "Dej mu, co chce."

"Už téměř jsem," zalapal Harry náhle po dechu a hruď se mu zběsile zdvíhala a klesala.

"Ano," zašeptal Sirius, oči tmavé a chtivé. "Pusť, pusť to pro nás."

"Já … já," zakoktal Harry, tělo napjaté a připravené na dosáhnutí vrcholu.

PRÁSK!

"Fajn, přestaňte obtěžovat mého syna a sejděte dolů!" zařval z dolního poschodí James Potter, čímž polekal ty tři v pokoji. Remus se rychle odtáhl a Harry hned nato vykřikl, jak jeho ztopoření obklopil studený vzduch. Sirius s výkřikem vyskočil a obrátil svou hlavu tak, aby se podíval na doširoka otevřené dveře místnosti, oči rozzlobeně zúžené. Remus vypadal rozčileně také, čelo měl hněvem zkrabacené, zatímco se jeho oči pomalu měnily zpět ze zlaté na jantarovou.
Harry zakňoural, pokleslý v Siriových pažích, s každým nádechem z něj unikalo jemné zafňukání. Jeho penis byl stále tvrdý, lesknoucí se Removými slinami, vrcholek fialový a z něj unikající prvotní sperma. Sirius mu dal něžný polibek předtím, než mladšího muže přesunul k teď již stojícímu Removi. "Půjdu zkusit rozptýlit Jamese, ale moc dlouho čekat nebude."
Jak na důkaz Siriových slov James zahalekal: "Ahóoooooj, já vím, že tam vy tři jste! Doufejme, že oblečení a ve vší slušnosti!"

"Jdi," zašeptal Remus. "Mám štěně." Harry zamumlal, zatímco se třel o břicho druha v zoufalém pátrání po frikci.
Sirius jim dal oběma rychlý polibek, srovnal si džíny a rychle vykráčel z místnosti, zatímco jeho bouřlivé vítání proplouvalo domem. Remus se podíval dolů na Harryho, který na něj vykoukl skelnýma očima. "Říkal jsem ti, že bychom neměli," zašeptal.
Remus se suše uchechtl. "Tos říkal," zamumlal. "Budeš v pořádku?"

"V pohodě," řekl Harry a s námahou se zvedl. Jeho erekce už začínala uvadat, ale boxerky i džíny měl stále kolem kotníků a bránily mu v pohybu.

"Večer ti to vynahradím," slíbil Remus, hlas ochraptělý touhou. "Já-,"

"Pšš!"řekl Harry spěšně a přes ústa Removi položil prst. Byly pod ním jemné a buclaté. "Víc už toho neříkej, nebo nebudu už nikdy schopný sejít dolů a vidět mámu s tátou." Remus se ďábelsky zazubil a rychle Harrymu olízl prst před tím, než začal mladšímu muži pomáhat se sebrat.


"… hodně štěstí, drahý Harry! HODNĚ ŠTĚSTÍ TOBĚ!" křičeli čtyři dospělí nemelodicky. Harry se potěšeně zasmál, přestože jeho tváře jasně zčervenaly rozpaky. Malý dort; perfektní pro pětici v domě; byl posazen před oslavencem, zatímco v podložené cukrovince plápolalo vesele šest svíček.

"Sfoukni svíčky!" zavýskl Sirius, ohromný úšklebek pokrývající jeho líbezný obličej. Harry se zazubil a udělal, o co jej muž požádal, načež ponořil místnost do tmy, zatímco lidé okolo něj nadšeně tleskali. Remus švihl hůlkou k rozsvícení a místnost zaplavilo jasné světlo.

"Oslavenec dostane kousek jako první,"rozzářila se Lily, zdvihla dezertní nádobí a lehce rozkrájela dort na pět částí. Remus podržel talířek a Lily na něj položila jeden z ohromných kusů dortu, následně si sedající před svého syna, aby mu následně vložila na vršek rozčepýřených černých vlasů polibek. Harry se na ní usmál, oči mu divoce jiskřící štěstím.

"Díky, mami," řekl. Lily se usmála a naservírovala zbytek dortu ostatním přítomným v místnosti, každý přežvykujíc část své porce.

"Co na tvé narozeniny plánují tví přátelé?" zeptal se James Harryho zvědavě. Starší Potter byl totiž informován, že přátelé jeho syna z práce by jej vzali ven až zítra, den po narozeninách, jelikož narozeninový den byl pouze pro rodinu. Harryho ve skrytu duše potěšilo, že se jeho přátelé rozhodli právě takto; nevěděl totiž, zdali by byli schopní vypořádat se s otcovou zvláštností.
"Vlastně nevím," přiznal Harry s pokrčením ramen a olízl stopy ojínění z nože. Sirius a Remus na něj zírali, na vlastní dorty náhle zapomněli, zatímco jejich oči ztmavly chtíčem. Lily se zatvářila obezřetně; ačkoli došla k názoru akceptovat tento vztah jejího syna s jejími dvěmi spolužáky ze školy (vlastně byla docela šťastná za svého syna, ten byl od té doby očividně šťastnější, než kdy jindy předtím), vážně nechtěla vidět, co by se mohlo dít za zavřenými dveřmi.

"Jamesi," pročistila si Lily nervózně hrdlo a položila svůj talířek na stůl. "Myslím, že je čas na to, abychom šli."

"O čem to mluvíš?" zeptal se James, zmatený a nedávající pořádně pozor. Harry byl také na rozpacích z matčina náhlého prohlášení, díval se zmateně na rusovlásku, ale dál pokračoval v pobíhání svým jazykem tam a zpět po noži. Siriusova ruka našla tu Removu a Sirius jí pevně sevřel, zatímco se snažil ovládnout svou touhu. Remus se snažil bojovat úplně stejně, jeho tělo hučící napětím.

"Jsem si jistá, že Harry má dárky k otevření a my doma máme ještě … udělat … prádlo," zalhala Lily a vytrhla svému manželovi talíř s napůl nedojedeným zákuskem, vyvádějíc jej z místnosti a směrem k hlavním dveřím.

"Prádlo? Lily, vždyť jsme prádlo udělali včera večer!" zaprotestoval James, zachytil se za futra kuchyňských dveří a přirostl nohama k zemi. Jeho rusovlasá žena mu položila plošky dlaní na záda a pokračovala v tlačení, přidávajíc i veškerou svou váhu za pouhý podnět, ale její manžel neustoupil.

"Jamesi, ty i já víme, kolik tvých ponožek se nahromadí za pouhý den," rozzlobila se Lily.

"Říkáš, že moje nohy smrdí?" zavtipkoval James a podíval se přes rameno na svou probíjející se ženu. Lily zavrčela, napřímená, a pak dloubla černovlasému muži loktem do páteře. James vyjekl a vklopýtl do vstupní haly. Lily jej urychleně následovala.

"Zítra jsem tu jak na koni, zlatíčko," zavolala žena na svého syna zpětně, zatímco si již obouvala boty a otevírala hlavní dveře. "A šťastné narozeniny!"

"Lily, vždyť jsem ještě neskončil se svým dortem!" zakňučel James, jak byl vystrkován ze dveří, boty letěly za ním a udeřily jej do zadku.

"Koupíme nějaký na cestě domů," řekla Lily a dveře se za ní s prásknutím zavřely. Harry zamrkal, šokován zíral na vchod a jen žasl nad tím, co se právě stalo.
Pročistil si hrdlo. "No, tohle bylo … neobvyklé."

"Tvá matka je velmi chytrá žena," zamručel Remus, zatímco se stahoval k mladšímu muži. Harry otočil na vlka překvapené oči. Dech se mu zasekl v krku, jak uviděl žhnoucí pohled v těch jantarových očích, jež začínaly vířit zlatem.

"Remusi, co …," vydechl Harry, vstal ze židle a udělal pár klopýtavých kroků vzad, jen aby následně vběhl k svému druhému milenci. Sirius obtočil paže okolo Harryho štíhlého pasu, kroutil svými boky k mladšímu muži a nechal jej pocítit svou bouřící erekci, uvězněnou v džínech.

"Dlužíme ti něco z dřívějška, ne, Nádherný?" zavrčel Remus, načež učinil cestu, aby si stoupl před Harryho a vložil ten nádherný obličej mezi své hřejivé, obrovité dlaně.
Harry cítil, jak mu srdce začalo bít v hrudi, jeho vlastní penis se začal zvětšovat, zatímco vydal zemdlelý vzdych. "Ale," vydechl, "mí rodiče."
"Teď už jsou pryč," odpověděl Sirius. "A dnes večer se nevrátí."

"Takže," dokončil Remus, když jeho druh ochabl, "nás už nic tentokrát nevyruší." Políbil něžně Harryho nos, s planoucím chtíčem v očích z vyhlídky na takovýto postup věcí budoucích. "Věřím, že je čas na to, abychom ti
já a Sirius dali dárek k narozeninám."
A Harry byl se stenem smeten do Siriových paží a hnán do horního poschodí, dort na stole opuštěn a zavírající se dveře s prásknutím ozývajícím se rozlehlým domem.

000

Omlouvám se za ten podklad, ale mám tady drobné problémy...:)
 

48 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 P. | 5. prosince 2009 v 22:16 | Reagovat

Krása. Jako vždy. :)

2 AidrienAssagir | 5. prosince 2009 v 23:06 | Reagovat

Ach... *slintá blahem, neschopná slov*

3 Rastamama | 6. prosince 2009 v 10:13 | Reagovat

Výborné.:) Až na ten konec. Takhle to blbě utnout.:D

4 Saskya | 6. prosince 2009 v 11:22 | Reagovat

:-D krásne :)

5 Nade | E-mail | 6. prosince 2009 v 15:56 | Reagovat

To byla úžasná povídka. Přečetla jsem ji dnes celou a jsem nadšená. Super!

6 Erumoice | 6. prosince 2009 v 23:04 | Reagovat

Hodně neobvyklá povídka, ale o to víc se mi líbila.

7 Andromeda | Web | 7. prosince 2009 v 18:38 | Reagovat

Vrrr, vrrr...
To bolo tak úžasné!

8 14laura | Web | 11. prosince 2009 v 20:55 | Reagovat

Ahoj nechceš spřátelit blog?

9 Amanda | 16. prosince 2009 v 21:32 | Reagovat

Úžasné nemůžu se dočkat další kapči ááá jak má tohle člověk vydržet??

10 Ottawianna | 24. prosince 2009 v 12:10 | Reagovat

Díky všem moc za komentáře, souhlasím s Erumoice, hodně neobvyklé, proto jsem se i velmi ráda pustila do překladu. Ale obávám se, že tahle kapitola byla už poslední a pokračování povídky je tak bohužel v nedohlednu. Nu, uvidíme, že?

11 Mouldy | Web | 30. prosince 2009 v 18:27 | Reagovat

Oh bože, to bylo... úžasný! Tahle kapitola fakt boží, já se lámala, když tam ten James přišel xD
Je to taková jemná povídka s úchvatně volenýma slovama... tleskám x))

12 Mekare | 11. února 2010 v 15:57 | Reagovat

boze dufam ze to bude pokracovat.. je to uplne.. ..nadhera, ta to trojica sa mi velmi paci *moje oblubene postavy spolu, proste sen*.. skvele, pekny prekladyk.. dakujem zanho..

13 Zuzana | 8. března 2011 v 18:42 | Reagovat

Zvláštna poviedka. Nie som fanúšikom Harryho a úplne by mi stačila dvojica Sirus a Remus, ale bolo to zaujímavé. Ďakujem za preklad, bavila som sa.

14 Sandy | 5. září 2011 v 22:02 | Reagovat

Áááááá! Bože! To je ta nejúžasnější, nejfantastičtější věc, jakou jsem kdy četla! Miluju Remuse se Siriusem a Harry k nim vážně sednul (později i lehnul, že ;)) Tak sladký a zároveň tak vášnivý... Jednička s hvězdičkou osmkrát podtržená!

15 Reehan | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 14:16 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

16 Krevetka | Web | 6. ledna 2012 v 19:33 | Reagovat

áh :D zbožňuju tuhle povídku :-D a ráda bych si přečetla další kapitolku :-D myslíte, že byte jí sem mohli hodit prosíím :-)

17 Tamir | 13. ledna 2012 v 23:56 | Reagovat

Jen stručně - moc pěkné! Ha/Re/Si je jedna z mých oblíbených trojic, bohužel jen málokdy dobře zpracovaná... ;-)

18 Karin | 14. května 2018 v 20:14 | Reagovat

Kouzelná povídka.********* :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama