Drabble for Pajuška

27. března 2010 v 15:02 | ©Bellatrix |  ©Drabbles
I´m brutal masochist! Aneb jak jsem poznala Čelachovice na Hané a hodinu seděla na kolejích.


000

Slíbila jsem, že sepíšu článek o jednom dni, a tak jsem se jaksi rozhoupala, né, nepřišlo na mě kyselo, asi hořko, dnes to není ani nostalgie či delirium, nehoupal se žaludek, nýbrž houpala jsem se celá, až jsem se jaksi dohoupala do Prostějova.

Tam jsem, prosím pěkně, vystoupila z několikakolového dopravního prostředku značky Student Agency a moudře se rozhlédla. Né jako na rozhledně, samozřejmě, koukala jsem jako na přechodu pro chodce, tak jak mě to naučili - nejdřív doprava, potom doleva. Zmerčila jsem Alberta a v tu chvíli bylo zle, vytáhla jsem svůj hovorový stříbrný přístroj, kterému láskyplně říkám waly-uny sex a zavolala si na pomoc svou věrnou Pajušku, která mě přirozeně nesnáší a přirozeně nejezdíme obě na stejné místo ze stejně přirozených důvodů, jako proto, že Koperníkův plán ohledně kulaté země, zdá se, vyšel. Bylo to v srpnu, sluníčko svítilo a dnes je tomu skorem rok. Každopádně po včerejší debatě se slečnou Všechno-vím-všechno-znám, jsem usoudila, že je na čase se zmínit, jelikož nabývám dojmu, že jí začíná definitivně harašit.

A jelikož vím, že kdybych to v podobně dementním duchu popisovala i nadále, zhanobila bych tak celou naši výpravu, a tak jsem se rozhodla můj pobyt u předrahé soudružky Pajušky, co? Nu ano, zveršovat!

Seděli jsme ve vlaku,
to vám bylo nátlaku!
Před náma se babky paří,
které se prý lépe ukázat dekolt podaří.
Těžká volba, váháme,
však vzápětí na huby padáme,
když zmerčíme u jedné podpatky na platformě,
za které by se nestyděl ani transexuál z MASHE v rádoby uniformě…

Takže dost! Tohle nepůjde, moje ego tímto počinem velmi utrpělo.

Vystupujeme z vlaku trapnosti a imaginárních veršovaných báchorek.

Mimochodem se tímto Pajušce omlouvám za to "rychlé" jednání, ovšem ona mi za ty její mimozemské aktivity taky dluží omluvu! A ještě mi neposlala dárek k Vánočnímu krveprolití, tuíž jsme si co? Kvit.

Zadaná slova: tučně vyznačená kurzívou
Počet slov: 155 kousků
Zadáno na papírek od hranolek od společnosti McDonald.

000


Albusi, Albusi, kdybych vás tenkráte nezabil, mohl jsem dále vařit své lektvary v poklidném vlhkém sklepení, a zatím…

Severus Snape se rozhlédl po bílé, bohatě vypolstrované místnosti. Jako z dálky, jako z jiného světa k němu doléhaly stále tytéž věty.

"Jsem tlustá!"
"Né, já jsem tlustá!"
"Jsi tlustá!"
"Nejsem tlustá!"

… a zatím jsem skončil jako druhořadý, nedoceněný psychiatr, specialista přes komplexy.

"Jen se podívejte, pane doktore! Vždyť vypadám jako Titanic!" ječela deprimovaná Belluška a jala se třískat hlavou o vypolstrovanou opěrku křesla.

Velkolepá monstrózní loď…

"Přesně! Za to můžou ty rychlovky z McDonaldu!" zasupěla Pajuška a začala si vztekle okusovat nenalakovaný nehet.

…proto jsem vždy dával přednost kapalné stravě.

"Dost, dámy! Uznávám bez boje, že do noční košile se asi ani jedna nevejdete, ale není všem dnům konec. Navíc, nebudeme si přece kazit večer malichernostmi."

A jako dobrý doktor jim naordinuji jedinou spolehlivou léčbu na řešení komplexů - sex.
Merlin ví, že tady budou pozítří znovu…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajuška | Web | 27. března 2010 v 15:34 | Reagovat

Wau, skládám poklonu, drabble bylo úžasné. :o) Ale do té sexy noční košilky by second hand jsme se vlezli, takže je to s námi dobré. :-)

A u té básničky byla nejlepší ta část s těma babkama. (Nic proti důchodcům, ale některým těm magorům v MHD bo autobusech vážně hrabe. Odmítají vás pustit, jen protože jim igelitka na druhé sedačce přesahuje o dva mm ("Ale já tady mám tašku"), ale běda když vy máte tašku na druhém sedadlo. Mno, nebude se vztekat a nebudu to sem zatahovat, to je zase jiné téma.)

A k těm mimozemským aktivitám... Zrovna jsem koukala na Čtrvtý druh, když mi od tebe došla esemeska. Belluš, strašně jsem se lekla. Jeden ten chlápek byl právě v hypnóze a strašně vyšiloval a mě tam přes celej pokoj začně pípat mobil. Fuj... Těš se na příští telefonát, ale mám pro tebe jednu dobrou zprávu - bude to až za dlouho, po mém posledním výpisu, který přesáhl hranici sedmi stovek (ono to zase není tak moc, i když rodiče mají asi jiný názor), dlouho volat nebudu. Nejdřív tak 1. dubna. :-D :-P

2 pusy | Web | 10. dubna 2010 v 10:51 | Reagovat

severus snape by byl jediný psycholog na světě, k kterému bych byla ochotna jít. a ani bych nemusela mít žádný problém..:)

ano, má drahá, i igelitový pytlík.. ono to bylo napsáno po zhlédnutí American Beauty. a vida, přece jsem našla něco, co nás zřejmě zabít nemůže - a nebýt tebe, ani bych si toho nevšimla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama