Kapitola dvanáctá "Chyba"

11. srpna 2010 v 23:24 | ©Bellatrix |  Po čem muži touží
Název: What men want / Po čem muži touží
Autor originálu: Elehyn (angl. fan)
Překladatelka: Ravenablue
Beta-reader: Za gramatickou úpravu náleží dík Ottawianně, já (Bellatrix) si připisuji malinkou výpomoc se stylem a slovíčkařením.
Fandom: HP
Pairing: HP/SS
Pokračování: 15 kapitol
Stručně: Jedno nepodařené kouzlo a je to tady. Harry může slyšet myšlenky všech mužů a zjístí tak, že myšlenky jeho profesora lektvarů se zhola nepodobají jeho předešlým odhadům.
Varování: Romantika/Humor, SLASH +18
Pozn.: Děkuji Raveně za krásný překlad, děkuji autorce Elehyn za povolení a děkuji rovněž Ott za skvělou spolupráci. Bella.

*MYŠLENKY PSÁNY POMOCÍ HVĚZDIČEK*

Omluva Bellina: Tímto se omluvuji, jednak mé drahé ba dokonce předrahé raven, za tu hroznou prodlevu *permoníci se snaží Bellu ospravedlnit a vztyčili transparent s nápisem "Jsou prázdniny, je málo času"* -jistě! *odbyde je* "Ale já mám času docela dost!" Tímto se já i permoníci omlouáme i vám čtenářům.

000

*Tak nádherný!* rozléhalo se zelenookému mládenci hlavou.

Ležel právě pod teplou přikrývkou, oči ještě zavřené. Jeho mysl se probírala jen pozvolna, zato Severusovy myšlenky byly čím dál tím pestřejší.

*Vypadá tak něžně, tak nevinně… i když ve skutečnosti je vášnivý a... tak jemný, tak úžasný - ,* chlapec slyšel zasněný povzdech, * - a řekl, že mě miluje. Miloval se se mnou. SE MNOU! Se mnoouuu!!!*

Harry předstíral, že je stále zajat v Morfeově náruči a sám sobě si přísně zakázal usmívat se nebo jakkoli se pohnout. Za žádnou cenu, ať už se děje cokoliv.

Dokonce i když jeden z těch elegantních štíhlých prstů lehce přejel přes jeho tvář v pohlazení, které ukazovalo všechnu mužovu lásku a to, jak moc zbožňuje svého mladého milence. Štíhlý ukazovák pokračoval ve své cestě k pravému koutku jeho úst, jen aby sklouzl na dolní ret vykreslit jeho konturu.
Ani tehdy se nemohl usmát, ani nijak zareagovat. Za nic na světě totiž nechtěl, aby ty myšlenky nebo to lehké hlazení přestalo.

*Tak nádherná ústa, smyslná a svůdná… ach… moc dobře ví, jak potěšit. Harry! ...* pěl Severus ódu na svou lásku, která ležela po jeho boku.

Hbitý prst teď běžel po horním rtu, vychutnávaje si jeho poddajnost.

Nebelvír si byl moc dobře vědom Zmijozelovy posedlosti jeho ústy. Věděl to už hned ten první den, co byl obdařen tímto jeho novým darem - tedy slyšet všechny myšlenky mužů, a tento fakt ho neskonale těšil. Miloval to, že znal o svém milenci téměř všechno - jeho skony a další sexuální slabůstky, a že on byl schopný z těchto znalostí čerpat, aby svou lásku potěšil co nejvíce.

Harry věděl, že ho Severus chce už dlouho, a včera ukázal svému profesorovi, že ta přitažlivost je vzájemná. Byla to ta nejnádhernější noc v jeho životě.

*Má lásko… Můj Harry… Nemůžu tomu uvěřit, že jsi konečně můj. Nemůžu uvěřit tomu, že tak nádherná bytost chce mě! Je to až příliš nádherné, než aby to byla pravda!* blouznil dál Mistr lektvarů.

Vedoucí Zmijozelských hadů sklouzl svým prstem ze rtů na tvář a naklonil se, aby ochutnal ta ústa, která tak zbožňoval. Černovlásek se už nedokázal ovládnout a lehce rozevřel své rty, nechávaje tak uniknout sten plný touhy.

Jeho milenec něžný polibek ještě prohloubil, na což mladík v jeho náruči odpověděl více než nadšeně.
Když se od sebe konečně odtáhli, přetočil se chlapec neočekávaně na vrch nahého muže, rozkročil se a chytil Severusovi ruce, které uvěznil po každé straně jeho hlavy.

Lehké zamračení a kabonění okamžitě zmizelo, když se mu Harry podíval přímo do očí a se vší vážností přiznal: "Miluji tě tak moc, až to bolí!"

Starší kouzelník se něžně usmál a odpověděl: "Ty pocity jsou zcela vzájemné. Jsem rád, že tu teď jsi…" nato mu v jeho černých očích začalo škádlivě jiskřit, když dodal: "…ale byl bych ještě radši, kdybys zapojil trochu mozek a náležitě teď využil své pozice k tomu, abys mi názorně předvedl, jak moc mě tedy miluješ!"

Zelenooký anděl se jen usmál v odpověď a zašeptal:"To je přesně to, co jsem měl v plánu."000

"Řekl jsem ti, dej věci do pohybu, Rone, ne zlom Hermioně žebro!" kroutil Harry hlavou, nevěřícně pohlížeje na svého zsinalého kamaráda, který svou hlavu klopil v hanbě k zemi.

Nacházeli se v nemocničním křídle a madam Pomfreyová byla právě zaneprázdněna nápravou kostí jejich kamarádky.

"Cos to přesně vyváděl?" zeptal se Chlapec-který-přežil.

"Dělal jsem jen přesně to, co jsi mi poradil!" zamumlal nesměle Ron. "Prostě jsem si představil, že ona je Camrál a já jsem brankář… šlo mi to obzvlášť dobře, protože na sobě právě měla červené šaty!"

Černovlásek byl tímto sdělením doslova omráčený, jeho čelist spadla až někam k podlaze, kde notnou chvíli setrvala. Nezdálo se však, že by Ron cokoliv z toho zaznamenal, protože klidně dál pokračoval ve svém monologu.

"Bylo to hned po famfrpálovém tréninku, který jsi mimochodem zmeškal. Kroužil jsem ještě ve vzduchu, a pak… pak jsem si jí všiml, a tak… tak jsem si řekl, že kdybych na ni dostatečně zapůsobil… že by třeba se mnou pak možná šla na rande!"

Harry jen pohodil hlavou v nevěřícném gestu. Od té doby, co mohl číst v myslích všech chlapců a mužů jako v otevřené knize, uvědomil si, jak ze sebe mnohdy dělali pitomce, když si hráli na něco jiného, než byli, nebo chtěli, aby si ostatní mysleli, jací jsou silní a mocní, zatímco realita byla úplně někde jinde. Ve většině případů to skončilo naprostým fiaskem - ponížením nebo ztrapněním se… právě jako Ron dneska!

"… tak… Myslel jsem si, že kdybych prudce sestoupal, rychle letěl k ní, chytil ji do náruče a vytáhl ji před sebe na koště… mohlo by jí to připadat romantické a byla by ohromená!… Ale…"

Druhý Nebelvír jen rezignovaně zavřel oči. Vždycky všude bylo nějaké "ale".

"...ale nějak jsem neodhadl vzdálenost v poměru k rychlosti koštěte. Když jsem byl už skoro u ní, tak se zděšeně obrátila a začala utíkat, jako by jí snad honilo stádo trollů… věděl jsem, že to koště zvládnu zastavit včas, nemusela se přece ničeho obávat…"

"A co se stalo pak?"

"No… ve skutečnosti… jsem to nějak nezvládnul! Letěl jsem příliš rychle… ach, Harry, udělal jsem ze sebe naprostého pitomce!"

Harry s tímto výrokem mohl jen souhlasit, ochotně přitakávaje hlavou. S čímž pokračoval ještě razantněji, když uslyšel, jak jeho rusovlasý kamarád v duchu dodal: *....obzvlášť když jsem přistál v té obrovské hromadě trusu, kterou tam zanechal nějaký nový Hagridův mazlíček.*

Mladík udělal dosti znechucený obličej, náhle chápaje, jaký že byl zdroj toho odpudivého smradu, který se v místnosti vznášel. Ucouvl o několik kroků zpátky, pevně sevřel hůlku v ruce a hodil kamarádovým směrem silné čistící kouzlo.

"… a nejhorší ze všeho je, že to Malfoy všechno viděl…" naříkal nejmladší Weasleyovic syn.
Harry přehodil ruku kolem kamarádových ramen a řekl: "Neboj se! O Malfoye se postarám já osobně. Bude pěkně držet jazyk za zuby!"

Ron vzhlédl a chtěl mu odpovědět, když Hermiona rychle přispěchala k nim. Vypadala velice odhodlaně a v očích jí podivně jiskřilo. Černovlásek si byl zcela jist, že slyšela konec jejich rozhovoru a také bezpochyby i chápala důvod potřeštěného chování rusovlasého kouzelníka.

"Ronalde!" supěla mladá čarodějka. Zastavila se přímo před provinilým mužem, pohlížejíc na něj zdrcujícím pohledem. "Jestliže ještě někdy budeš cítit nutkání svést mě, tak radši použij tuto metodu!"
Na tato slova sevřela límec Ronova svetru, prudce ho přitáhla k sobě, zatímco si stoupla na špičky a přitiskla své rty k těm chlapeckým. Polibek byl sice krátký, ale velmi vášnivý.

"A nejsem žádnej Camrál!" vyštěkla předtím, než zmizela.

Mladík tam dál stál, úplně strnule, oči otevřené dokořán, kdežto Harry se celou situací spíše srdečně bavil a smál se, až se za břicho popadal.

000

"Merline! Drž mě pevně! Lásko, tak moc se mi po tobě stýskalo!"

Severus uctíval svýma rukama, rty i jazykem tělo mladíka, které tisknul ve své náruči, dychtivě ho líbaje. Neměli šanci se pomilovat už… počkat… teď už to bylo dvacet jedna hodin, čtyřicet jedna minut a patnáct sekund… a toho čekání bylo dost na to, aby staršího muže přivedlo k šílenství.

"Taky jsi mi moc chyběl, Seve!" šeptal Harry, vraceje ohnivě každý polibek, který obdržel.

Neschopný čekat žádnou další minutu, Severus třesoucíma rukama doslova serval oblečení ze svého milence a vzal si ho vášnivě přímo proti nejbližší zdi.

Jakmile pak byli schopni znovu uvažovat, Mistr lektvarů Harryho zvedl a v náručí ho odnesl do své ložnice. Měli před sebou ještě celou noc.

000

"… a Malfoy to všechno viděl…" fňukal vytáhlý Nebelvír na Seamusově rameni.

"To bude v pořádku, Rone. O Malfoye se postarám já osobně. Bude držet jazyk za zuby!"

Oči irského kouzelníka se zaleskly velice podivným světlem, když vyslovil Zmijozelovo jméno a zazářily ještě víc, jak se v jeho hlavě začal rýsovat geniální plán.

000

"Jsi posedlý!" usmál se Harry, když opět ucítil onen zkoumající něžný ukazováček na svém dolním rtu.

"Jsi posedlý mou pusou!"

Prst strnul v pohybu a mužovy tváře se zalily nepatrnou červení. Severus se okamžitě snažil zapírat, za žádnou cenu nechtě, aby jeho student věděl o této jeho malé slabůstce.

"Ne! To jen, že tvoje ústa jsou tak jemná, to je všechno!"

Uvnitř Snape doufal, že mladší kouzelník nakonec jeho výmluvu spolkne a nechal tedy své myšlenky zabloudit k oněm rtům.

*Tak překrásné! Nádherně plné rty! Delikátně tvarované… perleťová růžová, která se změní v rudě karmínovou, když je líbám příliš dlouho nebo příliš intenzivně… něžné a rozkošné… a tak smyslné a nadané… přímo tají pod mými ústy… tak horké… tak…*

Mladík propukl v srdečný smích.

Snape odtrhl pohled od těch rtů, které ho doslova hypnotizovaly, jen aby se potopil do smaragdových studánek - očí svého studenta, a zamračil se.

"Co to znamená?" zeptal se muž, klouzaje svým prstem na citlivý krk svého milence, který se v odpověď zachvěl.

"Lháři!" pokáral ho Harry jemně a našpulil rozkošně ústa v reakci na výmluvu svého profesora.

"Buďte opatrný, pane Pottere!" huboval naoko Mistr lektvarů. "Mohu klidně odebrat padesát bodů z Nebelvíru za tuto nestydatost, která právě vyšla z vašich úst…"

"Ach!" odvětil mladíček, vznášeje provokativně jedno obočí. "Mohu snad svou chybu nějak napravit? Jaká jiná nestydatost, kterou by mohla udělat moje ústa, by vás potěšila, pane profesore?" zašklebil se student, zatímco smyslně vklouzl dolů pod přikrývky.

Severus prudce vydechl v potěšení při pohledu na ty plné růžové rty, pevně obalené kolem jeho pulsující erekce.

000

"Malfoyi! Musím s tebou mluvit!" zavrčel odhodlaný Seamus.

Zmijozelský princ se otočil směrem k chlapci a obdařil ho ironickým úsměvem.

"Co sakra chceš, Finnegane?!"

"Tebe!"

000

Mladý Nebelvír si prohrábl rukama své husté červené vlasy a povzdechl. Musím přece přijít na něco romantického!

*Něco romantického,* opakoval si v hlavě stále dokola, zatímco kráčel směrem k Hermioně, která právě četla knihu, pohodlně uvelebená na jedné z pohovek v momentálně prázdné společenské místnosti.

"Ehm… Co tvoje žebro?" vypadlo z mladíka neočekávaně.

Hermiona vzhlédla od stránky, kterou už téměř uměla zpaměti a v tichosti se na Rona zadívala. Pak pomalu odpověděla: "Rone, madame Pomfreyová mi to žebro přece dávno vyléčila, víš to… byl jsi tam…"

Rusovlasý chlapec zčervenal, ale nakonec přikývl. Po chvilce váhání si sedl na kraj pohovky poblíž dívky a nervózně kroutil rukama.

*Něco romantického…*

Ronald nakonec zvedl hlavu a pohlédl na Hermionu s neobvyklou vážností, načež zvolal: "Ty nejsi Camrál, Hermiono!"

Dívka čekala na další slova… marně… když tedy žádná další nepřicházela tak si jen povzdechla: "Děkuji ti za informaci, Ronalde! Možná tě to překvapí, ale když jsem se narodila, doktor mě jednoznačně klasifikoval jako člověka!"

Chlapec zrudl ještě víc a vykoktal: "Já - já… příliš to se slovy… neumím, Miono."

Hermiona se musela hodně krotit, aby neřekla, že to bylo víc než zdrženlivé vyjádření a že to příliš neuměl nejen se slovy. Místo toho se naklonila směrem k němu.

Rusovlásek pohlížel na tu ženu, po které tak moc toužil a kterou chtěl za svou přítelkyni, tak plaše a ostýchavě a zároveň s takovým strachem, že se nad ním ona nakonec slitovala.

"Myslím, že by tvé rty teď mohly přestěhovat svou pozornost k jiné činnosti, než je mluvení. A možná, že budeš více talentovaný, než si myslíš…"

Ronův výraz v očích jí však prozradil, že mu vůbec nedošlo, co tím chtěla naznačit. Hermiona tedy jen protočila oči, popadla rusovlasou hlavou a jemně mladíka políbila se vší láskou, kterou k němu cítila.

000

Dva mladí blondýnci - nepřátelé už jen tím, že pocházeli z kolejí, mezi kterými panovala odvěká rivalita, se právě dychtivě líbali v Komnatě nejvyšší potřeby, horečně při tom trhaje šaty jeden z druhého.
V Seamusově mysli se zformovala vidina prostorné ložnice s pohodlnou postelí a nadýchanými polštáři, ale když vzhlédl, aby naznačil svému novému milenci, že si má lehnout na lůžko, spatřil, že se místnost přeměnila do něčeho, co by mohl být ráj sado-masochisticky založené osoby. Vzápětí také uviděl vzrušený úsměv na Dracově tváři. Zmijozel se ho pak otázal s jistou dávkou provokace: "Připraven?"
Ir se jen pobaveně usmál a sevřel v ruce želízka.

000

Harry znovu vybuchl smíchem.

"Severusi, ty lháři! Ty jednoduše musíš vzdorovat, že? Přiznej to! Přiznej, že jsi posedlý mými ústy!"
Jeho milenec ještě nebyl schopen rozumné myšlenky po potěšení, které mu právě mladíkovy rty s takovým umem dopřály, a musel se párkrát zhluboka nadechnout, aby opět nad sebou získal úplnou kontrolu. Běže svou elegantní rukou skrz své dlouhé vlasy se snažil upravit ten zmatek, který se mu vytvořil na hlavě po právě prožité vášnivé noci.

"Vůbec nejsem posedlý. A už vůbec ne tvými ústy!" popřel znovu.

"Přestaň lhát!" smál se dál Harry, plácaje afektovaně do stehna svého milence. Absolutně bez přemyšlení pak Vyvolený začal citovat: "Tak překrásné! Nádherně plné rty! Delikátně tvarované… perleťová růžová, která se změní v rudě karmínovou, když je líbám příliš dlouho nebo příliš intenzivně… něžné a rozkošné… a tak smyslné a nadané... přímo tají pod mými ústy... tak horké... tak... "

Jak ta slova opouštěla rty jeho žáka, Severus pomalu blednul. Teprve až Harry skončil svůj proslov, vzhlédl. Spatřil Snapeův výraz a okamžitě si uvědomil svou příšernou chybu.

Začal se chvět a přitiskl si třesoucí se ruku na ta zrádná ústa, která prozradila jeho tajemství, ale už bylo pozdě.

Udělal šílenou, kolosální chybu.

"Harry," promluvil po několika vteřinách těžkého dusivého ticha Severus. "Co jsi to zase provedl?"

000

:) TAKTÉŽ TAK MILUJETE FOTOGRAFIE Z NATÁČENÍ FILMŮ? (:

VYSMÁTÝ SEVERUS
 Úsměv pravého predátora, co říkáte?
 

40 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Light | 12. srpna 2010 v 1:50 | Reagovat

Pecka

2 gleti | 12. srpna 2010 v 2:03 | Reagovat

Hermiono ty nejsei camrál

málem jsem vzbudila manžela svým řehotem.
Výborná kapitola,

3 enedaka | Web | 12. srpna 2010 v 8:43 | Reagovat

Výborný díl, doufám že Severus rozdýchá pravdu

4 Min | 12. srpna 2010 v 9:02 | Reagovat

báječná kapitola :-)

5 Kiki | 12. srpna 2010 v 10:07 | Reagovat

eh...doufám že se nerozhádají a zůstanou spolu...i když...Harry asi příjde o tento vedlejší efekt...to by Sevík asi nepřipustil že by tohle všechno Harry znal... :-D

6 Lisa | 12. srpna 2010 v 10:25 | Reagovat

Krásná kapča, njn Harry zase nejdřív mluvil než myslel :-D , co asi Sevík udělá? :-D rychle další kapču ;-)

7 cim | 12. srpna 2010 v 12:09 | Reagovat

Harry je pitomec, takhle hloupě se prozradit. Super povídka, nasmála jsem se a asi se ještě nějakou dobu smát budu :-D Díky

8 Saskya | 12. srpna 2010 v 13:39 | Reagovat

áááácho, úžasná kapitola :-D :-D :-D
Ron je dobre prispatý a Harry zase kecá aj čo by nemusel :-D

9 mamba | 12. srpna 2010 v 15:03 | Reagovat

jéééé, díky moc za další kapitolku , báječná ;-)

10 Nade | 12. srpna 2010 v 18:04 | Reagovat

No neí ten Harry idiot. Takovou dobu dokázal bravurně skrývat, že slyší myšlenky a pak se proflákne jako malý blbeček! Přece nemohl po Severusovi chtít, aby přiznal, co si myslí. Teď bude Snape pěkně nakrknutý a bůhví, jak to celé dopadne.
Ron je za roztomilého troubu a Malfoy se Seamusem ze zřejmě konečně našli. :-D

11 momonika | Web | 12. srpna 2010 v 18:44 | Reagovat

bože, geniálny diel :D
Hermiono, ty nejsi camrál. :D:D
Harry, co jsi to zase provedl? :D:D
nádhera :D

12 assez | Web | 12. srpna 2010 v 19:32 | Reagovat

*rofl* Tak Draco a Seamus, jo? :D No, jsem zvědavá, jak se tohle celé vyřeší - nemám na mysli pouze fakt, že se Harry hloupě a fakt dlouze prokecl. Muhaha. :D
Děkuji za kapitolu…

13 jesssnape | 13. srpna 2010 v 0:55 | Reagovat

jůůůů =) ááá skáču radostí až do stropu!!! já to věděla!!! mé zbožné přání bylo vyslyšeno!!! dráček a seamus... ach já mám takou radost =D tak z toho asi neusnu =D "Co sakra chceš, Finnegane?!"   "Tebe!" =) to bylo nejlepčejší =D =D =D
a ron s hermionou jsou vážně suproví =D tak ron neumí brzdit, jo??? =D
a harry... je prostě harry =D ale sevík se držel =D a nepřiznal =D =D to se cení... =D
už se hrozitánsky moc těším na pokračování, páč tohle se jen hoodně těžko rozdýchává =D =D
tralala... juchůůů... juchuchu... pšššt!!! všichni už spinkají :-x  :-P
táák nádhera jako vždycky Raven =) mooc mooc pěkné =) děkuju =)

14 kami | Web | 13. srpna 2010 v 12:17 | Reagovat

No teda, toho sa stihlo v jednej kapitole udiať. Ale som spokojná, som nevýslovne spokojná. :-D

15 Fartgas | 13. srpna 2010 v 13:23 | Reagovat

Ooooj, toto nie takto to ukončiť !! To si nezaslúžime !! :( Najsamlepšia kapitolka ako inak :D Ale pokračkoooo, prosííím (smutne pozerám)

16 Blanch | Web | 13. srpna 2010 v 18:03 | Reagovat

Bože - nového světa, tato kapitola byla tak úžasně přeložená. Kolosální :)
V angličtině jsem ji spíš proletěla, soustředila se na ty rozhovory :D, teprve teď si ji plně vychutnávám :D
Ach <3, úžasné :D

Mimochodem, tuto fotografii Alana naprosto zbožňuji :D

17 Alexys | E-mail | Web | 13. srpna 2010 v 20:22 | Reagovat

Úžasné... Moc jsem se bavila :D

18 Cory | Web | 13. srpna 2010 v 22:03 | Reagovat

Úžasné, miluju tuhle povídku a tuhle kapitolu!! Jak Harry se Severusem tak Hermiona s Ronem byli skvělí. Jsem moc zvědavá, jak to bude pokračovat :-D

P.S. Úžasná fotka

19 bacil | 15. srpna 2010 v 0:12 | Reagovat

Úžasná kapitola. Jsem se nemohla dočkat jak to bude dál. No Harry by si měl dávat pozor co vše říká. Teď jsem zvědavá jak z toho vybruslí s čistým štítem :-)  :-D

20 Slimča | 15. srpna 2010 v 9:32 | Reagovat

Doháním resty po své týdenní absenci a co tady nenajdu! Jupíííí! Opravdu, Ron nemá chybu. A mučírna pro blonďáčky? :-D  Ovšem Harry... ty jsi ale... tele! Na druhé straně, ono by se to stejně asi nakonec profláklo a lepší dříve, než později. :-) Jsem opravdu zvědavá, co teď! ???
Moc moc děkuji za překlad kapitolky! Nakonec jsme si ji svým fňukáním přecejen přivolali! :-P Jsem nadšená!

21 Berninka | 16. srpna 2010 v 22:27 | Reagovat

Jo jo, tak fotka je boží :-D
Doufám, že se na něj Sev nebude moc zlobit :-(

22 Adriel | Web | 28. srpna 2010 v 9:13 | Reagovat

Hermiono, ty nejsi camrál. Ano, to mě opravdu pobavilo :-D

Jinak děkuji za další překlad, snad jediná kapitolovka, u které čekám na další díly. Angličtina sice fajn, ale v češtině si to víc vychutnám. :-)

23 mamba | 19. září 2010 v 11:29 | Reagovat

hojkyyy, kdy přibude další žhavá kapitolka??? :-D

24 mamba | 22. září 2010 v 17:22 | Reagovat

Haloooo, je tu někdo, prosííííííím, bude pokráčko?????? :-?

25 Bellatrix Black Lastrange | 23. září 2010 v 16:10 | Reagovat

Vážené slečny či dámy čtenářky, děkuji jménem celého týmu za krásné-povzbudivé komentáře. Děkuji hlavně za raven, která má momentálně problémy s počítačem a tak zareagovat sama nemůže.
Obrovské díky však patří hlavně Elehyn, jelikož jen díky ní víme, že; "Hermiona není camrál."... :-D

mambo, áno my jsme tady, naše lordstvo je tady i lordstvo Voldemortstvo trubka I. je tady. Nasloucháme a jsme rádi, že se těšíš na další kapitolu, ale tuším, že jsem vysvětlila jasně danou situaci. Není raven-není spojení-není beta-není kapitola.

Všem čekajícím na Světýlka se potupně omlouvám, ale vyměhli na nás z Windowsu a momentálně nemám word, v poznámkovém bloku mi činit překlady činí nemalý problém... :-?
Každopádně neklesejte na mysli, ona vám to vyčíslí, aneb! Bude kapitola k Miluji tě proklínat. Bude!

26 mamba | 25. září 2010 v 22:51 | Reagovat

Haloooo, tahle povídka ještě žijéééé?:-? moc se mi stýská po další kapitolce :-(

27 mamba | 25. září 2010 v 22:54 | Reagovat

Heh, se omlouvám, že tak pořád otravuju, ale aspon víte, že jsem si to tu všechno přečetla už několikrát, a pořád jsem vaší věrnou čtenářkou :-P

28 Kiara | 17. října 2010 v 20:37 | Reagovat

Tuto poviedku milujem :D Pls kedy bude dalsi dielik??? 8-O  8-O

29 Bellatrix Black Lastrange | 19. října 2010 v 18:38 | Reagovat

Přátelé, drahouškové... přišla jsem vás potěšit!
Ne, novou kapitolkou, ale slibem, že vše bude brzy vysvětleno. Někteří se mě jali všivě otravovati do e-mailové schránky, tudíž začnemě podnikat oznamovací kroky. Srozumněno? Neklesejte na mysli! Pokračování bude...

30 Bellatrix Black Lastrange | 19. října 2010 v 18:38 | Reagovat

A hrejte hodné a chápavé tvorečky...:)

31 mamba | 24. října 2010 v 18:53 | Reagovat

ehm...chápavé a hodné :-? :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  
:-P
tak jo 8-)

32 Aramintha | 31. října 2010 v 15:31 | Reagovat

ja nie som dobra ani chapava a uz vonkoncom nie tvor :-D prosim prosim prosiiim, ze pribudne kapitola do roka? :-(

33 ravenablue | 7. listopadu 2010 v 15:38 | Reagovat

Zdravím, všechny své věrné komentující a příznivce. Všem s radostí oznamuji, že jsem konečně online, takže na třinácté kapitolce se už pilně pracuje. Není však vyloučeno, že na čtrnáctku a patnáctku si počkáte také o něco déle, jedná se totiž o překlad z francouzštiny a z té já neumím ani ťuk, tak se prosím obrňte trpělivostí :-)

Jinak všem dodatečně velmi děkuji za nádherné komentáře :-)

34 mamba | 12. listopadu 2010 v 16:25 | Reagovat

jupíííí, tak jestli je to pravda, tak už se nemůžu dočkat :-P  :-P  :-D

35 Aramintha | 13. listopadu 2010 v 20:22 | Reagovat

Jo! Ano! Super! Dakujem! :-D (Nenachadzam slov, dnesny den je taky fantasticky, ze mam az podozrenie, ze som dnes rano omylom uzila felix felicis :-P )

36 Amy | 15. listopadu 2010 v 13:30 | Reagovat

mam otazku...bude dalsia kapitola? xD

37 Saty | 20. listopadu 2010 v 19:42 | Reagovat

Super kapitolka u Ronova svádění jsem myslela že smíchy umřu....:) těším se na další kapitolku...:D

38 kitty | 17. prosince 2010 v 10:31 | Reagovat

pěkná kapitolka, bude ještě další nebo to timhle skončí definitivně? :-)

39 Bellatrix Black Lastrange | 17. prosince 2010 v 11:10 | Reagovat

Kitty, kapitol máme celkově patnáct kusů, poslední tři jsou z francouzštiny, je s nimi mírně svízel, i se mnou přiznávám... :-)

40 Elis | 19. prosince 2010 v 18:40 | Reagovat

Panebože takhle to ukončit. Prosím přidej další kapitolu.

41 Kachna | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 17:08 | Reagovat

Pěknej blog

42 geiheyg | E-mail | Web | 10. ledna 2017 v 18:54 | Reagovat

Cialis (which has the generic vip “tadalafil”) is a prescription <a href="http://viagrawithoutadoctorprescriptions-usa.com/">viagra without a doctor prescription</a> that is used to deal with erectile dysfunction in men. It is also used <a href="http://cialis-overcounteratwalmart.com">cialis coupon</a> to dealings with a condition called benign prostatic hyperplasia, or enlargement of the prostate gland.

43 jtwgpb | E-mail | Web | 13. ledna 2017 v 21:59 | Reagovat

Sildenafil <a href="http://priceviagra100mg.com/">viagra 100mg tablet price</a> relaxes muscles originate in the walls of blood vessels and increases blood overflowing to circumstance areas of the body.

44 bhnqct | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 23:05 | Reagovat

The maturation of antibiotics was equal of the great breakthroughs in modern medicine. <a href="http://cialis-overthecounteratwalmart.com/">generic cialis at walmart</a> & Antibiotics can successfully dispute infections that employed to be life-threatening, like bacterial pneumonia. But the improper misuse of antibiotics means that more and more bacteria are becoming <a href="http://viagra-genericonline.com/">generic viagra online</a> to this nature of medication. So it is especially respected to say antibiotics correctly.

45 vcmiky | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 21:01 | Reagovat

The maturation of antibiotics was individual of the exceptional breakthroughs in new medicine. <a href="http://cialis-overthecounteratwalmart.com/">prices cialis walmart</a> & Antibiotics can successfully contend with infections that used to be life-threatening, like bacterial pneumonia. But the improper application of antibiotics means that more and more bacteria are proper <a href="http://viagra-genericonline.com/">generic viagra</a> to this nature of medication. So it is especially mighty to resort to antibiotics correctly.

46 grcajoh | E-mail | Web | 30. ledna 2017 v 18:46 | Reagovat

Looking for a lot of men, Cialis represents a non-trivial economic investment <a href="http://cialis20mgsansordonnance.com/">en ligne cialis 20mg</a>. At the capital grade per dose, men tend to require  to on the most of their tadalafil.

47 nnz73m | E-mail | Web | 4. února 2017 v 22:49 | Reagovat

As a straws of men, Viagra represents a non-trivial solvent investment. At the effusive rung per prescribe, men demonstrate a tendency to want <a href="http://tadalafilwithoutdoctorsprescriptions.com/#1790">cialis without a doctor prescription</a> to add up to the most of their Viagra.

48 enp30a | E-mail | Web | 5. února 2017 v 10:42 | Reagovat

What is Cialis? tadalafil relaxes muscles found in the walls of blood vessels and increases blood well forth to particular areas of the body. CIALIS increases blood move to your <a href="http://onlinegenericcialis20mg.com/">cialis 20mg online</a> and may improve the ability to acquire erections and look after them until  trade is successfully completed

49 sinbki | E-mail | Web | 16. února 2017 v 2:18 | Reagovat

How does this medication work? What wishes it do as a service to me? <a href="http://viagracoupons.net/#12425]">coupon viagra</a> belongs to a coterie of medications called phosphodiesterase species 5 inhibitors. It is euphemistic pre-owned for the treatment of erectile dysfunction <a href="http://genericcialiswalmart.net/">cialis coupon walmart</a>. It helps to almost and room an erection adequately as a replacement for activity.

50 ndnqdf | E-mail | Web | 17. února 2017 v 1:33 | Reagovat

How does this medication work? What liking it do for me? Sildenafil belongs to a group of medications called phosphodiesterase type 5 inhibitors. It is acclimatized for the treatment of erectile dysfunction (masculine inefficacy). It helps to about and have an <a href="http://samplepackviagra.com/#3501">buy viagra sample</a> sufficient representing activity.

51 yzwa24 | E-mail | Web | 18. února 2017 v 5:50 | Reagovat

How is Cialis contrastive from the currently approved products payment erectile dysfunction (ED)? Cialis is <a href="http://canadian-onlinepharmacy.com/#14322">canadian pharmacies discount</a> distinguishable from other currently approved products for ED in that it stays in the body longer. Nonetheless, there were no studies that without delay compared the clinical efficacy and sanctuary of Cialis to other products.

52 cwg27q | E-mail | Web | 22. února 2017 v 16:25 | Reagovat

How does this medication work? What model resolution and testament it do respecting me? Sildenafil belongs to a aggregation of medications called phosphodiesterase typewrite 5 inhibitors. It is occupied after the treatment of erectile dysfunction (masculine inefficacy). It helps to to and care for an <a href="http://viagraforsalepills.com/#8515">viagra for sale</a> adequate meet in search activity.

53 gwb14b | E-mail | Web | 24. února 2017 v 8:05 | Reagovat

How is Tadalafil different from the currently approved products recompense erectile dysfunction (ED)? Viahra is contrary from  other currently approved products suited for ED in that it stays in the masses longer. In any event, there were <a href="http://viagranonprescription.com/">viagra without a doctor prescription</a> no studies that directly compared the clinical efficacy and shelter of Cialis to other products

54 yklhhb | E-mail | Web | 26. února 2017 v 6:42 | Reagovat

How does Cialis work?  Cialis works by enhancing the effects of entire of the chemicals the torso normally releases into the confine during <a href="http://sildenafilwithoutdoctorsprescription.com/">viagra without a doctors prescription generic</a> arousal. This allows an escalating of blood flow into the pen. An erection is the end result of an increase in blood cover into sure internal areas of the pen.

55 zypdke | E-mail | Web | 3. března 2017 v 13:13 | Reagovat

How is Tadalafil different from the currently approved products for erectile dysfunction (ED)? <a href="http://cialis20mg.withoutadoctorprescriptions.com/">cialis without a doctor prescription</a> is opposite from  other currently approved products with a view ED in that it stays in the main part longer. In any case, there were no studies that promptly compared the clinical efficacy and sanctuary of Cialis to other products

56 fwuy52 | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 6:10 | Reagovat

What is pharmacy? According to Britannica Encyclopedia Concise, pharmacy is the realm dealing with assemblage, preparation, and standardization of drugs. <a href="http://online-canadianpharmacies.com/">canadian pharmacies discount</a>, who obligated to gross a qualifying degree, equip and manage  http://online-canadianpharmacies.com/ discount canadian pharmacy prescribed medications. They in the old days mixed and regulated cure-all products from nude materials according to doctors' prescriptions, and are silence accountable for formulating, storing, and providing correct dosages of medicines, now commonly produced at hand pharmaceutical companies as pre-measured tablets or capsules. They also advise patients on the work of both drug and over-the-counter drugs.

57 nfv82e | E-mail | Web | 10. května 2017 v 4:31 | Reagovat

What is Cialis? Cialis (tadalafil) relaxes muscles originate in the walls of blood vessels and increases blood go to particular areas of the body. Cialis is toughened <a href="http://cialis.overcounterwalmart.com/">cialis at walmart</a> to touch on erectile dysfunction (enervation) and symptoms of gentle prostatic hypertrophy (enlarged prostate).

58 npdenr] | E-mail | Web | 10. května 2017 v 22:56 | Reagovat

What is Cialis? Cialis (tadalafil) relaxes muscles found in the walls of blood vessels http://cialis.overcounterwalmart.com/ cialis at walmart and increases blood flow to particular areas of the body. Cialis is habituated to <a href="http://cialis.overcounterwalmart.com/">generic cialis at walmart</a> to treat erectile dysfunction (impotency) and symptoms of benign prostatic hypertrophy (enlarged prostate).

59 cmi39o] | E-mail | Web | 11. května 2017 v 0:18 | Reagovat

What is Cialis? Cialis (tadalafil) relaxes muscles found in the walls of blood vessels http://cialis.overcounterwalmart.com/ cialis over the counter at walmart 20mg and increases blood flow to fact areas of the body. Cialis is cast-off <a href="http://cialis.overcounterwalmart.com/">cialis over the counter walmart</a> to buy something for erectile dysfunction (debilitation) and symptoms of warm-hearted prostatic hypertrophy (enlarged prostate).

60 qsn72j | E-mail | Web | 14. června 2017 v 22:59 | Reagovat

Origination control pills with two hormones — estrogen and progestin — are called <a href=http://withoutadoctorsprescriptionsviagra.com/>viagra without a doctor prescription</a>
compounding pills. They’re the most garden-variety prototype of creation control pill. Most syndicate pills clock on in 28-day or 21-day packs.
You’re protected from pregnancy as covet as you receive 1 troche every day. You don’t include to brook it at the exact same experience every heyday <a href="http://withoutadoctorsprescriptionsviagra.com/">generic viagra without a doctor prescription</a>, but doing so helps safeguard you in the manner of remembering your pill.

61 wzq33l | E-mail | Web | 15. června 2017 v 11:37 | Reagovat

Pharmacists engage in a full of life job in the salubrity custody set, and http://pillserectiledysfunction.com/ over the counter ed pills while responsibilities diversify among the special areas of drugstore warm-up, the derriere belt is that pharmacists workers patients become well and remain well. Posologist responsibilities number a range of <a href=http://pillserectiledysfunction.com/>ed pills over the counter</a>
mind a look after benefit of patients, from dispensing medications to monitoring unswerving healthfulness and progress to optimizing their comeback to medication.

62 rdxeiv | E-mail | Web | 16. června 2017 v 1:54 | Reagovat

How is Tadalafil contrastive from the currently approved products for erectile dysfunction (ED)?
Tadalafil is discrete from <a href=http://edpillsnonprescription.com/>ed pills for sale</a> other currently approved products towards ED in that it stays in the hull longer. Anyhow, there were no studies that entirely compared the clinical efficacy and safety of Cialis to other products

63 dqjk03 | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 1:01 | Reagovat

Pharmacists engage a vital post in the condition trouble system, and while responsibilities restyle amongst the singular areas of pharmacy http://viagraohnerezeptde.com/ viagra generika kaufen ohne rezept   style, the depths front line is that pharmacists help patients make prosperously and stay well. Posologist responsibilities include a latitude of guardianship for patients, from dispensing medications to <a href=http://viagraohnerezeptde.com/>viagra ohne rezept</a>
monitoring assiduous well-being and going on to optimizing their return to medication.

64 pbjm27 | E-mail | Web | 30. září 2017 v 16:11 | Reagovat

Birth steer pills with two hormones — estrogen and progestin — are called clique http://withoutdoctorpsrescriptionviagra.com/ Viagra Without Doctor Visit. They’re the most common keyboard of parturition hold sway over pill. Most trust pills come in 28-day or 21-day packs.
You’re protected from pregnancy as prolonged as you take 1 capsule every day. You don’t must to make off it <a href=http://withoutdoctorpsrescriptionviagra.com/>cost of viagra without a doctor prescription</a> at the meticulous same time every hour, but doing so helps defer to you in the habit of remembering your pill.

65 pdwtmc | E-mail | Web | 27. června 2018 v 15:57 | Reagovat

Viagra is familiar to present erectile dysfunction (ineptness) in men. Another variety of <a href=http://edwithoutdoctorsprescription.com>viagra without a doctor prescription from canada</a> is Revatio, which is habituated to to treat pulmonary arterial hypertension and improve exercise understanding in men and women.Do not fasten on Viagra while also entrancing Revatio, unless your doctor tells you to.

66 Kennethfew | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 18:08 | Reagovat

wh0cd1412613 <a href=http://retinamedicaid.us.org/>order retin a without prescription</a>

67 Kennethfew | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 14:28 | Reagovat

wh0cd1412613 <a href=http://abilifycheap.us.com/>generic abilify</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama