Kapitola druhá

1. května 2010 v 15:49 | ©Bellatrix |  Miluju tě proklínat
Miluju tě proklínat
Název povídky: I Just Love to Hex You/ Miluju tě proklínat
Autor originálu: Skupina autorů RoundRobin (fanfiction.net)
Autor kapitoly: Goldenpaw
Přeložila: ravenablue
Beta-reader: Ottawianna (Děkujeme jí, vážíme si jí a máme ji opravdu rády.)
Fandom: HP
Pairing: HP/SS
Pokračování: ano, 12. kapitol
Stručně: Harry je v sedmém ročníku a učitelem OPČM není nikdo jiný než starý známý Severus Snape. Co všechno se stane, když Brumbál opět po Snapeovi požaduje doučování Harryho?
Varování: slash, 18+
Věnování: Všem poctivě komentujícím (tj. vděčným) čtenářům a čtenářkám.


000

Předtím, než mohl Harry jakkoliv zareagovat, vytáhl Severus Snape svou hůlku a křikl: "Amens Aestuo Amorous."

Harry až musel zavřít oči pod tou sílou pocitu, který se hnal jeho krevním oběhem závratnou rychlostí přímo k jeho… ach ne. To ne, tohle je naprosto špatně. Pomalu otevřel oči.

Tam, sedíce pouhou stopu od něj, byl Severus Snape - jeho nenáviděný profesor a prokletí jeho mladé existence. I když, najednou se mu zdál tak nějak odlišný. Něco s ním nebylo v pořádku. Tak se na to podíváme. Ano, stále ještě vypadal hrozivě a nerudně, i přes jeho velkou únavu. Jeho vlasy byly stále mastné. Myl si je vůbec někdy? Kde je tedy zakopaný pomyslný pes? Snape vypadá stejně… až na to že… až na to, že mi teď tohle všechno připadá zatraceně sexy.

Severus, který předpokládal určitou změnu chování, se radši postavil, připraven se tak bránit jakémukoliv kroku, který by od chlapce mohl přijít.

*Sakra, to ne! Přemýšlel jsem teď o Snapeovi jako o nádherném a sexy? To snad ne!* myslel si naprosto zděšený Nebelvír.

Harry se tomu ale prostě nemohl ubránit. Náhle ho popadlo velmi silné nutkání se na toho muže prostě vrhnout… a líbat ho, dokud by jim nedošel všechen kyslík. To nebyl až tak špatný nápad, nebo byl? A kdyby jeho profesor nedostatkem kyslíku náhodou omdlel, náležitě by toho mohl využít…

Mladík už nyní nebyl schopný své tělo ovládat, k jeho učiteli jakoby ho táhla nějaká neznámá síla. Udělal tedy pár kroků dopředu, kde se ona postava rýsovala v celé své kráse. Takto pokračoval, dokud mezi nimi nezůstala téměř žádná vzdálenost.

Mladý Nebelvír zhluboka nasál okolní vzduch a do nosu ho okamžitě udeřila nějaká úžasná vůně. Bože, to byl on - Snape… voněl přímo nádherně. Jako zakázané ovoce, které viselo na větvi stromu touhy.

"Nepoddávejte se tomu, Pottere, bojujte s tím!" vybuchl Snape.

Merline, ten hlas. Tak hluboký a sametový. Jako hedvábná síť pavouka, který k sobě vábí své oběti. A Harry chtěl být obětí… ach ano, moc to chtěl… být uvězněn v těch hedvábných vláknech, a pak být hladově pozřen.

Zvedl hlavu a jeho pohled se setkal s těma hlubokýma tmavýma očima. * Kdybych do těch temných hlubin spadl, mohl bych se v nich úplně ztratit. Chtěl bych to. Mít tu možnost a prozkoumat ty záhadné hloubky, dosáhnout až těch nejhlubších tajemství, která jsou ukrytá až na samotném dně.*

Pozvedl ruku a pohladil, jak vzápětí zjistil, úžasně jemnou tvář.

"Vy se proti tomu vůbec nebráníte! Snažte se! Soustřeďte se!"

"Ale, pane profesore, já jsem dokonale soustředěný," prohlásil Harry, který se zašklebil a dodal: "Na vás."

Než mohl Snape jakkoliv zasáhnout, přitiskl mladíček své rty na ty jeho. Severus byl příliš šokován, než aby se mohl v dané chvíli bránit, a tak tam zůstal stát jako solný sloup.

*Obvykle trvá přece daleko déle, než kouzlo rozvine svou plnou působnost,* problesklo mu hlavou. Ze své strnulosti se probral až ve chvíli, kdy Harry svým jazykem obkroužil jeho dolní ret. Prudce ho odstrčil.

"To stačilo, Pottere. Očividně jste tak neschopný, že nemůžete překonat ani tohle jednoduché kouzlo!" posmíval se Snape, když pozvedl svou hůlku, aby provedl příslušné protikouzlo.

Než však stihl ona spásná slova vyslovit, byl prudce sražen k zemi. Jak se na něho Harry vrhl, hůlka mu vyletěla z ruky a odkutálela se na druhý konec místnosti.

*Sakra! Mám to ale dneska štěstí!* neopouštěl ho jeho sarkasmus ani v tuto chvíli.

Harry jejich nové pozice ihned využil k tomu, aby si obkročmo sedl na jeho klín. Následně mu ruce doslova přišpendlil nad jeho hlavu, tisknouce ho tak svým tělem ještě víc k podlaze.

Severus sebou začal zmítat, aby se z potupného sevření vymanil. Jaký však byl jeho údiv, když zjistil, že se vyprostit prostě nemůže. Sakra, kdo by to byl tušil, že ten hubený kluk má takovou sílu.

"Bojuješ předem prohranou bitvu. Moc dobře víš, že po mně taky toužíš," šeptal mu Harry svůdně do ucha.

"A teď ti ukážu, jak moc tě chci já… jak moc tě potřebuju, jak moc toužím slyšet tě křičet moje jméno, prosit mě o víc, prosit mě, abych nepřestával… a věř mi, ty budeš křičet a prosit… to ti slibuju," a aby svá slova ještě víc zdůraznil, vyrazil svými boky proti těm Severusovým.

"Sakra!" uniklo Severusovi tlumeně. Situace, která už byla i tak dost zlá, se ještě zhoršila, když ucítil známé pnutí ve svých slabinách. Ne, to ne, on v žádném případě nebude vzrušený tou blízkou přítomností Harryho Pottera! Jakkoliv by ho ten malý spratek mohl dráždit, on nikdy…. *Příliš pozdě!* pomyslel si hořce Mistr lektvarů, když Harry opět zopakoval onen pohyb svými boky. Černovlasý mladík teď svoji pozornost soustředil na Snapeův krk, čehož ten rychle využil a převrátil Harryho dosti drsně a bolestivě pod sebe.

"Dobrý Bože! Jestli jsi chtěl být nahoře, stačilo prostě jen říct! Není třeba se hned vztekat a být nevrlý!" kňoural Harry, který si mnul bolestivě naražené temeno hlavy.

Snape jen zavrčel a namáhavě se sebral ze země, rychle získávaje zpátky svou hůlku. Obrátil se k Harrymu, který už se k němu opět blížil a rychle zamumlal protikouzlo. S pobavením sledoval, jak se najednou Nebelvír zarazil a jak se jeho tvář rozsvítila tím nejzářivějším odstínem červené, jaký měl kdy tu čest vidět.

"P-P-Profesore????… Proboha… že jsem teď právě neudělal… Merline… já… nechtěl… já… já…," koktal zmateně mladík.

"Bylo to jednoduché kouzlo lásky, Pottere! Předpokládal jsem, že pro Vyvoleného bude hračka ho zvládnout, po všech těch dobrodružstvích, kterými se tak rád chlubíte," nezapomněl si jedovatě rýpnout Snape.

"Dobře," promluvil Harry, teď už naštvaně, "možná, že bych ho i mohl zvládnout, kdybyste se ovšem uráčil sdělit mi, proti čemu vlastně budu stát a co je vůbec náplní těchto lekcí!"

Snape otevřel ústa v odpověď, ale hned je zavřel, když zjistil, že ho správná slova prostě nenapadají. I když to nenáviděl, tak musel připustit, že Potter měl pravdu. Ne, že by mu to kdy přiznal do očí. "Nepřítel vám také neoznámí, jaké kouzlo se na vás rozhodne vrhnout. Tak tedy, abyste příště věděl, proti čemu se budete bránit, napíšete čtyři svitky pergamenu o kouzlech a lektvarech lásky. Jak působí, jejich přesné následky a jak se proti nim bránit. A buďte tyto znalosti schopen použít během naší následující hodiny. Teď vypadněte!"

*Ano,* myslel si Snape, *to byla dost dobrá odpověď.*

Harry ho na pár vteřin propaloval pohledem, než se zlostně obrátil na podpatku a opustil třídu. Hned, jakmile za ním zapadly dveře učebny, přejel se prsty lehce přes rty. Stále ještě na nich mohl cítit Snapeovu chuť a vůni jejich políbení… ach bože, to bylo tak nádherné. *Ne, to nebylo… jak dlouho potom ještě tahle pitomá kouzla účinkují?* myslel si Nebelvír nabručeně, když se ploužil směrem ke knihovně. Jestli má napsat čtyři mizerné svitky pergamenu na ta prokletá kouzla lásky, měl by začít okamžitě.

000

 

39 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanch | 1. května 2010 v 17:42 | Reagovat

Merline... další perla :D
Vy máte na ty povídky vážně pech a čich :D
Tohle mi nějak uniklo a je to naprosto úchvatná povídka...
Téma sice už klišoidní, ale úžasně podané :))
Aaaaa...to je fakt parádní..tohle jsem neměla vidět..jdu si dočíst originál...to je prokletí! :D

A překlad je perfektní... Jak jsi věděla, kdy přejít z vykání na tykání? :)
A tahle věta: "Dobrý Bože! Jestli jsi chtěl být nahoře, stačilo prostě jen říct! Není třeba se hned vztekat a být nevrlý!" kňoural Harry, který si mnul bolestivě naražené temeno hlavy.
To je prostě něco lolózního...strašně mě rozesmála :D

2 Saskya | 1. května 2010 v 17:48 | Reagovat

no teda :)
krásna kapitola :D

3 Sharlaid | 1. května 2010 v 18:34 | Reagovat

Děkuju! Moc!
Skvělá povídka se skvělým překladem.
Já povídky na těhle stránkách prostě žeru :-)

4 Nade | 1. května 2010 v 21:48 | Reagovat

Tak dlouho jsem čekala na pokráčko a ono se to fakt vyplatilo! :D  :D Bylo to super a doufám, že brzy přibyde další dílek (naděje umírá poslední :-D  :-D )

5 Rastamama | 1. května 2010 v 22:18 | Reagovat

Co dodat. Perfektní.:) ;-)

6 Ch.S.S. | 2. května 2010 v 10:26 | Reagovat

Super kapitola...juuuj aké to bolo celé zlatéééé rrr :D teším sa na ďalšiu... :-D

7 Lygie | 2. května 2010 v 10:48 | Reagovat

Já prostě nemám slov. To dlouhé čekání se opravdu vyplatilo. Jen doufám, že nebudu muset na další kapitolku čekat tak dlouho. Suprově jsem se pobavila. Jen tak dál :-)

8 Hajmi 50 | 2. května 2010 v 23:29 | Reagovat

Přímo tancuju radostí. Hurá další skělá kapitolka, jsem nadšená, jsem šťastná... :-D  :-D  :-D

9 bacil | 4. května 2010 v 20:42 | Reagovat

ach tak tohle bylo naprosto bezkonkurenční. Super díl. Už se moc těším na další. Bude brzo???? Moc prosím smutně koukám O_O

10 Leila | Web | 6. května 2010 v 8:46 | Reagovat

úžasné:) viac netreba dodať:)

11 jesssnape | 6. května 2010 v 15:57 | Reagovat

ach... ach... to bylo prostě nádherný, úžasný a prostě nemám slov... přesně tohle jsem potřebovala =) ta maturita mě už skoro dočista odrovnala!!! už jen osmnáct dní... brrr!!! a to jsem se ještě nezačala učit... ale od zítřka jdu na to =)
ještě, že je tu sevík, harry a samozřejmě raven =) moooc děkuju za tvé nádherné, nejnádhernější překlady!!!

12 Slimča | 7. května 2010 v 13:09 | Reagovat

Jéééé - já už skoro zapomněla, že tahle povídkla existuje! Pěkné, moc pěkné! A teď zase nezbývá, než se těšit na další :-)

13 shasin | Web | 12. května 2010 v 21:20 | Reagovat

To se to hezky rozjelo hned zezačátku. :) Skvostné, překlad bezvadný. Už se těším na další část...

14 ravenablue | E-mail | 24. května 2010 v 22:39 | Reagovat

Všem komentujícím velké díky za veskrze kladnou "kritiku". I když nebojte se napsat, kdyby se vám něco nelíbilo, chybami se člověk učí :-) Velice si cením obzvláště to, když někdo pochválí nejen povídku, ale i kvalitu překladu, takže díky všem.

Blanch: Och, děkuji za chválu. Já si na výběr povídek potrpím, musí mít něco do sebe, hlavně kdyby se dílko nelíbilo mě, tak mě ten překlad nebude vůbec bavit.

Sharlaid: Děkuji i za Bellu a celý náš tým, jsem ráda, že se ti stránky líbí :-)
Nade: Další díl bude, ale jak už jsem psala, vkládání je na Bellince

Lygie: Nevím, kdy bude další díl, ale soukromě si myslím, že dřív přibyde jedenáctý díl Po čem muži touží

Hajmi50: Jsem přímo zelená závistí, že tě dokáže udělat šťastnou taková maličkost :D

jesssnape: Jess ty jsi takové moje zlatíčko, tvoje komentáře mě dokáží vždycky nakopnout a dodat pořádnou dávku energie. Děkuji moc.
Maturuješ? Ou, znova bych to už zažít nechtěla, každopádně hodně štěstí a ať ti to dobře dopadne, budu držet pěsti a myslet na tebe :-D

15 jesssnape | 25. května 2010 v 21:55 | Reagovat

děkuju!!! =D tak už to mám za sebou =D tři jedničky a dvě dvojky =D a klidně bych šla znovu... jsem jim to dokonce i řekla, jestli nemůžu jít ještě jednou, protože mi ty dvě dvojky docela vadí... že bych si je chtěla opravit =D a paní předsedkyni se to líbilo a kdyby prý bylo na ní, tak klidně =D ach... já chci zpátky do školy!!! vždyť já se na té vejšce úplně samotinká ztratím!!! =D

16 ravenablue | E-mail | 25. května 2010 v 23:20 | Reagovat

jesssnape: Jess obrovská gratulace!!! To víš, že se neztratíš, a kdyby ses snad trochu ztraceně cítila, tak mi klidně napiš na mail a já se tě budu snažit toho pocitu trochu zbavit :-D

17 jesssnape | 26. května 2010 v 15:53 | Reagovat

moc děkuju =)je to divné už si tykám s polovinou učitelského sboru =D a v pátek přibydou prý další... =D bude mi hrozně smutno =(
a určitě Ti napíšu, páč já jsem ztracená už teď =D =D =D

18 grid | 14. června 2010 v 16:51 | Reagovat

Fakt husté a milené! Takže rýchlo ďalšiu kapču. :-D

19 Paddy | Web | 3. srpna 2010 v 21:51 | Reagovat

užásná kapitolka :-) .. ti dva sou úžasnej pár.. kdy bude další? :-)

20 mamba | 10. srpna 2010 v 22:08 | Reagovat

úúúúúúú, já bych brečela,miluju tenhle pár, a tohle super povídka, ale tohle napínání už bolíííííí :-x  [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama