Řetězová vtipná hloupost věnovaná panu Hughovi

11. srpna 2010 v 23:13 | ©Bellatrix |  Absolute fools
Pokud máte smysl pro humor mého typu, nechť je vám smích sladkou hudbou. Aneb já se u tvoření odpovědí smála, svedete to i vy?
HappyGreg



Určitě víte o čem je řeč. Nevíte? No, upřímně se vám snad ani nedivím. Ono totiž kdysi dávno, když po světě běhali ještě slepicomuti a koňomuti a lidé se jmenovali výhradně Kámen... ve světě nepoznamenaném technologií a ve světě prvního zločinu (slepá na(h)rážka na Rrrrr!)... DOST! Takže jinak. Kdysi, před časem, za vlády aktivnějšího mého dění, se po internetu pohyboval jistý řeťězový obtěžující hotentot, který mi dali za úkol vyplnit. Kdo? Nějací ďáblové to jistě byli, ale jací? Netuším již. Jednoho dne slovo dalo slovo a já se to jala vyplnit. A světe div se! Ono se mi to líbilo! Ono mě to dokonce i bavilo vážení! Takže tedy jsem to vyplnila a poté nastávala vláda kruté Pasivity, tudíž to nenašlo cesty do hlubin tohoto blogu. Dnes mi došlo, že se to již nemá proč skrývat a hodlám se s vámi o tento hotentot, co? Nu ano, přeci podělit.

Princip spočívá v tom, že si sepíšete 10 jmen z vámi oblíbeného fandomu (já si vybrala tedy House, tenkrát měl totiž Pottera každý druhý patolízal) a potom za předpokladu, že jste předtím nepodváděli a nečetli otázky předem, vyplňujete dle jasně zřetelného postupu.

Pokud se vám to líbí, zkuste to taktéž! Je to skvělé, to vám povídám, sice značně pravěké, ale asi zavedu nové retro trendy!

000



1.      Cuddyová Lisa
2.      Warner Stacy
3.      Kutner Lawrence
4.      Hadleyová Remy "Třináctka"
5.      Chase Robert
6.      House Gregory
7.      Taub Chris
8.      Wilson James
9.      Cameronová Allison
10.    Foreman Eric
                                  

1. Popište děti čísel 3 (Kutner) a 7 (Taub). Jsou to dobří rodiče?

Jak je o Kutnerovi a Taubovi známo, byli přijati do jednoho týmu ve stejný čas. To vypovídá o mnoha věcech, týkajících se jejich tajemného vztahu. Avšak co se dětí týče, tuším, že by to vypadalo následovně:
Taub by se vyspal s jinou, jak už to má ve zvyku. Slečna neznámá (tedy nám už dobře známá sestra z předešlé kliniky) by někde tajně v Bangladéši, tedy tak aby na to House nepřišel, porodila a odevzdala naštvaně dítě Taubovi se slovy: "Dělej si s ním co chceš."
Bezradný Taub by nakecal chudákovi Kutnerovi, že je to jeho a je to tzv. "židovský zázrak". Kutner je natolik hloupý a natolik zapálený do hry, že by uvěřil naprosto čemukoli, pod záminkou, že se to povedlo JEHO experimentem.

2. Popište první polibek 5 (Chase) a 1 (Cuddy).
Tohle je velmi, velmi nesourodá dvojíce, ale přesto si umím jednu takovou situaci představit.
(Za předpokladu, že je neuvidí Cameronová)

Chase a Cuddy postávají na chodbě, pravděpodobně opět řeší nějaké Housovy přestupky, či neuvážené kaskadérské kousky v diagnóze stávajícího pacienta.
Po chvíli přichází House, postává o kousek dál a nezaujatě, rádoby náhodou prohlíží karty.
Cuddyová, škodolibě-šeptem: Polibte mě Chasi.
Chase, stejně šeptem avšak nechápavě: Cože?
Cuddyová: Zkrátka to udělejte.
Chase: Ale…
Přičemž se Cuddyová nakloní a zlehýnka Chase políbí. Nejprve chce vědět jak zareaguje, zda neudělá nepřiměřenou a zcela nemístnou scénu. Chase pochvíli na hru přistoupí a polibek se v mnohém zintensivní. Což ovšem neujde "nenápadnému" pozorovateli, který ještě před chvíli zálibně koukal do karet. Chvíli bezostyšně kouká a pak rychlostí blesku odkulhá pryč.
Načeš se Cuddyová od Chase odlepí.
Chase: Co t-…?
Cuddyová: House se díval.

Z dálky se ozývá: "Doktorko Cameronová, zdá se, že probíhá výměna partnerů, nevíte o tom náhodou něco? Každopádně pojďte semnou…"

3. Jak by 2(Stacy) reagoval(a), kdyby byla 6 (House) těhotná s dítětem 10 (Foreman)?
Asi by trefně poznamenala, že asi opravdu nebyla pro něj ta pravá. Když teď pokouší štěstí s černochem. Popřála by Formanovi, mnoho zdaru-pevné nervy jako budoucímu dědečkovi a promluvila Gregovi do duše. Tuším, že by pronesla něco jako: "Ty už nemůžeš ani to těhotenství nechat na ženských."
4. Jak přesvědčí 8 (Wilson) číslo 7 (Taub), aby s ním šel na rande?
Napovídá mu, že si tím zaručeně šplhne u House.

5. Kam by jeli 9 (Cameron) a 6 (House) na líbánky? Jak by 4 (Třináctka) jejich líbánky sabotoval?
Něco jako líbánky, mezi Cameron a Housem nemůže nikdy existovat. Avšak kdyby k tomu došlo *útrpný pohled* Tuším, že Cameron by chtěla jet někam do Afriky. Pomáhat dětem, nebo do přespolních nemocnic v Pákistánu. Načeš Gregory, by prohlásil, že chce jet na Pól za svou pacientkou v ponožkách (což zaručeně nepochopí ten, kdo tenhle díl neviděl). V důsledku tohoto sporu, by nejeli buďto nikam, nebo by Cameron House vzal na výlet parníkem, aby mohl všem cestujícím identifikovat mořskou nemoc. Třináctka by tuto akci mohla sabotovat jedině v případě, že by žárlila.
Třináctka: "Housi vím, že to děláte čistě z vděčnosti. Uvědomte si však, že teď jsem jediná dívka v týmu já a veškerá privilegia tím pádem přecházejí na mě."

6. 6 (House) je zamilovaný(á) do 1 (Cuddy). 3 (Kutner) vyzná 6 (House) lásku. Koho si 6 (House) vybere? Je to podle 8 (Wilson) správná volba?
House by si určitě vybral Cuddyovou. Za předpokladu, že je Gregory homosexuál by si vybral rovněž Cuddyovou, jelikož svým homosexuálním já, je věrný jedině Wilsonovi. Wilson by to samo sebou jedině schválil. Raději přetrpí ženskou (navíc s postem ředitelky nemocnice), než jiného muže (a ještě k tomu podřízeného).

7. 5 (Chase) a 2 (Stacy) musí předstírat, že jsou manželé. Proč?
S kruté pomsty?
Jediný důvod vidím v tom, že si mohli vybrat. Buď budou předstírat, že se vzali. Nebo si zahrají na matku a syna.

8. 10 (Foreman) a 9 (Cameron) se stěhují do společného bytu. O čem se nejvíc hádají?
Tuším, že jejich hádka by měla drobně rasistický podtext.
Cameronová: A támhle v obýváku bude stát velká černá komoda.
Foreman(Housovsky): Chceš tím něco naznačit?
Cameronová: Cože? Asi nech-
Foreman: Narážíš na to, že jsem černý?
A Cameronová by to jak je u ní zvykem vzala vážně. Do druhého dne, by se pak cítila pod psa.

9. Jak dokáže 4 (Třináctka) svoji lásku 1 (Cuddy)?
Nezamiluje se v páté sérii do Foremana. Přizná Cuddy svou pravou (před Housem tajenou)-ale mnohokrát zmíněnou orientaci. Poví, jí že ji bude milovat až do konce života-což je pomíjivé, vezmeme-li v potaz, že je pozitivní na Hanktingtona (netuším jak je to vážné). Ukáže jí tedy svou třináctou komnatu.

10. 7 (Taub) a 4 (Třínáctka). Láska na první pohled?
Mám dojem, že Třináctka nemůže vystát všechny krom House, Cuddy a Foremana. Navíc se jí nedivím.

11. Co by dal 9 (Cameron) číslu 2 (Stacy) k Valentýnu?
487 stránkový spis sepsaný ve stylu paragrafů, na téma: Proč nemilovat House.

12. Za jakých podmínek by byl pro 3 (Kutner) a 5 (Chase) happyend?
Nedovedu si představit, happyend s touto dvojící, bez podmínky-že by se jeden z aktérů (Chase) přiznal, že je žena. Kutner, je tak blbé individuum, že by mu okamžitě uvěřil.

13. Co by 8 (Wilson) změnil na 10 (Foreman)? Souhlasí s tím 10 (Foreman)?
Wilson je naprosto nekonfliktní člověk. Nechal by tedy raději vysoce konfliktního Foremana (Majícího na zádech nápis: Pozor, vysoké napětí. Pracuji s Housem) na pokoji. Vydal by se hledat ještě konfliktnějšího House a vyptával, by se co je to za hloupé vtipy, s Foremanem v hlavní roli.

14. (Stacy) a 7 (Taub) spolu chodí. Který toho druhého víc ochraňuje?
Jednoznačně Stacy Tauba. Má to hned několik důvodu. První je, ten, že ačkoliv to nepřiznávám ráda Stacy chodila dlouhou dobu s Housem, což vyžaduje trochu té mužnosti. Za druhé je to právnička-má potřebu řídit lidi. A stejně jako Cuddy je velmi emancipovaná. Avšak zadaná, takže si nedokážu představit, jak Taub bojuje o její přízeň s jejím chromým přítelem. /Přiliž dobré srdce./

15. Kdo dřív řekne "miluji tě" - 1 (Cuddy) nebo 9 (Cameron)?
Určitě Cameron. Je natolik otevřená, že to byla ochotná říct po pár epizodách i Housovi, je vytrénovaná. Cuddy pro ní nebude žádný velký oříšek. Avšak, Cuddy je potížistka miluje jen svou nemocnici (Hospitalfil) a své dítě (pedofil).

16. Popište perfektní romantickou schůzku 4 (Třináctka) a 10 (Foreman).
Na třináctém zápase, turnaje ligy mistrů ve volejbale. Zápas proti afroameričanům, kteří pochopitelně vedou.

17. Kdo má předsvatební trému, 3 (Kutner) nebo 8 (Wilson)? Jak je družička/svědek 10 (Foreman) uklidní?
Kutner, je naprostý dřevák. Žužlal by lízátko do poslední chvíle. Wilson by byl naopak vysoce vystresován. /Housi do čeho si mě to zase namočil?/

Hrají svatební pochod.
Wilson: "Mejdej, mejdej Lawrence jsem neklidný!"
Kutner: "Klid Jimme, to je tou spoustou lidí."
Wilson: "Všichni na mě zírají!"
Foreman: "Omyl to zírají na mě. Já vám říkal, že mi nemáte dávat ten bílý oblek. Vypadám jako spálené kuře obalené v mouce."


18. 6 (House) někoho tajně obdivuje. Jaký dárek dá muži/ženě svých snů?
Pomineme-li skutečnost, že je Gregory již léta tajně zamilován do Jimma Wilsona (jen si to stále nechce připustit-což je oboustranné) má rád jen jednu další osobu. Tou osobou je on sám. Kdyby tedy mohl. Nadělil by si přístup do zákulisí udělování Nobelovy ceny a sám by se obdaroval-přičemž by mu Wilson, nebo Foreman (ten má ostatně s krádeží i jiným zločinem už zkušenosti) asistoval se šperhákem. Né že by potřeboval pomoct, jen by se chtěl předvést.
Poslední variací, je jeho nahá řádně zdrogovaná (nebo napraná až po vrch afrodiziakem, jak jen je liboJ ) Carmen Electra.

000

Nuže, jste na konci. Pobavilo vás to alespoň spoloviny tak jako mě autorku samotnou?
Komentáře? Ano prosím...




 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jesssnape | 13. srpna 2010 v 0:37 | Reagovat

=D :-D  :D
tak tohle nemělo chybu :-D  :-P
nejvíc se mi líbila ta trojka a šestka =D a taky dvanáctka a sedmička =D =D
co je to za díl s tou pacientkou v ponožkách??? bych se na něj ráda podívala =D

2 Bellatrix Black Lastrange | 16. srpna 2010 v 9:37 | Reagovat

Díky jesssnape, jsem ráda, že to někoho pobavilo jako mě samotnou...:)

Díl s pacientkou v ponožkách, nu... pokusím se povzpomínat si, který to byl, ale mám dojem, že byl v páté řadě. Jednalo se o léčení na dálku, pacientkou byla hezká vědkyně, která byla na Severním pólu a jelikož ji House nemohl vyšetřit jinak odhalovala se mu tam před webkou-až na ponožky přirozeně a tam byl nakonec ten zádrhel. Ostatně známe přece House... :-D

3 Ivet | Web | 18. srpna 2010 v 20:25 | Reagovat

Dokonalé. :D 2, 4, 6 a závěrečná 18. :D  :D Vždycky se směju, jak to tak šíleně vychází. A představit si to v seriálu? Můj ty Housi. :D I když ta dvojka by mohla být reálná. :-D Vážně super řetězovka.

4 Cat | 25. srpna 2010 v 21:17 | Reagovat

Absolutně NEPŘEKONATELNÉ! Bello, z celého srdce díky! :-D Neskutečné, co všechno nevymyslíš. Sepisovala jsem si svoje odpovědi - předtím, než jsem si přečetla ty tvoje - na papír a takové perly, co napadly tebe tedy zaručeně nemám. :-D Krása. Děkuju za zhumornění (je vůbec takové slovo?) večera.

5 Bellatrix Black Lastrange | 28. října 2010 v 14:58 | Reagovat

Děkuji vám ženy...:)

6 Smithe895 | E-mail | Web | 19. května 2014 v 10:08 | Reagovat

We're a group of volunteers and starting a new scheme in our community. kagaedfekckdagke

7 Pharmf928 | E-mail | Web | 20. května 2014 v 1:28 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://oieapxy2.com/tyaokt/1.html">cheap goods</a>

8 Pharmk44 | E-mail | Web | 20. května 2014 v 6:36 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://ypxaieo2.com/ooovqoy/1.html">cheap goods</a>

9 Pharmf999 | E-mail | Web | 20. května 2014 v 6:41 | Reagovat

Very nice site! cheap goods http://ypxaieo2.com/ooovqoy/4.html

10 Pharme424 | E-mail | Web | 20. května 2014 v 6:42 | Reagovat

Very nice site!

11 generic | E-mail | Web | 20. května 2014 v 19:03 | Reagovat

Hello!

12 Smithg524 | E-mail | Web | 2. července 2014 v 12:48 | Reagovat

I will immediately grab your rss feed as I can not find your email subscription link or enewsletter service. Do you've any? Please let me know in order that I could subscribe. Thanks. feccedggkdkedgbb

13 cialis | E-mail | Web | 6. srpna 2016 v 18:03 | Reagovat

Hi there. Simply just planned to request a simple dilemma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama