Persuasion/Přesvědčování

26. října 2010 v 20:43 | ©Bellatrix |  House-překlady-jednorázové
hilson
Název povídky: Persuasion/Přesvědčování
Z cyklu: Words and Actions/Slova a činy
Autor originálu: LadyInverness (fanfiction.net)
Přeložila: Ottawianna
Beta-reader: Bellatrix
Fandom: House, M.D.
Pairing: House/Wilson
Pokračování: Ne.
Stručně: House a Wilson, dva odlišné elementy. House chce spát, je ráno a ráno se přeci spí! Wilson má ovšem jiný názor.
Varování: +15, maminky by nám to zřejmě pár let zpět před spaním nečetly holenkové


***

House byl v tom mlhou obestřeném bodě-takříkajíc těsně mezi spánkem a probuzením, když se jeho obličeje dotkl hřejivý dotek konečku prstu. Na chvíli zmizel, ale jen proto, aby se vrátil zpět, intenzivnější-putujíc přes jeho rty.

House ucukl a schoval svůj obličej hlouběji do polštáře. "Přestaň mě provokovat." Jeho hlas byl ještě ze spánku chraplavý, oční víčka stále příliš těžká na to, aby se zvedla.

"Já tě neprovokuju." Wilson zněl pobaveně. House cítil, jak se k němu přisunul trochu blíž.
House se ho rozhodl ignorovat, spánek se k němu znovu slibně po špičkách připlížil, tedy dokud neucítil ruku, přejíždějící mu přes temeno. Neochotně otevřel oči, jen aby spatřil Wilsona ležícího na boku, jak se opírá o loket a zaujatě se dívá vzhůru na svou vlastní ruku, přebíhající od konečků jeho vlasů až dolů ke krku. Kůže se mu chvěla nadšením, které jej celého prostupovalo a třáslo jím. Pak se na něj Wilson podíval a House zachytil záblesk jeho typického shovívavého, mírného úsměvu; neklamnou známku toho, že neměl daleko k tomu pevně přistát ve Wilsonově pažích.

House rozmrzelý z vlastní slabosti, vydal mrzutý povzdech, zatímco se přetočil na záda. Odolával mu tak dlouho, jak jen to bylo možné, nehledě na to, co Wilson řekl nebo udělal. Bylo moc brzo ráno na nějaké něžnosti, stejně jako bylo moc brzo ráno na samolibého, domýšlivého Wilsona.
Pak na své paži ucítil ruku, načež se jediný prst sklouzl na jeho předloktí.

"Co chceš dneska dělat?"

Ten tón. House to všechno moc dobře znal. Mohl by to zkusit, kdyby chtěl, ale lstivost bylo něco, co Wilson vyhodil z okna ten den, kdy už žádná další myšlenka nebyla dána na hlavu toho, co vytáčí muže z prosklené kanceláře.

"Spát." pronesl House a odvrátil svou hlavu od Wilsona, další případ vzdoru.

"Nemůžeš spát celý den."

"Jen se na mě podívej." Ačkoli teď už si byl natolik vědomý Wilsona vedle sebe, že spánek byl nyní naprosto nemožný a, jak musel uznat, už ani ne tak lákavý. Slyšel, jak se k němu Wilson přisunuje, ale stejně držel obličej dál tvrdohlavě obrácený ke zdi. Zdánlivě spící.

Zrovna se soustředil na tu reálnou možnost, že Wilson upustí od svého dotírání, když sebou cukl; nenadálý pocit vlhka... Rychle pohlédl na Wilsona, který si brázdil cestičku svým jazykem, nahoru a zase kolem, akorát pod jeho žebry. V ústech se mu nahromadily sliny, nutící ho mohutně polknout, jakmile Wilson odhodil jakékoli další zábrany a překulil se nad jeho tělo.

"Nejsi při smyslech," pokusil se House říct; paže měl však připravené, jen popadnout Wilsonovy boky. Wilson neodpověděl. Stejně věděl, že to řekl jen tak, aby se neřeklo.

Wilson vlekl svá nenechavá ústa po jeho zvedající a klesající se hrudi, horkým dechem proti jeho pokožce; slabý žár z něj, rozprostírající se celým jeho tělem.

Pak se Wilson vytáhl na paže, ale jen aby následně pomalu klesl zpět. House se díval, zachycuje se
cestou o Wilsonovy oči sklouzl k jeho ústům, načež jej políbil.

Zaměřil se na to; první dotek rtů, něžný, letmý, mizivý; čekající na ten pocit návratu. Další krátký polibek, a odlišný úhel, dokud se Wilsonova ústa neposunula tak mdle proti těm jeho, když konečně měl možnost skutečně ochutnat; jeho rty a jazyk. Pokaždé to pro něj byl nepopsatelný pocit, opravdu se cítil žádostivě. Žádostivě po Wilsonovi.

Nejasně si uvědomoval Wilsonovy ruce ve svých vlasech, drobné zvuky uznání a fakt, že Wilson po ránu voní jako on.

Wilson přerušil polibek s olíznutím rtů; jeho oči byly stále tak blízko, že House musel dvakrát zamrkat, aby na ně mohl zaostřit. Poté Wilson hladce sklouzl zpět a promluvil se skrytou vášní: "Mám tě rád."

House na něj chvíli zíral, dívaje se na jeho obličej a chytaje dech z důvodů jemu neznámých. Nebyl si tak úplně jist, že by kdy bylo Wilsonovým cílem dělat věci, o nichž by řekl, že znějí vážně lákavě.

Ať už to bylo jakkoli, stejně se natáhl k týlu Wilsonovy hlavy, prsty sevřené v jeho vlasech, lákaje
ho znovu níže k jeho ústům.

S naprostou změnou pohledu na věc se House rozhodl, že nikdy nebylo moc brzo ráno.

Pro cokoliv.***

 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mekare | 27. října 2010 v 0:12 | Reagovat

krasa.. no chvilko sme si pockali ale sme sa dckali :-D.. nechce te prekladat dalsiu poviedku na trojicu Remus Sirius Harry na sla som to tic skvelu vola sa Of Wolf and Man s pokracovanim To See The Human Soul Take Wing, tym co som pochopila so svojimi znalostami a prekladacom som bola nadchnuta ale ty by si to zvladla predsa len lepsie :-D  .. keby si chcela je to na stranke http://archive.skyehawke.com/authors.php?no=68 .. dufam ze pokracovanie cohokolvek sa dockame coskoro :-(  :-D

2 Ivet | Web | 27. října 2010 v 10:38 | Reagovat

Wilson je holt ranní ptáče :-) Ale dokáže si najít způsob, aby byl Greg taky, a bez mizerné nálady. :-P Díky moc za krásnou povídku. :-)

3 Profesor | 27. října 2010 v 20:30 | Reagovat

Po ránu je brzo na cokoliv.
Moc pěkná povídka, dík za přeložení.

4 Lilirose | Web | 28. října 2010 v 22:36 | Reagovat

Umírám jak je to kouzelné :))

5 Cat | 31. října 2010 v 11:44 | Reagovat

Souhlasím, je to kouzelné, přímo okouzlující! :-)

6 Bellatrix Black Lastrange | 6. listopadu 2010 v 0:43 | Reagovat

Jsem ráda, že se mnou souhlasíte slečny. Dmeš se pýchou drahá Ott, doufám, tedy? 8-)

7 Ottawianna | 2. prosince 2010 v 19:30 | Reagovat

Těší mě, že se vám líbilo.
Bell, samozřejmě, jak jinak mohu, než se dmout pýchou :-).
to Mekare: ano, na tuhle povídku jsem narazila už dřív, teď jsem začala ale překládat jinou threesome, tak uvidím, třeba i na Wolf and Man přijde...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama