Za maskou / Masked

11. srpna 2010 v 22:51 | ©Bellatrix |  Harry Potter-překlady jednorázové
SS
Název povídky: Masked / Za maskou
Autor originálu: Bitterfig (livejournal.com)
Přeložila: ravenablue
Beta-reader: chtivé oko a pahýl Bellino, a citlivé zrakové a chmatové smysly Ottawianniny
Fandom: Harry Potter
Pairing: SS/RB
Pokračování: ne
Stručně: Píše se rok 1979, Severusovi je 20 a Regovi 18 a tohle je jejich poprvé.
Varování: slash, 18+
Věnování: Možná si ještě někdo z vás pamatuje, že jsem u jednorázovky Naplněni úžasem dala takovou malou "výzvu" čtenářům. Ptala jsem se na to, jaké že byste si chtěli přečíst jednorázovky, konkrétně s jakým párem. Nuž tato je tedy pro Markie, která si přála Severuse a nějakého Smrtijeda.


Vrtoch Bellin: Dnes jsem si sedla na zápraží a pozorovala hvězdy, dala si jubilejní doutníček a zapila to prima ročníkem červeného. Bylo mi dobře a chci aby bylo dobře i vám, tudíž voala! Dárek přímo od raven...
Omluva patří autorce/autorovi avataru v hlavičce. Mám jej v počítači už dlouhou chvíli a netuším kdo jej tak precizně sešolíchal. Omluvuji se tedy, že vás umělče neuvedu.

000

Tohle nebude nikdy fungovat. Ne pro nás. Regulus Black byl stvořen pro veškerou rozkoš a potěšení, kterou by mohl dostat, a já… já byl stvořen pro bolest. On touhou žil a přímo jako by se pod mými doteky probouzel k životu. Když se dotkl on mě… jako bych umíral.

Regulovo tělo zakrývá to moje, vášnivě mě líbá. Pomalu svléká mou košili, každý rozepnutý knoflíček následují jeho ústa a ruce pomalu postupují níž a níž. Jazykem laská ty ohyzdné kosti, které vystupují z mého těla a ostře napínají mou kůži velmi nelichotivé barvy. Něžně se mazlí s propadlinou - místem, kde končí krk a stýkají se klíční kosti. Nato svým jazykem sklouzne k hrudníku, aby dráždil mé bradavky, dokud nejsou ztvrdlé jako oblázky. V odpověď jen pevně sevřu prsty v jeho jemných vlasech. Chci ho, víc než cokoliv jiného v mém bídném životě se mu chci plně odevzdat. Chci, aby ten oheň spálil žhavou vášní nás oba.

Mé spodní prádlo je najednou někde u mých kolen a Regulus klečí mezi mýma nohama a už mě bere do úst. Ta spalující blízkost mě najednou obklopí zcela nepřipraveného, pohybujíc se nahoru a dolů, laskajíc tak celou mou délku. Pustím vlasy svého milence a zaryju nehty hluboko do dlaní mých rukou, jednu z nich zvedaje k ústům, abych tak utlumil svůj výkřik.

Jeho ruce oproti tomu začínají hníst pevné svaly mých hýždí, načež něžným pohybem lehce zajíždí mezi mé půlky. Pomalu, opatrně do mě proniká jediný prst, zatímco jeho ústa nadále pokračují v práci na mém penisu.

Nemohu s tím však už dál bojovat. Rukama pokryju celou svou tvář a začnu řvát. Prudce od něj ucuknu a stočím se do klubíčka a křičím a křičím. Několik minut se v místnosti neozve ani cinknutí špendlíku. On je totiž natolik duchapřítomný, že na mě vrhne umlčující kouzlo. Vůbec nevím, jak dlouho to celé trvá, než moje mysl zaregistruje jeho hlas.

"Severusi, to jsem já," říká. "To jsem já, Reggie. Jsi u mě - v mém bytě. Jsi v bezpečí. Slyšíš mě, Severusi?"

Jen přikývnu na souhlas.

"Držím tě za ruku. Cítíš, jak tě držím?"

Koncentruji se tedy pouze na něj, na jeho ruku, jeho hlas, jeho tvář. To vše mě najednou vrátí zpátky do reality odkudkoliv, kde jsem se nacházel.

Je tak překrásný, jak se tak nade mnou sklání. Jeho hlas je tak sladký, když zašeptá mé jméno.
Zato já… já teď musím být ještě odpornější… polonahý, popotahující a krvácející (vlastně ne, tentokrát nekrvácím).

Když už je mi lépe, když jsem konečně znovu klidný, odejme ze mě umlčující kouzlo a já tak mohu opět mluvit, i když právě teď na to nemám vůbec chuť. Vstane a přinese mi sklenici vína. Vypiju ji na ex, ačkoli alkoholu nijak neholduji, nicméně zdá se, že to pomáhá.

Všiml jsem si nejednou, že Reg si vždycky najde důvod k popíjení lihovin. Mám také podezření, že alkohol je spíš jedna z těch slabších látek, co můj společník s takovou chutí konzumuje. Někdy jsou jeho oči, barevné jako okvětní lístky chrp, potažené sklovitým povlakem a zornička je spíš jen taková malá černá tečka v modrofialovém moři.

"Co se stalo, Severusi?" ptá se mě jemně. "Ublížil jsem ti snad? Byl jsem příliš rychlý?"
Je tak starostlivý, dokonalé chování a vystupování v každém okamžiku.

Samozřejmě je to dané výchovou - je dokonale vycvičený plnit povinnosti právoplatného dědice, poté co prvorozený syn Blacků odstoupil. Jeho velký bratr se vydal cestou krvezrádce, takže jeho nástupce je nyní Regulus.

Váha Regulových paží kolem mých ramen - ta vroucnost mě nutká, abych ho políbil, začít tak celou tuhle nešťastnou epizodu úplně od začátku. Měl bych teď sebrat své šaty, obléknout se a odejít, dokud mám alespoň ještě nějakou důstojnost. Místo toho skryji svou tvář za clonou svých mastných vlasů a přitáhnu si kolena ještě pevněji k hrudi.

"Nic se nestalo," odpovím mu. "Jsem v pořádku."

"Ne, to tedy nejsi," řekne on. "Byl jsi úplně vyděšený, vůbec jsi nereagoval. Nemyslím si, že bys mě dokonce i slyšel. Oči jsi měl obrácené v sloup. Ty vůbec nejsi v pořádku."

"Nic z toho jsem neudělal úmyslně," odseknu v sebeobraně. "Je pro mě těžké mít u sebe někoho tak blízko, připadá mi, jako bych se měl udusit, a způsob, kterým jsi… cítil jsem najednou až příliš mnoho. Měl jsem dojem, jako kdybych měl každou vteřinu zemřít. Prostě jsem ztratil kontrolu."

"Byl jsi někdy předtím s někým jiným, Severusi?" zazní vzápětí jeho otázka do nastalého ticha.

"Ano. Ne. Nikdy jsem neměl na výběr."

"Někdo tě… donutil… "

"Teď o tom nemůžu mluvit, Regu," mumlám. "Prosím, už se mě na to neptej. A už vůbec ne na to, kdo to byl."

"Samozřejmě, že ne, Seve," zašeptá - jeho ruka na mé, těmi půvabnými rty, které tak moc chci cítit na těch mých. "Nechci tě nutit do ničeho, co bys nechtěl dělat."

"Och, pak to jsi tedy první a jediný," zasyčím sarkasticky. Jsem naštvaný - ne na něho… ale proto, jak uboze a slabě jsem se choval, proto, že jsem dovolil, aby mě věci, které se mi staly, tak ovlivnily.

Ty věci se mi už od té doby, co jsem ze školy, nikdy nestaly. Modřiny a slzy, které mi moji mučitelé zanechali, se zahojily a zaschly. Měl být konec toho všeho jednou provždy.

"To není spravedlivé," šeptám jako idiot - jako pitomé bláhové malé děcko, které si myslí, že život by měl být spravedlivý. "Není fér, že nám zničili náš večer."

Přivine si mě blíž, hladě mé vlasy.

"Nikdo nic nezničil," šeptá. "Pořád to přece může být nádherné. Nebudeš muset dělat nic, co nebudeš chtít, Severusi, to ti slibuji."

"Ale já to chci, víc než cokoliv kdy předtím. Můžu to udělat, jen musím zvládnout všechny ty staré vzpomínky. Potřebuji jen opět převzít kontrolu sám nad sebou."

"Neměl bys… neměl by ses do toho nutit… "

"Chci to!" trvám dál na svém.

Chvíli to vypadá, že se chystá všemožně protestovat, ale nakonec tiše řekne: "Nech mě ti pomoct."

Zvedne se a přinese mou masku - masku, která je nedílnou součástí mého smrtijedského vybavení.

"Nasaď si ji," nabádá mě. "Bude to tak pro tebe snazší."

Vezmu tedy masku a nasadím si ji a najednou už to nejsem já. Jako bych celou scénu sledoval odněkud jinud, moje tělo a má duše jsou od sebe oddělené.

Znova se mě dotýká, ale zároveň to nejsem já, koho hladí - tentokrát mi jeho důvěrnosti, jeho ruce, ústa a blízkost jeho těla nevadí. Přitáhne si mě k sobě a navede mě do sebe, jeho nohy na mých ramenou. Jsem v naprostém deliriu vášně, můj mozek není naprosto schopen uvažovat - natož myslet na nějakou minulost, až dokud mě nezasáhne mocná vlna mého orgasmu.

Nebylo to všechno tak, jak jsem doufal. Určitě jsem si nepředstavoval, že během celého procesu uváznu ve stavu podobnému prazvláštní náměsíčnosti. Byl bych rád, kdybych mohl cítit víc, ale hlubší city by také mohly znamenat hlubší bolest, kterou už bych nemusel zvládnout.

Jak tak ležíme propletení na jeho posteli, sejme pomalu masku z mého obličeje, líbaje mě.
Zanedlouho tu masku odhodím úplně. Budu se učit, jak udělat masku ze své vlastní tváře.
Když usínám v Regulově náručí, nemůžu si pomoct, ale ptám se sám sebe, zdali mi pomohl nebo mě tímto činem uvedl ještě dále do temnoty.

000

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kami | Web | 12. srpna 2010 v 10:22 | Reagovat

Veľmi dobrý preklad, veľmi dobrý dej, vynikajúci výber postáv. Vždy sa mi páčila predstava páru Regulus/Severus. A začiatok... opis Severusovho tela- neviem koľko toho bolo prekladateľkine, koľko autorkine, ale veľmi sa mi to páčilo. Bol to jednoduchý a neskreslený pohľad. :-)

2 jesssnape | 12. srpna 2010 v 14:21 | Reagovat

sakra nesnáším řasenky!!! to tak hrozně štípe... a to jsem se snažila moc nebrečet... =(
to je tak hrozně... smutné... a zároveň dojemně krásné... teď nad tím budu celý den přemýšlet...
ach raven... u všeho co přeložíš se buď neovladatelně řehtám, a nebo mi z očí teče ta zákeřná voda... =)
jako vždy úžasný výběr povídky, nádherný překlad, dokonalý děj =)

3 Nade | 12. srpna 2010 v 17:58 | Reagovat

Bylo to pěkné, ale smutné. Nevím, co bych k tomu dodala. Snad jen, že Severusova předchozí zkušenost musela být opravdu srašná.
Díky. :-)

4 assez | Web | 13. srpna 2010 v 8:25 | Reagovat

Tleskám, dokonalé. Děkuji.

5 Lawenyd | Web | 27. srpna 2010 v 23:20 | Reagovat

Strašne sa mi páčil ten opis na začiatku, a taktiež to, ako bol v tejto poviedke Severus vykreslený. Mne sa ho vždy podarí napísať veľmi OOC, ale toto bolo skutočne dobré.
(A mimochodom, to písmo som zväčšila :-D )

6 Cat | Web | 9. ledna 2011 v 15:56 | Reagovat

Nádhera.. Nic víc k tomu napsat nemůžu. Neopakovatelný zážitek, naprostý originál, úžasná povídka :) Neznám nic podobného. :)

7 LatoyaJoseph32 | E-mail | Web | 16. března 2012 v 0:54 | Reagovat

People deserve good life and <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a> or commercial loan will make it better. Because people's freedom bases on money state.

8 Blangela | Web | 16. března 2012 v 19:43 | Reagovat

Dokonalost!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama